Rüyamdaki şeytan

TheFurioso

Kayıtlı Üye
kişinin bilmeyerek yaptığı hatalı işlem ve bilmeden verdiği zarardan bu olayların sebebi bu ve o gelen zarar vermek istiyor sen ne yap ne et korun hamusebi sıradan bir varlık değil kırmızı demon ırkından geliyor cezalandırma yetkisine sahip oldugu için mührüyle inler cinler yada rüya alemlerine geçiş yapabiliyor alıp başka bir alem olan diyarül- azap denilen yere götürür bedeninden çıkarsın dışardakiler öldü sanırlar ama o alemde işkence görürsün şuan bile mesela o alemde işkence çeken büyücü hocalar var o alemde 2 renk vardır biri siyah biride açık gridir cinler tarafından kaçırılan insanlar günümzde hikayeleri anlatılır tabi bu durumun olma ihtimali senin için %5 ama diğer durum olan çarpılma ihtimalin yüksek o yüzden dikkatli olmalısın tabi diğer alemdeki canlılar gibi sende bir Hasherit mahkemesi ile suçsuz olduğunu anlatıp bu durumlardan kurtulabilirsin rüyandada 2 şeytan şeklinde gelmiş biri insan diger maymun gibi insan ama şeytan tasfirli olarak ama korkulacak bir durum yok o şuan sadece rüyana girer manipüle edip zevk almaya çalışıyor o dünyaya gelip çarpamaz korkutacak birşey yok ben o alemde yetkili ve sorumlu oldugum için ona dünyaya geçmemesini zihanda kalmasını söyledim belki beni bile rüyanda görebilirsin ama şunu unutma birgün uykundan bedenin çıkarılıp bir mahkemeye götürüleceksin orda Allah haklının yanındadır demen gerekecek bu kelimeyi ezberle şuan üste yazdıgım kaçırılma ve çarpılma olmicak

pm atarmısın bir şey soracağım.