Rüyamda sürekli birileriyle konuşuyorum?

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle başınıza gelen olaylar silsilesi "musallat" kaynaklı değildir. Farkında olmadan rüyanızda ya da bilincinizin açık olduğu ancak düşüncelerinizi kontrol edemediğiniz anlık bir düşüşe bağlı kayıp zamanda bir varlıkla iletişim kurmuşsunuz. Bu varlık size zarar verme niyetinde değil. Ancak sizi bir konuda uyarmaya çalışıyor. Özellikle ailevi bir problemden kaynaklı yaşamış olduğunuz duygusal açıklıktan ve yoksunluktan besleniyorlar. Yapınız gereği sert ve gaddarsınız ancak bir zaafınızdan kaynaklı bu boyuta bağlanabiliyorlar. Sizden daha güçlü hale geldiklerinde yaşam enerjinizi tamamen tüketebilirler. Dikkatli olmalısınız. Şuan size zarar verme niyetlerinin olmaması, hiç zarar vermeyecekleri anlamına gelmez..

Bilginize Saygılarımla.
Nolur bakabilirmisiniz yine aynı şeyleri yaşadım bu sefer daha ileri bir boyuttaydı çok canım yandı birden uyku geldi uykum asla yoktu birileri geldi sanki gözümü kapatır kapatmaz uzanıyordum kendimi yatakta yatarken gördüm rüya gibi bişeyde sonra bedenim hızla yukarı çıkıyodu ayrılıyo gibi aşırı ağrı acı gibi değişik şeyler hissettim şuan beynim aşırı ağrıyor bişeyler sordu birisi bende dua ettim çenemi cektiler yeni kalktım aşırı ağrıyo felç oldum resmen kalkamadım bilmediğim bişeyler dedim gittiler sürekli ysşıyorum bunu ne olduğunu da bilmiyorum gittikçe daha rahatsızlanıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Merhaba, öncelikle başınıza gelen olaylar silsilesi "musallat" kaynaklı değildir. Farkında olmadan rüyanızda ya da bilincinizin açık olduğu ancak düşüncelerinizi kontrol edemediğiniz anlık bir düşüşe bağlı kayıp zamanda bir varlıkla iletişim kurmuşsunuz. Bu varlık size zarar verme niyetinde değil. Ancak sizi bir konuda uyarmaya çalışıyor. Özellikle ailevi bir problemden kaynaklı yaşamış olduğunuz duygusal açıklıktan ve yoksunluktan besleniyorlar. Yapınız gereği sert ve gaddarsınız ancak bir zaafınızdan kaynaklı bu boyuta bağlanabiliyorlar. Sizden daha güçlü hale geldiklerinde yaşam enerjinizi tamamen tüketebilirler. Dikkatli olmalısınız. Şuan size zarar verme niyetlerinin olmaması, hiç zarar vermeyecekleri anlamına gelmez..

Bilginize Saygılarımla.
Sadece şuan tek hatırladığım taraf birşey seçmem gerektiği bişey yaptırıyorlar sürekli iş bana bişey seçmemi istiyolar ama bilmiyorum bugünde çenemi çektiler bacaklarım çok uyuştu resmen ruhum bedenim ayrılıyo ölüyordum çok aşırı canım yandı hala süzülüyo gibi hissediyorum

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Sadece şuan tek hatırladığım taraf birşey seçmem gerektiği bişey yaptırıyorlar sürekli iş bana bişey seçmemi istiyolar ama bilmiyorum bugünde çenemi çektiler bacaklarım çok uyuştu resmen ruhum bedenim ayrılıyo ölüyordum çok aşırı canım yandı hala süzülüyo gibi hissediyorum
(bana göre musallatlı durumdasın )hergün senin üstünde hakimiyetleri artıcak 1 hafta sonra gözle görürsün dahada kötü şeyler yaşicaksın gözle görüceksin daha sonra sabah akşam yanından delirtip öldürtene kadar gitmicekler uyku uyutmicaklar toplanıp seninle dalga geçip küfür edip üstüne işediklerini bile görebilirsin uzun zaman musallatlı kalmak dahada zor şimdi birde her musallatı her hoca çözer diye bir şey yoktur cinlerinde rütbesi vardır türlü türlü rütbeleri güç seviyeleri bitmez köye musallat olup koca köyü terk ettirenlerinden tut mağaraya giren hocaları öldükleri hatta gerçek hayattan hikayesi alınan filmleri izlerseniz hocaları bile öldürebilecekleri bilinmesi evremde şuan rahat 1.5 Tirilyon cin artmışta olabilir var. neyse allah sonunuzu hayretsin şu yaşadıklarınız sırasıyla musallat evreleri Tek çözümüyle ilgili söyleyeceğim bu kolay olmayacak neye inanıyorsanız onu yapın deneyin geçecekmi görün.

Fairnykss

Kayıtlı Üye
(bana göre musallatlı durumdasın )hergün senin üstünde hakimiyetleri artıcak 1 hafta sonra gözle görürsün dahada kötü şeyler yaşicaksın gözle görüceksin daha sonra sabah akşam yanından delirtip öldürtene kadar gitmicekler uyku uyutmicaklar toplanıp seninle dalga geçip küfür edip üstüne işediklerini bile görebilirsin uzun zaman musallatlı kalmak dahada zor şimdi birde her musallatı her hoca çözer diye bir şey yoktur cinlerinde rütbesi vardır türlü türlü rütbeleri güç seviyeleri bitmez köye musallat olup koca köyü terk ettirenlerinden tut mağaraya giren hocaları öldükleri hatta gerçek hayattan hikayesi alınan filmleri izlerseniz hocaları bile öldürebilecekleri bilinmesi evremde şuan rahat 1.5 Tirilyon cin artmışta olabilir var. neyse allah sonunuzu hayretsin şu yaşadıklarınız sırasıyla musallat evreleri Tek çözümüyle ilgili söyleyeceğim bu kolay olmayacak neye inanıyorsanız onu yapın deneyin geçecekmi görün.
Bu daha çok korkmamı sağladı

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Bilmiyorum bana kendini tanıtıyolardı sürekli sohbet ediyolar dün dua edince ağzım ayrıldı

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Kötü şeyler yapmıyorlar normalde dua edince başıma geliyo normalde sohbet ediyorlar nasıl oluyo anlamıyorum ben sürekli bi kız çocuğu görüyorum evde üzgün bana bakıyo arkadaş olmak istiyo gibi babannem rüyadında gördü onu beslemiş yıkamış bugünde en yakın arkadaşımın annesi benim dediğim gibi bir çocuk bakmış sevmiş anlamadım kulağa korkutuvu geliyo ama ben yıllardır alıştığım içinmi bilmiyorum görünce eskisi gibi korkmuyorum bide bazı birilerini görüyorum bana sürekli birşeyler yaptırıyor renkleri değiştirtiyor zorla ve ailem gibi hissediyorum hepsini niye bilmiyorum aşırı yakınım hissediyorum musallat denince aadece korkuyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Konunun başında size bir dua verilmiş, yatmadan önce okumanız için. Onu denediniz mi?

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Kötü şeyler yapmıyorlar normalde dua edince başıma geliyo normalde sohbet ediyorlar nasıl oluyo anlamıyorum ben sürekli bi kız çocuğu görüyorum evde üzgün bana bakıyo arkadaş olmak istiyo gibi babannem rüyadında gördü onu beslemiş yıkamış bugünde en yakın arkadaşımın annesi benim dediğim gibi bir çocuk bakmış sevmiş anlamadım kulağa korkutuvu geliyo ama ben yıllardır alıştığım içinmi bilmiyorum görünce eskisi gibi korkmuyorum bide bazı birilerini görüyorum bana sürekli birşeyler yaptırıyor renkleri değiştirtiyor zorla ve ailem gibi hissediyorum hepsini niye bilmiyorum aşırı yakınım hissediyorum musallat denince aadece korkuyorum
müslüman olanı zaten dua edince bişey yapmaz ama kafir olanı dua edince rahatsız olur dua bunları yaktıgı için senin kesinlikle okumanı istemezler mesela müslüman zararsız olsa dua ettiğinde zarar vermezdi ama kafir olduğu için kendini sana zararsız gösterir dini sor mesela müslüman dicek sana kafir olanı kesinlikle tövbe insan sevmez adem oğluna düşmandır hepsi şeytanın yolundan giderler tek şunu denemeni istiyorum lütfen denermisin bu varlıkları gördügün zaman dışardan sesli ayetel kürsi ve kafirin suresini sesli okuyup bitiminde hüfff diye üstlerine üfle o varlıklar ne tepki vericek görebilirsin o küçük kızada üfle nasıl meluna dönüştüğünü gözlerinle gör

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tam şimdi tekrar aynı olayı yaşadım çenem çok acıyor böyle birden uyku geldi uykum asla yoktu birileri geldi sanki gözümü kapatır kapatmaz uzanıyordum kendimi yatakta yatarken gördüm rüya gibi bişeyde sonra bedenim hızla yukarı çıkıyodu ayrılıyo gibi aşırı ağrı acı gibi değişik şeyler hissettim şuan beynim aşırı ağrıyor bişeyler sordu birisi bende dua ettim çenemi cektiler yeni kalktım aşırı ağrıyo felç oldum resmen kalkamadım bilmediğim bişeyler dedim gittiler sürekli ysşıyorum bunu ne olduğunu da bilmiyorum gittikçe daha rahatsızlanıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin

Bazı zamanlar uyandığımda çenemi sıkmış oluyorum çok acı ağrı verici.. Çok bitkin uyanabilirsin bunlar oluyor, en azından ne gördüğünü az buçuk hatırlıyorsun bazen unutturdukları oluyor önlem alma diye.. Maalesef ben de çözemedim henüz.. İlim sahibi inançlı bir hoca yardım edebilir ancak.. Yatarken Ayetel Kürsi ile korunma çemberi yap ve Yasin suresi 9. ayeti 21 kere oku bakalım ne olacak..

Yasin suresi 9. ayeti okunuşu
“Ve cealnâ min beyni eydîhim sedden ve min halfihim sedden fe agşeynâhum fe hum lâ yubsırûn.”

Yasin suresi 9. ayeti anlamı
“Biz onların önlerine bir set, arkalarına da bir set çekip gözlerini perdeledik. Artık görmezler.”

dünyalı

Kayıtlı Üye

İçimi tarifsiz bir mutluluk kapladı şuan :)

Karşınızdaki insan yardım istiyor felaket dellalı değil...Ölmeden mezara sokmuşsun ...

Öncelikle soyunuzda ailenizde vs. Bu işlerle ilgilenen büyü vs gibi...Birileri olabilir....Bu sebeple rahatsız edilmiş olabilirsiniz

Gece yatmadan Ayetel Kürsü yü 3 yada 7 kez bir bardak suya üfürerk için ...Ve peygamber efendimizin sünneti olan nash ve felak surelerini avucunuza okuyup vücudunuza mesh edin....

Yatmadan önce tv telefon tablet gibi bu gibi enerji yayan elektronik aletlerden soyutlanın. Hatta bir süre kendinizi arındırın detoks gibi düşünün....

Bilinçaltınıza etki edebilecek bu konu ile alakalı herşeyi görmezden gelin. ..Film kitap oyun vs gibi....
İlginizin ve korkunuzun ne olduğunu bildiklerinde size ulaşmaları onlar için kolay olacaktır....Onlara açık olan kapıları beyninizde bitirmemiz gerekiyor. ...

crepusculo

Kayıtlı Üye
Bu daha çok korkmamı sağladı
Bakın günlerdir konunuzu resmen takip ediyorum. Sizin yaşadıklarınızın benzerlerini yaşıyordum ilk başlarda daha sonra işler ciddileşti. Ben evimin koridorlarında*
saçlarımdan sürüklendim kollarımı kestiler izleri var hala.Annem koltukların üstünde gezdiğimi söylüyordu bana, benim haberim bile yoktu evde indirmediğim ayna çerçeve kalmadı delirdim adeta 2 sene ben bunlarla mücadele ettim parmaklarımda ibranice gibi arapça gibi harfler çıkıyordu sabah uyandığımda. Bu anlattıklarım inanın en hafifleri Moodist hastanesinde yatış aldım 1 ay. Ona rağmen kurtulamadım hiçbir şeyden başta da söyledim size Salih Memişoğlu diye bir hocaya gittik. Ünlü birisi zaten kendisi programlara falan çıkıyor lütfen gidin ben az çok sizi anladığım için bu konuda ısrarcıyım. O kurtardı beni gerçekten. Gidin lütfen bir görünün.

Son düzenleme:

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Bakın günlerdir konunuzu resmen takip ediyorum. Sizin yaşadıklarınızın benzerlerini yaşıyordum ilk başlarda daha sonra işler ciddileşti. Ben evimin koridorlarında*
saçlarımdan sürüklendim kollarımı kestiler izleri var hala.Annem koltukların üstünde gezdiğimi söylüyordu bana, benim haberim bile yoktu evde indirmediğim ayna çerçeve kalmadı delirdim adeta 2 sene ben bunlarla mücadele ettim parmaklarımda ibranice gibi arapça gibi harfler çıkıyordu sabah uyandığımda. Bu anlattıklarım inanın en hafifleri Moodist hastanesinde yatış aldım 1 ay. Ona rağmen kurtulamadım hiçbir şeyden başta da söyledim size Salih Memişoğlu diye bir hocaya gittik. Ünlü birisi zaten kendisi programlara falan çıkıyor lütfen gidin ben az çok sizi anladığım için bu konuda ısrarcıyım. O kurtardı beni gerçekten. Gidin lütfen bir görünün.
ayn bide bu ilk başlarda etkisi az olur ama sonradan 1-2 yıl musallat durumu oldugunda arkadaşın bahsettigi gibi ne kadar çok musallatlı kalınırsa o kadar çok insan üstünde etkileri artıyor bir önce salih memişoglu iyi hocadır ama ne yazzıki ülkemizde cinci hocalar türedigi için heryerde bir sahtekar sapık vs tonla hoca var. salih memişoğlu 30 yıllık hüddamdır tonla adam var yok medyumdur vs dir gırla var ülkede muskayı yazar verir ama böyle musallat durumlarında hüddama gidilmedilir

crepusculo

Kayıtlı Üye
ayn bide bu ilk başlarda etkisi az olur ama sonradan 1-2 yıl musallat durumu oldugunda arkadaşın bahsettigi gibi ne kadar çok musallatlı kalınırsa o kadar çok insan üstünde etkileri artıyor bir önce salih memişoglu iyi hocadır ama ne yazzıki ülkemizde cinci hocalar türedigi için heryerde bir sahtekar sapık vs tonla hoca var. salih memişoğlu 30 yıllık hüddamdır tonla adam var yok medyumdur vs dir gırla var ülkede muskayı yazar verir ama böyle musallat durumlarında hüddama gidilmedilir
Desteğiniz için teşekkür ederim :)