Rüyamda sürekli birileriyle konuşuyorum?

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Rüyamda sürekli birileriyle konuşuyorum.babannemle yaşıyorum rüya halindeyken farklı sesle başka dilde birşeyler konuştuğumu söylüyor.Birgün bana ad koyduklarını söylemişim.Sürekli birşeyler görür gibi oluyorum ve hissediyorum.Rüyamda saçma sapan kabuslarda uyanmışlıklarım çok oldu.Bir rüyamda herşey çok güzel gidiyorken mutluyken birden yüksek biyerden zorla yuvarlandığımı gördüm.Heryerim paramparça oldu vucudum parçalanırken her zerresini hissettim.Boğdukları kalkamadıklarım oldu.Nedenini bilmiyorum.Birkezde uyandırıldım kalkamadım telaşla birden kalkabildiğimi fark edince merdivenden indim düz yolda koridorda evde koşarken biryere takılmadığım halde,yere yüzüstü düştüm ve dizim yarıldı.İçi açıldı kanlandı.Bunu fark edince ailem hocaya götürdü.Şimdi daha az gibi ama hala adını koyamadığım şeyler hissediyorum.Hoca bazı insanların gördüğünü buna birşe yapamayacağımı ama dua okuyarak zararlardan engelleyebileceğimi söyledi.Bana büyü veya bir varlık veyahut varlıklar musallat olmuş olabilir mi?Bana gülüyorlardı,ne dediklerini bilmiyordum.Ve sürekli ağzımdan birşeyler kaçar kötü ağızlı derler çevremdeki insanlar çünkü dşünmeden söylerim ve gerçekleşir.Ama hep kötü şeyleri söylerim lanetlenmiş olabilir miyim?Ne yapabilirim lütfen yardım edin...

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Cin musallatı durumu var. Lanetlenme gibi bir durum söz konusu değil. Aşağıdaki duayı yatmadan her gece abdestli bir şekilde okuyunuz.

Ekli dosyalar

• Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    45.6 KB · Görüntüleme: 17

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim sizden benim altı yıllık ilişkim var evlilik yolundayız ama sürekli küsüp barışıyoruz Nedensizce ortada hiçbir şey yokken ikimizde birbirimizi sevdiğimiz halde.Bu musallat ilişkimi de etkiliyor mudur acaba?ve babamın kız kardeşi hamile kalamıyor.Rüyasında hep kalacakken babannemin onun çocuklarını alıp götürdüğünü güldüğünü gördüğnüü söylüyor.Ben de babannemi birkaç kez rüyamda gördüm.birkeresinde iki kişi olarak gördüm hangisi sensin dediğimde biri ağlıyor benim tanımadınmı diyor diğerini görmüyordu diğeride çok tuhaf korkutucu biçimde gülüyor kendini tanıtıyordu bana.Bir rüyamda daha biri odama elini ayağını herşeyini adını çok tuhaf bi addı onları anlatıyordu heryerde yazılar vardı sonra kabusla uyandım.

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Cin musallatı durumu var. Lanetlenme gibi bir durum söz konusu değil. Aşağıdaki duayı yatmadan her gece abdestli bir şekilde okuyunuz.
Hocaya gittiğimde kırmızı elma verdi besmeleyle yiycekmişim gömcekmişim odama dualar yaZdırdı dualı bi suyla vücudumu yıkadık azaldı artık boğulmuyorum ama hala hissediyorum ve ağzım durmuyor

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Hocaya gittiğimde kırmızı elma verdi besmeleyle yiycekmişim gömcekmişim odama dualar yaZdırdı dualı bi suyla vücudumu yıkadık azaldı artık boğulmuyorum ama hala hissediyorum ve ağzım durmuyor
Size baya musallat olmuşlar. Tavsiyem ibadetlere başlamanız. Bu şekilde her zaman korunursunuz. Dilinizden Euzü Besmele'yi düşürmeyin. Öte yandan ilişki konusunu astrolojik açıdan değerlendirmek gerekir. Yine hamile kalamamak fizyolojik bir problem sadece. Bazı olaylar bilinçaltıyla da ilgili. Babanenizle problemleriniz oldu mu bilemiyorum.

Aisling

Kayıtlı Üye
Rüyanızda başkalarıyla konuşmanız anlaşılabilir, aklınıza bile gelmeyecek umursamadığınız, aslında umursamadığınızı sandığınız şeyler bilinç altında birikiyor ve yarı bilinçsiz haldeyken, uyku arasında ya da rüyalarda farklı senaryolarla konuşmalar şeklinde ortaya çıkıyor. Konuşamadığımız, söylemediğimiz, sakladığımız şeylerin içimizden taşması durumu. Bilinçaltı yansımalarına görsel, işitsel yahut dokunsal sanrılara da eşlik edebiliyor. İnsan beyni muazzam bir oyuncu. Anladığım kadarıyla genelde çocukluk yıllarında olsa da, siz de uyur gezerlik de mevcut. Tabi ben tıpçı ya da doktor değilim. Fakat anlattıklarınız o kadar REM uykusu bozukluklarına benziyor ki. Yani, çok söyleniyor ama... Hiç doktora gittiniz mi acaba

Uykuda hareket edip kendine hatta başkalarına zarar verebilen insanların hikayeleri var. Hepsi uyku bozuklukları hastası. Siz aktif hareket ediyormuşsunuz. Googledan bakıp tanı koymayacağım tabi 🤭
Ama sizin anlattıklarınız REM uyku davranış bozukluğuna o kadar benziyor ki...

Gece terörü yaşayanlarda da bu semptomlar görülüyor. Çok geniş bir yelpazesi var bunun. Daha çok örnek olsun diye söylüyorum.

Size kaşı argüman olarak yazmıyorum bunları,öyle algılamayın lütfen. İşin metafizik kısmı da olabilir gerçi. İnsanların hayallerine yön verenlerinde kültürleri olduğunu unutmamak gerek. Türk kültüründe hangi varlık tipleri var, eh oraya yorulması da sanrılarında o yönde gelişmesi çok normal. Çünkü bu kültürle büyüdük, düşünce yapımız böyle şekillendi.

Her gün sinirle bağırarak, bir şeyler söyleyerek uyanıyorum, iki gün önce uyandığımda yataktan doğrulmuş hınçla yastığı boğar haldeydim. Hatırlamıyorum bile. Tedavi görüyorum şimdi. Söyleyeceğim o ki...
Her şeyi de bende bir şey mi vara çekmemek lazım. Bir şey varsa bu hocada değil, doktorda çözülecektir. Umarım iyileşir, şifalanırsınız. En iyi dileklerimle. 😇

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Olumlu gelişmeler var. Ne kadar zaman geçti, bu uygulamalara başladığınıza?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rüyasında hep kalacakken babannemin onun çocuklarını alıp götürdüğünü güldüğünü gördüğnüü söylüyor.Ben de babannemi birkaç kez rüyamda gördüm.birkeresinde iki kişi olarak gördüm hangisi sensin dediğimde biri ağlıyor benim tanımadınmı diyor diğerini görmüyordu diğeride çok tuhaf korkutucu biçimde gülüyor kendini tanıtıyordu bana.
Babaannenizin buyuculukle alakası var mıydı?

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Rüyanızda başkalarıyla konuşmanız anlaşılabilir, aklınıza bile gelmeyecek umursamadığınız, aslında umursamadığınızı sandığınız şeyler bilinç altında birikiyor ve yarı bilinçsiz haldeyken, uyku arasında ya da rüyalarda farklı senaryolarla konuşmalar şeklinde ortaya çıkıyor. Konuşamadığımız, söylemediğimiz, sakladığımız şeylerin içimizden taşması durumu. Bilinçaltı yansımalarına görsel, işitsel yahut dokunsal sanrılara da eşlik edebiliyor. İnsan beyni muazzam bir oyuncu. Anladığım kadarıyla genelde çocukluk yıllarında olsa da, siz de uyur gezerlik de mevcut. Tabi ben tıpçı ya da doktor değilim. Fakat anlattıklarınız o kadar REM uykusu bozukluklarına benziyor ki. Yani, çok söyleniyor ama... Hiç doktora gittiniz mi acaba

Uykuda hareket edip kendine hatta başkalarına zarar verebilen insanların hikayeleri var. Hepsi uyku bozuklukları hastası. Siz aktif hareket ediyormuşsunuz. Googledan bakıp tanı koymayacağım tabi 🤭
Ama sizin anlattıklarınız REM uyku davranış bozukluğuna o kadar benziyor ki...

Gece terörü yaşayanlarda da bu semptomlar görülüyor. Çok geniş bir yelpazesi var bunun. Daha çok örnek olsun diye söylüyorum.

Size kaşı argüman olarak yazmıyorum bunları,öyle algılamayın lütfen. İşin metafizik kısmı da olabilir gerçi. İnsanların hayallerine yön verenlerinde kültürleri olduğunu unutmamak gerek. Türk kültüründe hangi varlık tipleri var, eh oraya yorulması da sanrılarında o yönde gelişmesi çok normal. Çünkü bu kültürle büyüdük, düşünce yapımız böyle şekillendi.

Her gün sinirle bağırarak, bir şeyler söyleyerek uyanıyorum, iki gün önce uyandığımda yataktan doğrulmuş hınçla yastığı boğar haldeydim. Hatırlamıyorum bile. Tedavi görüyorum şimdi. Söyleyeceğim o ki...
Her şeyi de bende bir şey mi vara çekmemek lazım. Bir şey varsa bu hocada değil, doktorda çözülecektir. Umarım iyileşir, şifalanırsınız. En iyi dileklerimle. 😇
Güzel bir yorum teşekkür ederim ama hiç uykumda yürümem uyurgezerlik hiç yoktur bende 😞

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, öncelikle başınıza gelen olaylar silsilesi "musallat" kaynaklı değildir. Farkında olmadan rüyanızda ya da bilincinizin açık olduğu ancak düşüncelerinizi kontrol edemediğiniz anlık bir düşüşe bağlı kayıp zamanda bir varlıkla iletişim kurmuşsunuz. Bu varlık size zarar verme niyetinde değil. Ancak sizi bir konuda uyarmaya çalışıyor. Özellikle ailevi bir problemden kaynaklı yaşamış olduğunuz duygusal açıklıktan ve yoksunluktan besleniyorlar. Yapınız gereği sert ve gaddarsınız ancak bir zaafınızdan kaynaklı bu boyuta bağlanabiliyorlar. Sizden daha güçlü hale geldiklerinde yaşam enerjinizi tamamen tüketebilirler. Dikkatli olmalısınız. Şuan size zarar verme niyetlerinin olmaması, hiç zarar vermeyecekleri anlamına gelmez..

Bilginize Saygılarımla.

Core

Kayıtlı Üye
Öncelikle nöroloji doktoruna bir görünün , Uyku Laboratuvarı olan hastanelere de gidebilirsiniz.
Baktınız halen rahatsızsınız , kaldığınız evden uzakta bir yerde dostunuz akrabanızın evinde bir süre kalın, yine aynı sıkıntılar oluyor mu ?

crepusculo

Kayıtlı Üye
Rüyamda sürekli birileriyle konuşuyorum.babannemle yaşıyorum rüya halindeyken farklı sesle başka dilde birşeyler konuştuğumu söylüyor.Birgün bana ad koyduklarını söylemişim.Sürekli birşeyler görür gibi oluyorum ve hissediyorum.Rüyamda saçma sapan kabuslarda uyanmışlıklarım çok oldu.Bir rüyamda herşey çok güzel gidiyorken mutluyken birden yüksek biyerden zorla yuvarlandığımı gördüm.Heryerim paramparça oldu vucudum parçalanırken her zerresini hissettim.Boğdukları kalkamadıklarım oldu.Nedenini bilmiyorum.Birkezde uyandırıldım kalkamadım telaşla birden kalkabildiğimi fark edince merdivenden indim düz yolda koridorda evde koşarken biryere takılmadığım halde,yere yüzüstü düştüm ve dizim yarıldı.İçi açıldı kanlandı.Bunu fark edince ailem hocaya götürdü.Şimdi daha az gibi ama hala adını koyamadığım şeyler hissediyorum.Hoca bazı insanların gördüğünü buna birşe yapamayacağımı ama dua okuyarak zararlardan engelleyebileceğimi söyledi.Bana büyü veya bir varlık veyahut varlıklar musallat olmuş olabilir mi?Bana gülüyorlardı,ne dediklerini bilmiyordum.Ve sürekli ağzımdan birşeyler kaçar kötü ağızlı derler çevremdeki insanlar çünkü dşünmeden söylerim ve gerçekleşir.Ama hep kötü şeyleri söylerim lanetlenmiş olabilir miyim?Ne yapabilirim lütfen yardım edin...
Salih Memişoğlu diye bir hoca var. Beni öyle bir beladan çekil aldı ki burda anlatsam çoğu okuyanın psikolojisi bozulur.Ve benim gibi olan çok fazla üye var burda. Hepimize geçmiş olsun yaşayanlara da şifa diliyorum en yakın zamanda. Bu dediğim hocaya bir bak çok ünlü zaten kendisi. not: durumunuz eğer pskolojik bir rahatsızlıksa,şizofreni,bipolar vs. Onuda söyleyip sizi heyete yönlendiriyor pişman olmazsınız. İyi forumlar

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Salih Memişoğlu diye bir hoca var. Beni öyle bir beladan çekil aldı ki burda anlatsam çoğu okuyanın psikolojisi bozulur.Ve benim gibi olan çok fazla üye var burda. Hepimize geçmiş olsun yaşayanlara da şifa diliyorum en yakın zamanda. Bu dediğim hocaya bir bak çok ünlü zaten kendisi. not: durumunuz eğer pskolojik bir rahatsızlıksa,şizofreni,bipolar vs. Onuda söyleyip sizi heyete yönlendiriyor pişman olmazsınız. İyi forumlarps
yok psikolojik bir rahatsızlığım başka dillerde konuşurken de aliem duyuyormuş beni.Birkaç kez arkadaşımda benden çok korktuğunu bidaha benle uyumayacağını söylemişti.Sürekli konuşuyorlar benimle iş veriyorlar bana...

crepusculo

Kayıtlı Üye
yok psikolojik bir rahatsızlığım başka dillerde konuşurken de aliem duyuyormuş beni.Birkaç kez arkadaşımda benden çok korktuğunu bidaha benle uyumayacağını söylemişti.Sürekli konuşuyorlar benimle iş veriyorlar bana...
ibranice büyük ihtimalle yaşadım. söylediğim hocaya bak geçecek umarım unutma yalnız değilsin.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Varlıklardan dolayı olabilir düştüğünüzde aslında boyut değiştiriyorsunuz muhtemelen.. Yabancı kelimeler duyabilir konuşabilirsiniz bunu yapabilirler.

Fairnykss

Kayıtlı Üye
Varlıklardan dolayı olabilir düştüğünüzde aslında boyut değiştiriyorsunuz muhtemelen.. Yabancı kelimeler duyabilir konuşabilirsiniz bunu yapabilirler.
Tam şimdi tekrar aynı olayı yaşadım çenem çok acıyor böyle birden uyku geldi uykum asla yoktu birileri geldi sanki gözümü kapatır kapatmaz uzanıyordum kendimi yatakta yatarken gördüm rüya gibi bişeyde sonra bedenim hızla yukarı çıkıyodu ayrılıyo gibi aşırı ağrı acı gibi değişik şeyler hissettim şuan beynim aşırı ağrıyor bişeyler sordu birisi bende dua ettim çenemi cektiler yeni kalktım aşırı ağrıyo felç oldum resmen kalkamadım bilmediğim bişeyler dedim gittiler sürekli ysşıyorum bunu ne olduğunu da bilmiyorum gittikçe daha rahatsızlanıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin