Rüyalarımın gerçekleştiğini düşünüyorum sizin fikirlerinizi merak ediyorum

slytherinnn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Ben çok nadir rüya gören biriyim ve gördüğüm rüyalar her gerçekleşti diyebilirim. Tabiki tabirlerini araştırıp sorup soruşturan vardım bu kanıya. Ama beni en çok etkileyeni paylaşmak istiyorum. 2021 kış ayında gördüğüm bir rüyada bir zat bana kesin bir tarih verdi 8 Ağustos olarak. 8 agustosta ya öleceksin ya bolluğa kavuşacaksın diye. Tam olarak 8 Ağustos günü asla böyle bir şey yapacak cesareti olamayan bir arkadaşım ailesinin arabasını kaçırdı ve beni o arabaya binmek için çok zorladı ama benim uykum olduğu için 1 saat süren ısrarına rağmen kabul etmedim gece 2-3 gibi uyandırıldım ve haber geldi. Arkadaşım araba ile kaza yapmış ona ve arabaya bir şey olmamış ama yolcu koltuğu aşırı zarar görmüştü. Yani ben binsem o tarafa binecektim. Rüya aylar önce olduğu için unutmuştum. Ama bahsettiğim çok yakın arkadaşım not defterine yazdığı için hatırlayıp bana gösterdi. Daha önce de burda enerji işi ile ilgilenen birinin benim için söylediklerini paylaşmıştım acaba bağlantılı bir durum mu sizce yorumlarınızı merak ediyorum teşekkür ederim şimdiden ☺️

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
O kişinin ne dediğini bilmediğim için yorum yapamam, ama bildiğim şey rüyalar herkese anlatılmaz, hele de böyle bir yeteneğiniz varsa ne kadar az kişi bilirse o kadar iyidir.. herhangi bir durumda başkalarını büyücü diye yaftalayan tipler sıra kendilerine gelince hiç affetmezler, yeteneğiniz de çalınabilir. Siz rüyalarınızı not alın, zamanla hayatı ve olayları daha iyi okumaya başlarsınız.

slytherinnn

Kayıtlı Üye
O kişinin ne dediğini bilmediğim için yorum yapamam, ama bildiğim şey rüyalar herkese anlatılmaz, hele de böyle bir yeteneğiniz varsa ne kadar az kişi bilirse o kadar iyidir.. herhangi bir durumda başkalarını büyücü diye yaftalayan tipler sıra kendilerine gelince hiç affetmezler, yeteneğiniz de çalınabilir. Siz rüyalarınızı not alın, zamanla hayatı ve olayları daha iyi okumaya başlarsınız.
Rüyamı ona anlatmadım. O kişi beni gördüğü ilk an delirdi resmen yanımdan giderken ağlamaya başladı bense deli mi bu diye düşündüö sadece. Bir daha görüşmeyeceğimizi ama kendini bulacağımı söyledi bana

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Rüyamı ona anlatmadım. O kişi beni gördüğü ilk an delirdi resmen yanımdan giderken ağlamaya başladı bense deli mi bu diye düşündüö sadece. Bir daha görüşmeyeceğimizi ama kendini bulacağımı söyledi bana

Doğru ama burayı kastettim, yani rüya yorumlatmak belki ama çıkan rüyalarınızdan bahsetmezseniz her yerde herkese açık bir şekilde, sadece rüya değil diğer yetenekleriniz için de.. sizde kalsın bazı şeyler ;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben yıllardır tanıdığımı sandığım insanların başka özelliklerini yıllar sonra tesadüf eseri öğreniyorum, kendinizi bu kadar aleni açmanız anlamında söyledim..

slytherinnn

Kayıtlı Üye
Ben yıllardır tanıdığımı sandığım insanların başka özelliklerini yıllar sonra tesadüf eseri öğreniyorum, kendinizi bu kadar aleni açmanız anlamında söyledim..
Ben pek inanmadım tesadüf dediğim için aktardım bilmediğim olmayan bir şeyi de çalmasınlar ya 😁

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Anlatmasında bir sakınca yok. Sürekli anlatmayın etkisi gder denile denile kişide zihinsel bir ters algı yaratıyorsunuz. Ananem ölecek kişileri rüyasında görür ve söylerdi. Anlatırdı da. Hep görmeye devam etti.