Rüya yorumu:)

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhabalar.uzun bir zamandır ilk kez rüya görüyorum ve işaret olduğuna dair bir hissim var.
Yatağımın üzerindeyim , ama baza yarı açık,bazanın altında siyah bir kedi var , bazı yerleri leke yapmış.o görüntüyle ilgili hissettiğim şey kediden ürktüğüm aynı zamanda ona alıştığım hissiydi.neden kovmuyordum bilmiyorum.bunun dışında yatak çok dağınık ve ben de çok endişeliydim

Retro

Kayıtlı Üye
Merhabalar.uzun bir zamandır ilk kez rüya görüyorum ve işaret olduğuna dair bir hissim var.
Yatağımın üzerindeyim , ama baza yarı açık,bazanın altında siyah bir kedi var , bazı yerleri leke yapmış.o görüntüyle ilgili hissettiğim şey kediden ürktüğüm aynı zamanda ona alıştığım hissiydi.neden kovmuyordum bilmiyorum.bunun dışında yatak çok dağınık ve ben de çok endişeliydim

Son derece tipik bir uğrama.
Üstüne çok fazla düşme, yoksa bilinç altın kendi astral modelini de sana sormadan yaratır ve bu modeli sana dayatarak kontrolsüz büyümeye çalışır.

Kara kedi şeklinde sıklıkla uğrama yaparlar varlıklar. Onları sevmenizi ve şuur altından onlara alıșmanızı isterler. Yani ele geçirilebilir olup olmadığınızı denetlerler tepkilerinizi ölçerek. Sonra da en zayıf anınızda bir anda çarparlar. Yani uğramalarla oluşmuş, sizin de serbest bırakmada zorlandığınız bilinç altı kalıplarınızın uzandığı korkularınızı ve panik ataklarınızı sürekli tetikleyerek sizi her seferinde mağdur ederler.

Ü

Üye silindi 76175

Üstüne çok fazla düşme, yoksa bilinç altın kendi astral modelini de sana sormadan yaratır ve bu modeli sana dayatarak kontrolsüz büyümeye çalışır.

Kara kedi şeklinde sıklıkla uğrama yaparlar varlıklar. Onları sevmenizi ve şuur altından onlara alıșmanızı isterler. Yani ele geçirilebilir olup olmadığınızı denetlerler tepkilerinizi ölçerek. Sonra da en zayıf anınızda carparlar. Yani oluşmuş bilinç altı kalıplarınızın korkularını ve ataklarını sürekli tetikleyerek sizi mağdur ederler.
Benim de var bir tane.

Rüyada iki yeri ziyaret ediyorum, eski bir evin bodrumu biri, tavanı çok yüksek ve sanki tek bir sarı, cılız akkor ile aydınlanan rutubetli, yıpranmış bir bodrum. İçim daralıyor, umutsuzluk ve karanlık doluyor. Bir kapı var orada, orayı açıp içeri girecektim, girmiyorum. Etrafımda görmediğim fakat kalbimi bıçaklayan, iliklerine kadar vahşi ve kana susamış bir enerji var. Çıkıyorum oradan, başka bir yerde buluyorum kendimi. Karanlık, ama ferah. Çok geniş ve yüksek bir mağaranın içi sanki, ortada uzun ve yüksek bir direk, direğin üstüne bir tahta. Onun üzerinde dengede durmaya çalışıyorum, etrafımda mavi, beyaz, güzel renkte parlayan garip şeyler oradan oraya süzülüyor. Onları izliyorum, sonra biri gösteriyor, dengede durmaya çalıştığım yerde bir cesaret geliyor, ben de süzülmeye başlıyorum, düşmeden onlarla oradan oraya süzülüyorum acemice.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu ne şekilde bir büyüme, bunu biraz açar mısınız rica etsem

Retro

Kayıtlı Üye
Bu ne şekilde bir büyüme, bunu biraz açar mısınız rica etsem

Serbest bırakamadığımız herseyi bilinç altımız büyütmeye ve destekleyici faktörlere başvurmaya programıdır.

Fıtratımızda yaratma var, tasarlama var, tezahür ettirme var, mühendislik var. Bu melekeler bize, parçaları bir araya getirerek anlamlı bütünlükler olușturmamız için verilmiştir.

Her şuurlu varlık öyle ya da böyle tekamüle programlı olduğu için büyür. Zihin faktörü ise zaptetmekte zorlandığımız bir narkotik köpeği gibi çalışır büyümek için. Bir anda maruz kaldığı ve kötü his getiren fikri (veya suretleri) kök inançları ve bilinç altı korkuları ile eșleștirerek sıçrama yapmaya programıdır. Onları değişik zanlar ve deneyimler ile pekiștirerek büyütmeye ve o büyüklük nispetinde büyüyen korkularının altında kalarak ezilmeye yatkınlık gösterir. İște varlıklar bu açığımızı kollar aslında.

Hakikati büyütmek tekamül ettirirken, aldanıșları büyütmek kişiyi sanrılar arasında gelgitlere sürükler.

Ayette şeytan aldanıștan başka bir şey vaadetmez der.

Yani şeytanın tek kabiliyeti bize büyütmemiz için aslı olmayan aldanıșlar dayatmaktır.

Retro

Kayıtlı Üye
O yüzden korkulu rüya gördüğümüz zamanlar için unutulmuş bir sünnet vardır.

3 kere euzubesmele ile sol omza 3 kere tükürülür.

Bu kadar basit. Hikmeti şu: bir varlık acaba sana uğrayarak sende karar kılabilir mi diye seni yoklarken, onu tek hamlede itibarsızlaștırabildiğini görüyor ve bunu yaparken zihnine o varlığın kovulmuş olduğunu hatırlatarak bir dahaki sefer için de zihnine ilahi bir çalıştırma kodu bırakıyorsun.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
O yüzden korkulu rüya gördüğümüz zamanlar için unutulmuş bir sünnet vardır.

3 kere euzubesmele ile sol omza 3 kere tükürülür.

Bu kadar basit. Hikmeti şu: bir varlık acaba sana uğrayarak sende karar kılabilir mi diye seni yoklarken, onu tek hamlede itibarsızlaștırabildiğini görüyor ve bunu yaparken zihnine o varlığın kovulmuş olduğunu hatırlatarak bir dahaki sefer için de zihnine ilahi bir çalıştırma kodu bırakıyorsun.
akabinde -kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım Allahım- demek gerekiyor değil mi..

Ü

Üye silindi 76175

Arada kaynadık, yine ben hariç herkes feyizleniyor. Daha da rüya görmem.

Retro

Kayıtlı Üye
akabinde -kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınırım Allahım- demek gerekiyor değil mi..

Evet. İlk motor davranışın neyse beyin sonraki sefer için o davranış modelini baz alır.

Doğru alıșkanlık modeli ile Çoğu zaman gelen tehlikelerden bilinç altı mekanizması olarak ta sıyrılırsın. Beynin sana sormadan nasıl ki sorunları büyütüyorsa, aynı şekilde sana bile sormadan euzibesmelelerini de simüle ederek başlamadan biten sayısız vesveseyi savușturacak hale gelir.

Çünkü bir kuruntu yaratırsam, sonra onu euzubesmele ile savuștururum diye düşünmeyi öğrenir ve seni birçok kuruntudan başlamadan kurtarmış olur. Süreci sana yaşatmaz bile.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Kami No Dorei
Evet bütün huriler de sizi bekliyor sıraya dizilmiş, cehennemden çıkacağınız güne kalmaz ölürler yazık.. @Retro dayanıklı o bekler anca, boş boş aranırsınız işte ;)

Ü

Üye silindi 76175

@Mya Hepsi değil yahu, benimkiler beklesin yeter :=)

Hem ne kızıyorsunuz? Size de gılman varmış.

Alakan

Kayıtlı Üye
Serbest bırakamadığımız herseyi bilinç altımız büyütmeye ve destekleyici faktörlere başvurmaya programıdır.

Fıtratımızda yaratma var, tasarlama var, tezahür ettirme var, mühendislik var. Bu melekeler bize, parçaları bir araya getirerek anlamlı bütünlükler olușturmamız için verilmiştir.

Her şuurlu varlık öyle ya da böyle tekamüle programlı olduğu için büyür. Zihin faktörü ise zaptetmekte zorlandığımız bir narkotik köpeği gibi çalışır büyümek için. Bir anda maruz kaldığı ve kötü his getiren fikri (veya suretleri) kök inançları ve bilinç altı korkuları ile eșleștirerek sıçrama yapmaya programıdır. Onları değişik zanlar ve deneyimler ile pekiștirerek büyütmeye ve o büyüklük nispetinde büyüyen korkularının altında kalarak ezilmeye yatkınlık gösterir. İște varlıklar bu açığımızı kollar aslında.

Hakikati büyütmek tekamül ettirirken, aldanıșları büyütmek kişiyi sanrılar arasında gelgitlere sürükler.

Ayette şeytan aldanıștan başka bir şey vaadetmez der.

Yani şeytanın tek kabiliyeti bize büyütmemiz için aslı olmayan aldanıșlar dayatmaktır.

Ben aslında sorarken daha farklı bir şey düşünmüştüm. Bilinçaltı ile astralde farklı bir düzlem yaratmak... Lucid rüya benzeri fakat o tamamen bilinçaltında meydana geliyor. Kişi için bir varlığı var fakat başka varlıklar için yok. Aynı şekilde astral boyutta bir mekan yaratmak mümkün mü aslında merak ettiğim şey buydu. Tamamıyla başkalarının uğrayıp deneyimleyebileceği... Umarım anlatabilmişimdir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Mya Hepsi değil yahu, benimkiler beklesin yeter :=)

Hem ne kızıyorsunuz? Size de gılman varmış.
Yok ne kızması Zeki Müren de bizi görecek mi.. umut iyidir ölüm fikrine alışmak zor olurdu yoksa.
Kadınlar ..salak tipler değil en azından ben değilim erkek hayalim yok cennetle ilgili istersem dünyada takılırım hakeden orda da bulur benı.

Ü

Üye silindi 76175

Yok ne kızması Zeki Müren de bizi görecek mi.. umut iyidir ölüm fikrine alışmak zor olurdu yoksa.
Kadınlar ..salak tipler değil en azından ben değilim erkek hayalim yok cennetle ilgili istersem dünyada takılırım hakeden orda da bulur benı.
katılıyorum, bunlar işin esprili yanları.

Retro

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı ile astralde farklı bir düzlem yaratmak...

Mümkündür. Çünkü astralde alemler birbiri ile iç içe girerek örtüșür. Çoklu katılımcılar arası Suretlendirme farklılıkları bile oluşabilir.

Lucid rüya benzeri fakat o tamamen bilinçaltında meydana geliyor.

Lucid rüya, astral seyehatin antrenman alanıdır. Astral deneyim yaşayacak insanlar, rüyalarındaki gerçekliğin içine sık sık uyanarak kendilerini belli ederler. 5-15 saniyeye kadar tüm o lusid rüyanın matrixi yeniden yazılabilir. Uçma, uçaktan atlama, etrafı kırıp dökme...

Lucid rüya, astal aleme bağlı, ama korunmuș bir alandır.

Kişi için bir varlığı var fakat başka varlıklar için yok.

Evet korunmuș bir alan.

Çünkü astral deneyimler, lucid salondan açılan bir kapı ile bir anda başlar. Lucid rüya, astral seyehatin fırlatma rampası gibi bișey. Yani bir lucid rüyan bir anda online olarak seni başka bir aleme bağlayabilir.

Aynı şekilde astral boyutta bir mekan yaratmak mümkün mü aslında merak ettiğim şey buydu. Tamamıyla başkalarının uğrayıp deneyimleyebileceği... Umarım anlatabilmişimdir.

Tabi ki mümkündür. Enerjilerin oyun hamuru gibi kullanıldığı bir alemden bahsediyoruz sonuçta. Bana kalırsa ruhunun arınmıșlık durumuna göre mekanları zihnin otomatik inşa ediyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
Mümkündür. Çünkü astralde alemler birbiri ile iç içe girerek örtüșür. Çoklu katılımcılar arası Suretlendirme farklılıkları bile oluşabilir.

Lucid rüya, astral seyehatin antrenman alanıdır. Astral deneyim yaşayacak insanlar, rüyalarındaki gerçekliğin içine sık sık uyanarak kendilerini belli ederler. 5-15 saniyeye kadar tüm o lusid rüyanın matrixi yeniden yazılabilir. Uçma, uçaktan atlama, etrafı kırıp dökme...

Lucid rüya, astal aleme bağlı, ama korunmuș bir alandır.

Evet korunmuș bir alan.

Çünkü astral deneyimler, lucid salondan açılan bir kapı ile bir anda başlar. Lucid rüya, astral seyehatin fırlatma rampası gibi bișey. Yani bir lucid rüyan bir anda online olarak seni başka bir aleme bağlayabilir.

Tabi ki mümkündür. Enerjilerin oyun hamuru gibi kullanıldığı bir alemden bahsediyoruz sonuçta. Bana kalırsa ruhunun arınmıșlık durumuna göre mekanları zihnin otomatik inşa ediyor.
Kafamdaki bütün sorulara cevap vermişsiniz benim tekrar tekrar sormama gerek kalmamış. Lucid ile alakalı söyledikleriniz doğru ben bunu bizzat deneyimledim. Çok uzunca bir süre tekrar tekrar uyanmalarım bahsettiğiniz şekilde oldu. Öyle bir ay iki ay değil senelerce devam eden bir durum. Bu sene de astral deneyimlerim başladı. Lucidden astrale geçiş bariz belirgin onu anlayabiliyorsun fakat ben bunu bilinçli olarak yapamıyorum özellikle çekiliyorum bir şey tarafından. Sadece günü zamanı biliyorum. Siz uğramadan bahsedince ve bu cevaplarla birlikte kafamda bir şeyler belirdi. Daha dikkatli olacağım. Gerçekten çok teşekkür ederim.