Ritüeller

Kut

Kayıtlı Üye
Manevi Bilge ritüelleri hakkında ne düşünüyor sunuz?Daha önce ritüelleri uygulayıpta başarılı olan var mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bahsettiği kanalı biliyorum ritüel videoları paylaşıyor, sembollerle çalışmalar yapılıyor.. ama ne anlama geldiklerini bilmiyorum o sembollerin.

business woman

Kayıtlı Üye
Bu konu yine bi başlık altında daha konuşulmuştu. YouTube de videoları var. Mühürler sigiller falan var onlarla melekleri görevlendiriyomuşsun. Ücretli kitap eğitim falan veriyor. Bende ne yazıyor bilmiyorum. Ama kanalın giriş adresi amerikayı gösteriyor belki canı sıkılıyordur 😂

Darkon

Kayıtlı Üye
Manevi Bilge ritüelleri hakkında ne düşünüyor sunuz?Daha önce ritüelleri uygulayıpta başarılı olan var mı?

createtherules

Kayıtlı Üye
Ben de çok merak ediyorum o kişinin işlemlerini. Hint ekollerine yakın galiba, varlık çalıştırıyor.

business woman

Kayıtlı Üye
Bu konu yine bi başlık altında daha konuşulmuştu. YouTube de videoları var. Mühürler sigiller falan var onlarla melekleri görevlendiriyomuşsun. Ücretli kitap eğitim falan veriyor. Bende ne yazıyor bilmiyorum. Ama kanalın giriş adresi amerikayı gösteriyor belki canı sıkılıyordur. Anlayan biri va
Bak 2.sini bekliyorum demiştim 2 tane yapmışım 2si de olmadı 😂

Aslasl

Kayıtlı Üye
Bu konu yine bi başlık altında daha konuşulmuştu. YouTube de videoları var. Mühürler sigiller falan var onlarla melekleri görevlendiriyomuşsun. Ücretli kitap eğitim falan veriyor. Bende ne yazıyor bilmiyorum. Ama kanalın giriş adresi amerikayı gösteriyor belki canı sıkılıyordur. Anlayan biri va

Bak 2.sini bekliyorum demiştim 2 tane yapmışım 2si de olmadı 😂
Ben de 1 hf kadar once ilk sefer yazmistim. Konu acildigindan haberim yoktu maalesef🧐 Demek dikkat cekmis. Ilk intikam rituelini gorunce urkmustum. Aramiceye benzettim tilsimlari. Etkinligini bilemiyorum henuz. Zarar vermeyen bir rituelini yaptim yeni. Aciklamiyorum. Etkinligini yorumlayamiyorum.

Pofollü

Kayıtlı Üye
Bir bilgiye ulaşabildiniz mi ? Ücret karşılığında kişiye özel çalışmalarda yapıyormuş. Fakat kimdir nedir bilinmiyor iletişim kanalı sadece mail üzerine ve birebir diyaloğa girmemiş kimse ile yorumlarda yaşadığı yer ise ABD olarak görünüyor

Darkon

Kayıtlı Üye
Bir bilgiye ulaşabildiniz mi ? Ücret karşılığında kişiye özel çalışmalarda yapıyormuş. Fakat kimdir nedir bilinmiyor iletişim kanalı sadece mail üzerine ve birebir diyaloğa girmemiş kimse ile yorumlarda yaşadığı yer ise ABD olarak görünüyor
Benim herhangi bir ilgim yok bu kanala veya kişiye karşı. Sadece daha önceden de aynı konu açılmıştı onun için paylaşım yaptım. Yani bilmiyorum.