Rezidance vakaları?

business woman

Kayıtlı Üye
4-5 yıllık bi rezidansta oturuyorum 1 yıldır. Binanın temelinden beri firmayla beraberiz. Aslında otel olacaktı ama izin alamadı. Dört yol ağzında şehrin girişi olduğu için arkası komple dağ önü şehre bakıyor. Temeli atıldı binaya başlandı sonra tekrar yıkılmak zorunda kalındı tekrar atıldı. Gelen ustalar işlerini ya yarım bıraktılar ya bahane bulup gittiler hırsızlık cabası oldu. Sonra öyle böyle bitti derken insanlar taşındı. 50 dairenin hepsi dolu. Binada sürekli elektrik kesintileri uğultular. Yeni bina olmasına rağmen akan çatılar. Bide üst üste binadaki intihar vakaları. Son ölen bi özel harekatçıydı. Daha bi sürü tuhaf şeyler aksilikler. Rezidansın alanına girince artık bi kasvet havası bi daralma oluyor. Kafamdan teoriler üretiyorum kendimce de. Siz ne düşünüyorsunuz?

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Belki dediğiniz gibi olabilir belki de hiç öyle değildir. Maalesef müteahhitler, yaptıkları binaları çok kalitesiz yaptıkları için 4 5 yılda binalar akıp eşyalar dökülüyor.(Benim oturduğum binada da maalesef böyle oldu) Uğultu ise arkası dağlık alan olduğu ve muhtemelen binanız yüksek katlı olduğu içindir. İntihar için birşey diyemem ama rezidancelerde insanlar yalnız yaşıyor. Pandemi ekonomik koşullar vs insanları buna sürükleyebilir. Özellikle dünya genelinde vaka sayıları arttığı için bence bunlar muhtemel olaylar. Bina ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yine de içinize sinmiyorsa uygun vakitte taşınırsınız. Kendinizi şartlamamalısınız.

business woman

Kayıtlı Üye
Belki dediğiniz gibi olabilir belki de hiç öyle değildir. Maalesef müteahhitler, yaptıkları binaları çok kalitesiz yaptıkları için 4 5 yılda binalar akıp eşyalar dökülüyor.(Benim oturduğum binada da maalesef böyle oldu) Uğultu ise arkası dağlık alan olduğu ve muhtemelen binanız yüksek katlı olduğu içindir. İntihar için birşey diyemem ama rezidancelerde insanlar yalnız yaşıyor. Pandemi ekonomik koşullar vs insanları buna sürükleyebilir. Özellikle dünya genelinde vaka sayıları arttığı için bence bunlar muhtemel olaylar. Bina ile ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Yine de içinize sinmiyorsa uygun vakitte taşınırsınız. Kendinizi şartlamamalısınız.
Binayı yapan müteahhitin şirketinde çalışıyordum en başından beri ben burdayım zaten. Ama hakkını yemeyeyim şu beton olur dediler o gitti en pahalısını döktürdü burası benim gözbebeğim diye. Çalıp çırpmaz. Zorla inatla bitirdi burayı. Çok iyi insandır ya 😊

business woman

Kayıtlı Üye
Buna bezer olaylar var tavsiyem kaç kaçamıyorsan korun ve astral seyahate orada çıkma (ilk eldem tecrübedir güven bana)
Ben konu üzerine ne olabiliri sormuştum aslında. Ne yapmam gerektiğini değil tabi ki teşekkür ederim. Burda olmaktan korkmuyorum ama neden böyle olduğunu merak ediyorum. Ne var da ne tetiklemiş olabilir de.??

business woman

Kayıtlı Üye
Bide ekstra bilgi veriim şehrin altında eski bi şehir olduğu söyleniyor. Hatta merkezde bi çok insanın depoları çöktüğünde beton doldurdukları söylentisi var kazıya alınmasın diye. Oturduğum yerin bodrum katında da su kuyusu var. Üstü kapatılmış.

Alex06

Kayıtlı Üye
Ben çocukken evimizin yakınında 3 katlı bir apartman vardı. Orada arka arkaya intihar olayları yaşanmıştı ve intihar edenlerin bir biri ile alakası yoktu. Postu okuyunca birden aklıma geldi.

business woman

Kayıtlı Üye
Ben çocukken evimizin yakınında 3 katlı bir apartman vardı. Orada arka arkaya intihar olayları yaşanmıştı ve intihar edenlerin bir biri ile alakası yoktu. Postu okuyunca birden aklıma geldi.
Burada da öyle. Tanıdık yüzler ama ismini bile bilmiyosun.

Alex06

Kayıtlı Üye
Başka boyutlara geçit. Oradan varlıklar geçebilir.
Rezidansın altındaki kuyuya, öldürülmüş ve içine atılmış bir ölü olabilir. Aklıma geldi .
Baska boyutlara gecilebilen bilinen yerler var mı ??? Çok ilginç geldi. Fringe diye bir dizi vardı. Orada göl kıyısında bir yerden geçiş yapıyorlardı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Baska boyutlara gecilebilen bilinen yerler var mı ??? Çok ilginç geldi. Fringe diye bir dizi vardı. Orada göl kıyısında bir yerden geçiş yapıyorlardı.
Varlıkların bizim boyuta gelebilmek için, bizim onları davet etmemiz gerekiyor. Fakat bazen boyutlar arası portal açılıyor. Ve o portaldan varlıklar davetsiz gelebiliyorlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Boyutlar arası portal davetsiz nasıl açılıyor?
Bazen dediğiniz de rastgele değildir herhalde.
Tabiki değil. Davet edenlerin geri gonderememesi. Bir de rüya aracılığıyla varlıklar bazı yetenekli insanlara uğlaşıp anlaşma yaptırıyorlar. Rüyada çoğu insanların savunmasız oluyor çünkü. Uyuşturucu ve alkol etkisi altında olan insanlara da uglasabiliyorlar, çünkü o andaki insanların frekans algıları değişik oluyor. TV karşındaki koltuklarda acilabiliyor. Ev sakinleri negatif içerikli programları izlemeye seviyorlar ise.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki sonra napıyorlar? Öylesine insanları korkutup enerjileriyle mi besleniyorlar? Yani bi amaçları olmalı?
Evet amaçları beslenmek. Ama bunu illaki korkutarak değil. Çeşitli negatif duygular hissetirebiliyorlar. Musallat oluyorlar vs.

Bu rezidansı ama muhtemelen ölü sallıyor. İntahar vakkalara bakılırsa...

business woman

Kayıtlı Üye
Evet amaçları beslenmek. Ama bunu illaki korkutarak değil. Çeşitli negatif duygular hissetirebiliyorlar. Musallat oluyorlar vs.

Bu rezidansı ama muhtemelen ölü sallıyor. İntahar vakkalara bakılırsa...
İnsanlar binaya yerleştikten sonra oldu intihar vakaları. Ama problem taaa en başından beri var. Arazi alındı mimarlar otel projesini çizdi bi sürü masraf derken rezidans için sıfırdan kalem sallandı. Dört yol ağzı arkası koca koca dağlar. Böyle yerlerin hikayeleri olur diye aklıma gelmişti.