Reptilyan Varlıklar

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Reptil film serisine devam edelim Bütün seriyi merakla izledim ama bunu izlerken yine ama bunlar reptil değil mi ya dediğim sırada ki filmimiz

Captain Marvel
images.jpeg-4.jpg
Kendilerine Skruul dedikleri şekil değiştiren göçebe asalak bir avuç uzaylıyı aslında onlar öyle kötü değil mazlum ve iyi gösterilmeye çalışılan bir yapım ama yemezler onlar reptil diyip gözümden düşen başarılı reptil filmi ?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Sümerlerden bu yana dünyanın pek çok yerinde taşlara, mabet ve sunaklara resimleri kazınmış ve insanoğlu ile halen iletişim halinde olduğu söylenen Reptilyan varlıklar hakkında doğrulayıcı bilgisi veya deneyimi, duyumu olan var mı?

Teşekkürler,
Bununla ilgili Doctor who dizisinin çok güzel bir bölümü vardı.Reptilianların yer altında gizli bir medeniyet kurduğu ve bunun karşılığında insanlara teknolojiyi öğretiyorlardı. Bölüm ismini yanlış hatırlamıyorsam Doctor Who and Sulirians’tı.

P

Panagiotis

Merhaba,
Sümerlerden bu yana dünyanın pek çok yerinde taşlara, mabet ve sunaklara resimleri kazınmış ve insanoğlu ile halen iletişim halinde olduğu söylenen Reptilyan varlıklar hakkında doğrulayıcı bilgisi veya deneyimi, duyumu olan var mı?

Teşekkürler,
Su ana kadar yapilan hic bir arkeolojik kazi da yada tesaduf eseri bu tur varliklara ait kemik kafatasi dna yada mezar ( nekropol) bulunamadi, ha bulunamamasi olmadigi anlamina gelmez ama bana cok ucuk bir teori gibi geliyor.

Hakini

Kayıtlı Üye
Gördüğüm bir rüyada hissetmiştim.. Birde güneş çarpması yaşadım.. Arabada giderken birden gökyüzünde siyah bir ejderha belirdi.. Mortal kombat'ı bilirsiniz.. Güneş çarpmasından dolayı ateşim yükseldi ve mortal kombat'ın melodisi zihnimde yankılandı. Aynı zamanda arabada giderken gökyüzünde siyah ejderha vizyonu aldım..

Bir çok insanın kötü ve reptil bağlantılı olduğuna dahil vizyonlar ve uyarılar aldım.. Varlar.. çok gerçekler ve bir çok insan onların kontrolündedir.. Hatta belki ben bile onların kontrolündeyimdir kimbilir...

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Sanırım kontrol edebilmelerinin tek nedeni ciddi konuları şakaya vurabilme yetisi.Kabullenmemiz gereken şeyleri bu yolla kabul ettiriyorlar.

aliakkus15

Kayıtlı Üye
Su ana kadar yapilan hic bir arkeolojik kazi da yada tesaduf eseri bu tur varliklara ait kemik kafatasi dna yada mezar ( nekropol) bulunamadi, ha bulunamamasi olmadigi anlamina gelmez ama bana cok ucuk bir teori gibi geliyor.
Bulunamaz çünkü manevi boyutla alakalı bunlar. Farkli gezegenlerde yasiyor olabilirler emin degilim. Belki boyut kapilarini kullanarak dünyaya giris yapiyorlardir kim bilir. Kimi insanlarin o kanali acik oluyor. Onlar varliklarini hissedebilir muhtemelen. Yani karanliga yatkin olanlar veya frekansi dusmus onlarin saldirisina acik olanlar.

P

Panagiotis

Bulunamaz çünkü manevi boyutla alakalı bunlar. Farkli gezegenlerde yasiyor olabilirler emin degilim. Belki boyut kapilarini kullanarak dünyaya giris yapiyorlardir kim bilir. Kimi insanlarin o kanali acik oluyor. Onlar varliklarini hissedebilir muhtemelen. Yani karanliga yatkin olanlar veya frekansi dusmus onlarin saldirisina acik olanlar.
iyi de suna kadar tum iddialar bu varliklarin bedenen insanlarin arasinda yasadiklari ve halen de yasamaya devam ettikleri yonunde yani ruhani yada boyutsal olarak degil dunya da insan dan bile eski olduklari iddia edilen bu varliklarin az da olsa bir iz birakmalari gerekiyor 5 milyar yasinda ahtapot fosilini saklayan dunya fiziksel olarak daha buyuk bir surungen iki ayakliyi da saklar idi ....

aliakkus15

Kayıtlı Üye
iyi de suna kadar tum iddialar bu varliklarin bedenen insanlarin arasinda yasadiklari ve halen de yasamaya devam ettikleri yonunde yani ruhani yada boyutsal olarak degil dunya da insan dan bile eski olduklari iddia edilen bu varliklarin az da olsa bir iz birakmalari gerekiyor 5 milyar yasinda ahtapot fosilini saklayan dunya fiziksel olarak daha buyuk bir surungen iki ayakliyi da saklar idi ....
İşte demek ki olay oyle degil burdan bile kanitliyorsunuz hocam aslinda. Farah Yurdözü de bu sekilde degil manevi diyor. Yani belki bu varliklar "cin" kapsamındadır diyebiliriz ? Cin genel olarak tüm ruhani varlıkları kapsayan bir kelimedir. Maddesel dunyada izi yok. Cin gibi insan icine girip bedeni kanal olarak kullanabiliyor. İnsanlari kontrol edebiliyorlarmis bir de.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Dünyada bedenlenebilmeleri için ölmüş birinin bedenine girmeleri lazımmış, bunun için belirli ritüeller yapılırmış diye duymuştum. Ama şu halleriyle de insanlarıyla etki altına aldıklarını, bedeni ortak kullandıklarını düşünüyorum.