Reiki’yi kullanmak

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,097
Tepkime puanı
4,972
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Reiki’nin gerçek felsefesi ; Özgürlüğünüzü alın, kendi gücünüzü kendi ellerinize alın, kalbinizi sevgi ile doldurun, kendi realitenizi yaratın, yaşamlarınızda ve zihinlerinizde bolluk yaratın ve “Ben’im” sözcüğünün konuştuğunuz lisandaki en güçlü sözcükler olduğunu kavrayın. Uyumlamanın ve güçlendirmenin gerçek anlamı budur – Ben’im.

[color=#FF0000:erf4kqlz]Reiki’yi kullanmak[/color:erf4kqlz]

Bilinçli niyetiniz bile olmadan gereksinim duyulduğunda Reiki akar. Reiki akışını sürdürmek için sadece hafif bir niyet gerekir. Zihinsel gerilim veya yoğun irade gerektirmez, sadece hafif bir niyet ve isteklilik yeterlidir. Reiki enerjisini zorlamıyorsunuz, sadece suyun bir hortumdan akması gibi onun akışına izin veriyorsunuz. Herkes eterik enerjileri hissetmez. Uyumlandığınızda, onu hissedemeseniz bile Reiki akar. Bazen kişinin onun işlediğini gerçekten hissetmesi uzun zaman alabilir.

Enerji genellikle taç çakraya gelir ve kollardan aşağıya ellere akar ve oradan gereksinim duyulan ve/veya yönlendirilen yere akar. Sadece enerjinin gelmesini isteyin. Onun gelmesini düşünün/niyet edin.

Önceleri kendinize ve başkalarına onun çalıştığını kanıtlamak isteyebilirsiniz. Bu, Reiki yerine kendi kişisel enerjinizi kullanmanıza neden olabilir. Kendi enerjinizi kullanmanız tedaviden sonra yorgun düşmenize neden olabilir. Çoğunlukla uygulayıcı da tedaviden sonra dinlenmiş ve canlanmış hisseder. Tedavi uygularken enerjinin çalışmasına izin vermeniz önemlidir. Enerjinin alıcının en yüksek hayrı için çalışmasına niyet edin.

Enerjinin farkında olmayı ve ona güvenmeyi öğrenirseniz kişisel sezginiz size rehberlik edecektir. Doğal olarak sezgi tek başına enerji çalışmasının temel anlayışının ve tedavi tekniklerinin yerini almaz.
 

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
0
Görüntüleme
107
S
Cevaplar
8
Görüntüleme
534
Schwarzenegger
S
Üst