Psişik Saldırı

rabbit.

Kayıtlı Üye
Şuna da bir açıklık geitreyim tweet sahibi dişil enerji derken kadınlardan bahsetmiş diye anladım konuşmamızda, ama negatifliği erkekler de hissedetmiş olabilir birkaç kez daha duydum,bir kaç yabancı sayfa da bu ayki negatif saldırlardan ve unutamadığından bahsetmiş.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Şuna da bir açıklık geitreyim tweet sahibi dişil enerji derken kadınlardan bahsetmiş diye anladım konuşmamızda, ama negatifliği erkekler de hissedetmiş olabilir birkaç kez daha duydum,bir kaç yabancı sayfa da bu ayki negatif saldırlardan ve unutamadığından bahsetmiş.
Uyuyamadığından*

kelendria

Kayıtlı Üye
ben her gece birkaç kez uyanıyorum bana kalırsa her gece saldırı var çoğu zaman negatif duygular ve kötü rüyalarla uyanıyorum

createtherules

Kayıtlı Üye
Deprem olduğu gece annem rüyasında deprem olduğunu ve her yerin sallandığını, herkesin kaçtığını görmüş. O şekilde kalkmış biraz dolanmış sonra 20 dk geçti geçmedi deprem oldu zaten dedi.
Ben de rüya falan görmedim ama başlamadan birkaç saniye önce uyandım. Önden gelen çatırtı seslerine uyandım desem, pek öyle ince seslere hemen uyanan biri değilimdir.

Alakan

Kayıtlı Üye
Deprem olduğu gece annem rüyasında deprem olduğunu ve her yerin sallandığını, herkesin kaçtığını görmüş. O şekilde kalkmış biraz dolanmış sonra 20 dk geçti geçmedi deprem oldu zaten dedi.
Ben de rüya falan görmedim ama başlamadan birkaç saniye önce uyandım. Önden gelen çatırtı seslerine uyandım desem, pek öyle ince seslere hemen uyanan biri değilimdir.
Rutin halinde uyanmayabilirsiniz ama beyin bizim algıladığımızın çok ötesinde çalışıyor. Bilinçli olarak farkında olmadığımız verileri topluyor, süzüyor ve işliyor. Bir terslik olduğunu fark edip sizi uyandırmış.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Doğru. Ortada bir karanlık-aydınlık savaşı var spiritüel olarak.
evet savaş başladı tamda bu konu açıldıgı zamandı benimde yaşadıgım olaylar o günden sonra başladı Ulvi taraf harekete geçti hemde çok ciddiler arş sırları evrenin kadim sırlarını yada öbür alemdeki önemli sırların taşıyıcıları sorgulanıyor şeytanla iş birligi yapanlar görevli melek tarafından lanetlenip ruhu cehenneme gönderiliyor gözcüler harekete geçti

laliswonderstruck

Kayıtlı Üye
İş
Ögrenci
evet savaş başladı tamda bu konu açıldıgı zamandı benimde yaşadıgım olaylar o günden sonra başladı Ulvi taraf harekete geçti hemde çok ciddiler arş sırları evrenin kadim sırlarını yada öbür alemdeki önemli sırların taşıyıcıları sorgulanıyor şeytanla iş birligi yapanlar görevli melek tarafından lanetlenip ruhu cehenneme gönderiliyor gözcüler harekete geçoyun oynamıyorlar sonuçta

evet savaş başladı tamda bu konu açıldıgı zamandı benimde yaşadıgım olaylar o günden sonra başladı Ulvi taraf harekete geçti hemde çok ciddiler arş sırları evrenin kadim sırlarını yada öbür alemdeki önemli sırların taşıyıcıları sorgulanıyor şeytanla iş birligi yapanlar görevli melek tarafından lanetlenip ruhu cehenneme gönderiliyor gözcüler harekete geçti
Ciddi olacaklar çünkü yeni bir döneme girdik çoktan. Kendimizi korursak zarar görmeyeceğiz.

bilenveyapankişi

Kayıtlı Üye
Gözcüler deyince aklıma Fringe geldi

Demileus

Kayıtlı Üye
Asıl Başlangıç yeni yılda başlayacak.Bunlar şuanlık minik adımlar.Birçok parahamasa olan yogi hocalarım enerjlerini evreni yükseltmek için kullanıyolar. Enerjisel anlamda düşük bir sene olacak gibi. Hala bir çok insan ilüzyon dünyasında.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Var mı hisseden, dün akşam arkadaşlarım ve onların çevrelerinin hepsi uyuyamamış bir türlü, ben bir şey hissetmedim aksine diğer gecelere nazaran çok rahat uyudum

Ekli dosyayı görüntüle 2521
Cahilliğime de verebilirsiniz ama bu tweet bana çok saçma ve anlamsız geldi. Kim, ne diye ve nasıl bir güçle yapacak ki bunu?

wrzmc

Banlı Kullanıcı
Selam, dennise isimli banlanmış bir kullanıcı var. Kendisini tanıyan ve iletişim adresini bilen var mı? Sosyal medya, mail vb. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alex06

Kayıtlı Üye
Kim veya neler olduğuna dair sadece tahmin var arkadaşlar..
Saçma gelen arkadaşlar konuyu takip etmek zorunluluğunda değil 🙃
Merak ettim ben de araştırıyorum..
Teşekkür ederim nihayet bir kişi mesajımı gördü. Bu tahminler nedir?

Saçma gelen takip etmiyordur niye vakit harcasin buraya birisi olumsuz bir yorum bile yazsa mesajı ciddiye aldığını gösterir. Kaldı ki ortaya attığımız bir fikri herkes onaylamak durumunda değil.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Başlangıçta saçma gelmese bile, konu ilerledikçe saçmalık taşmaya başlamış gibi. Karanlık ve aydınlık savaşı şimdi mı başlamış? Yüzyıllar semavi dinler neyi anlatıyorlar? Semavi dinlerin baz felsefesi bu.