Psişik güçleri geliştirmek için alıştırma

((ex))

Banlı Kullanıcı
Otobüste, sinemada ya da çalıştığınız ortamda, sırtları size dönük durumda bulunan kişilerden birini seçin.
O kişinin başının arkasına konsantre olun ve o kişinin geriye dönerek size bakmasını yoğun olarak düşünün ve isteyin... Bunu zihninizde canlandırın en geç 60-90 saniye içinde, seçtiginiz kişinin geriye dönerek, size bakacağına ya da ensesini kaşıyacağına şahit olacaksınız.

Adeta küçük bir oyuna benzeyen bu alıştrma, insanlar üzerinde düşünce gücü sayesinde telkine dayalı, nasıl bir etki meydana getirilebildiği görülebilir........

hira

Kayıtlı Üye
Evet gönderdiğin enerjiyle alakalı bir durum

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Bu bilginin kaynağı, Ergun Candan mı değil mi? "Ruhsal Güçleri Geliştirme Teknikleri" isimli kitabından olmalı.

origanum

Yönetici
Sadece azıcık başını kıpırdattı.

medusa

Kayıtlı Üye
Ben de derste denedim ve gerçekten yoğun bir şekilde odaklanınca, arkadaş arkaya dönüp baktı. :)

broken

Kayıtlı Üye
Ben bunu hep yapıyorum, şaştığını hiç görmedim. Bir de elinde olmadan yaparsın. Mesela birinin bizi görmesini istemiyoruz "aman nolur buraya dönüpte beni görme" gibi düşüncelere yoğunlaşıyoruz ve kişi dönüp bakıyor .

origanum

Yönetici
ben bunu hep yapıyorum şaştığını hiç görmedim.
birde elinde olmadan yaparsın mesela birinin bizi görmesini istemiyoruz "aman nolur buraya dönüpte beni görme" gibi düşüncelere yoğunlaşıyoruz ve kişi dönüp bakıyor .

Evet çünkü yoğunlaştığımız bakma fiili.
Eğer mutsuz olmayayım diye düşünürsek mutsuzluk fiilini çekeriz ama mutlu olayım dersek mutluluk gelir.

gülden

Kayıtlı Üye
Benim çoğu zaman istediklerim oluyor, yoğunlaşmama gerek kalmıyor, güçlerim sayesinde.:Angel_anim:

vampirella95

Kayıtlı Üye
Ben de bi deneyeyim yarın. Bu kadar etkiliyse, bayağı bir yoğunlaşacağım gerçekten.

kermit

Kayıtlı Üye
Bu testi herkes başarabilir. :) Bunlardan daha zorlarını denemeye çalışın bence :) hatta gidin inisiye alın.

kermit

Kayıtlı Üye
Burada verilen her inisiye, sizlerin gelişmesi için bir basamak demek, o inisiyelere katıldıkça daha fazla gelişirsiniz. Hiç Urumdan inisiye almadın mı?

gülden

Kayıtlı Üye
Almadım ama yeteneklerim var. Alsam iyi olur, nasıl alacağız?

gülden

Kayıtlı Üye
Anladım, ben urumdan istedim, yeteneklerim için.

gülden

Kayıtlı Üye
Peki ama eminim zaten farklı bi insan olduğuma.:Angel_anim: