Psişik güçleri geliştirmek için alıştırma

gülden

Kayıtlı Üye
Peki bu insinilsiyede cadılar falan diyor, anlamadım onlarla ne ilgisi var?

kermit

Kayıtlı Üye
Her kişi cadı olamaz, bazıları bu tip enerjileri sonradan alır, yani cadı büyülerini yapması için, izin gibi bir durumdur. İnisiye türüne göre, değişik enerjileri ve izinleri alırsınız, ona göre gelişiminizi tamamlarsınız.

gülden

Kayıtlı Üye
Peki cadı mıyım nasıl anlayacağım? Yani genelde ne istersem oluyor, bunun hayatta çok örneği var, çoğu kişinin başına kötü şeyler geldi..

kermit

Kayıtlı Üye
konu amacından sapıyor ama, bunun bir çok sebebi olabilir, enerji seviyeniz çok kuvvetli olabilir, bir cininiz olabilir, size aşık bir varlık olabilir, öz enerjiniz farklı olabilir ...

gülden

Kayıtlı Üye
Anladım cinimin olması iyi .. ama aşık bir varlık olmasın, kötü diyolar öyle olursa.

Peki ben bunu nasıl anlayacağım yani bana aşık bi varlık ya da cininimin olduğunu?

vampirella95

Kayıtlı Üye
ben birinin üzerinde denedim bunu biraz sonra gelip bana soru sordu ondan önce de bana baktı :S
bu kişi benim kankamdı sizce bir terslik var mı?

mecra

Kayıtlı Üye
Ben yaptım hiç bir şey olmadı o da tam yoğunlaşamadım dikkatim hemen dağıldı ondan herhalde yok yani sınıfta ön sıradaki arkadaşa oyle dikkatli dikkatli bakınca hoca da dikkatli dikkatli bana bakıyor da...:D:D

gülden

Kayıtlı Üye
hayvanlar üzerinde denesek aslına:beta1::biggrinjester:

sinsi

Kayıtlı Üye
Ben bunu sürekli yapıyorum, her seferinde oluyor. Başını kaşıyor, burnunu kaşıyor, dönüp bakıyor. Güzel bir şey. :)

bilgiak

Kayıtlı Üye
Evet. Güzel bir alıştırma. Sürekli yapacağım.

DNaz

Kayıtlı Üye
ben de denedim derste sıkılınca yapıyorum ve gerçekten olmadığını hiç görmedim hep oluyor

kapliyagos

Kayıtlı Üye
bende bunun tersi var...:D yolda giderken mesela 5 katlı apartmanın en üst katındaki bir kişi bana bakıyor. bende onun baktığından habersiz, aniden bir şekilde kafamı kaldırıp bakıyorum göz göze geliyoruz.....aynı şey yüzlerve defa oldu....:D

canmert196

Kayıtlı Üye
bende bunun tersi var...:D yolda giderken mesela 5 katlı apartmanın en üst katındaki bir kişi bana bakıyor. bende onun baktığından habersiz, aniden bir şekilde kafamı kaldırıp bakıyorum göz göze geliyoruz.....aynı şey yüzlerve defa oldu....:D

telepatide alici ve verici vardir alicisiniz demekki o ozellik daha agir basiyor :)

deansam

Banlı Kullanıcı
Bence çok güzel bir yazı, bunu akşam abimde deneyeceğim. :D