PSİŞİK GÜÇLER

Kutsalyolculuk

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkes merhaba. Çocukluğumdan bu yana olan şeylerden bahsedip, sizlerdende fikir almak istiyorum. Öncelikle duyu görür yeteneğim çok yüksek, birisi hakkında konuşmamız bile yeterli bir anda görünümünü görüyorum ve aynen o şekilde yakın dönemde oluyor, birini sadece aklıma getirdiğimde bana yazıyor gibi, bana çok fal baktırır insanlar ama herkese bakamam. O an kime bakmak istersem ona bakarım ve gariptir ki o an bakmak istediğim kişiyle enerjim birleşir, ben tam tersi ilk falımda onun geçmişini görürüm, düşüncelerini görürüm. Ve içimden gelen kişiye baktıyam bu hiç sekmez, gerçi fala bile gerek kalmıyor . Çevremdekiler beni akıl hocası olarak görür ve bana danışır. Ekstra olarak rüyalarımı kontrol ediyorum ve bunu üstünde hiç çalışmadan yapıyorum işte bu yüzden çok yorgun uyanıyorum, rüyamı o an bir filmmiş gibi hem oynuyor hem geriye alıyor hem istersem defalarca tekrarlayıp rüya seyrini değiştiriyorum ve hayal değil belirtmek istiyorum özellikle rüyamda farkında değilken bu uyanma oluyor ve devam ediyorum. Aslında bunlarlada sınırlı değil, 14 yaşımda gördüğüm bir rüyadan bahsetmek istiyorum. Rüyamdan uyandırıldım ve camın önüne geçtim çünkü biri beni çağırıyordu, aşağısı karanlık ve köpüren dumanlar vardı birini göremedim ama biri bana ismimle hitap ediyor ve kan daha fazla kan diyordu, farkında olmadan bileğimden o kanı çıkarıp akıttım uyandığımda kollarımda çizikler vardı, kabus diyip geçtim ve üzerinde durmadım. Ama sonrasında gece uykumdan uyandırılma gibi bir çok sorun yaşadım bir süre hiç uyuyamadım ve bir musallat durumu olduğunu düşündüm burada 14 yaşındadydım. Sonrasında dinsel sorgulara girdim ve dinden tamamen koptum, paganlık ile ilgilenmeye başladım, ama beni tamamlayanda tam anlamıyla bu değildi. Ben zihnimle sadece isteğimle birine zarar zaten veriyordum. Çok basit bir örnek ki çevremdeki arkadaşım dahi eğer ki istemediğim bir şeyi yapmakta ısrar ediyorsa sonucunda mutlaka zarar görüyor, onlarda farkında. Örneğin kız arkadaşım eski erkek arkadaşımla denk geldi ve konuşmak buluşmak istiyordu, taa lise döneminde olan muhabbet olmasına rağmen ona bunun yanlış olduğunu söyledim, genede benden gizli buluşmak istedi ve konuştu. Çarşamba akşamı buluşacağız dedi, ben ise buluşamayacaksın görürsün dedim ama bu içimden geldi bilinçli yapmadım, buluşma sabahında uyandığında gözünü açamıyordu çünkü büyük bir iltihap torbası ve şişkinlik vardı 2 gün gözü sargılı gezdi,çok üzgünüm bunun için çünkü gerçekten bazen farkında bile değilim. Bu sadece tek bir örnek daha birçok var hayatımda, senelerdir uğraşıyorum ve bunu tam anlamıyla netleştirmiyorum yolum konusunda kararsız kalıyorum.. Burada bilge olan birçok kişiden yardım istiyorum, lütfen bu durumlar karşısında nasıl bir yol izlemem gerektiğine bilgi verir misiniz 🙏🏻 Şimdiden teşekkür ederim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Musallat bu. Uzun süre sizinle olduğu için kovmak zor. Eğer isterseniz, onunla anlaşmaya deneyebilirsiniz. Sevdiklerinize zarar vermesin diye.

Kutsalyolculuk

Kayıtlı Üye
Bakalım o kurtulmak istiyor mu? 🙂
Anlaşma da ne gibi sıkıntılar olabilir sizce?
Evet gerçekten bunu bilmek isterim, birçok kişi musallat olduğunu ve tek bir tane değil direkt olarak bir Kabile olduklarını ve benimsediklerini söylediler. Bu yüzden beni koruyorlarmış, ama duygusal anlamda ilişkilerimde çok sorun oluyor

Musallat bu. Uzun süre sizinle olduğu için kovmak zor. Eğer isterseniz, onunla anlaşmaya deneyebilirsiniz. Sevdiklerinize zarar vermesin diye.
Nasıl yapabilirim? Sizinle konuşabilir miyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Eğer inançsızlığınız doğrultusunda devam edeceksiniz şayet:
sürekli olumlamalar yapın.
Öfkenizi kontrol altına almaya çalışın. İnsandır yapar diyip geçin (En azından daha basit olaylar için)
İyi şeyler düşünün.
İyi şeylere bakın. Meditasyonla yapın. Kötü enerjilerden sıyrıldığınız üzerinizden bir siyah bulut gibi gittiğini hayal edin.
Bana kalırsa fal bakmayın. Falı ister özel yeteneğiniz olsun. İster biçimseliği yorumlama yeteneği olsun nasıl yorumlarsanız yorumlayın. Karşınızdakinin birinci dereceden enerjisine maruz kalıyorsunuz. Çünkü insan umut ve ilgiyle ne diyeceğinize odaklanıyor ve şaşırıyor. Bunların hepsi fal konu olunca insanda ister istemez saf ve yoğun duygular oluşmasına neden oluyor. Size yararı olmayan enerjileri ve beklentileri yüklüyorsunuz kendinize. Bana kalırsa eenrjinizin dengelenmesi için uzak kalın.
Uykuya dalmadan önce güzel şeylere uzun uzun bakın hayretle ve orada olmayı arzulayın. Rüya tiplerinin bilirsiniz arzularımızın yansımasıdır bir bölümü.

Dinsel açıdan baksaydım. Musallat derdim. Bu yaşlarda bana da olmuştu. Korkunç şeylerden kaçma, yerin yarılması,, kilisede şeytanla bıçaklanma, garip konuşmalar, duru görüm artmış, iyi fal bakardım. Sonrası mağlum dinden soğuma. İçten geçenlerin olması ve kötü şeyler. Çantaya domuz yağı sürülmesi, garip işlenmiş objeleri bulmam. Ne hoca aradım dolandırmak için ne de anladım zaten epeyce. Değildir dedim geçtim. Bahsetmediğim şeylere rağmen. Ne yaptım. Umursamamak. Dinsel boyutta bir şey elinden gelmiyorsa en etkili şey yok saymak.

Kutsalyolculuk

Kayıtlı Üye
Öfkenizi kontrol altına almaya çalışın. İnsandır yapar diyip geçin (En azından daha basit olaylar için)
İyi şeyler düşünün.
İyi şeylere bakın. Meditasyonla yapın. Kötü enerjilerden sıyrıldığınız üzerinizden bir siyah bulut gibi gittiğini hayal edin.
Bana kalırsa fal bakmayın. Falı ister özel yeteneğiniz olsun. İster biçimseliği yorumlama yeteneği olsun nasıl yorumlarsanız yorumlayın. Karşınızdakinin birinci dereceden enerjisine maruz kalıyorsunuz. Çünkü insan umut ve ilgiyle ne diyeceğinize odaklanıyor ve şaşırıyor. Bunların hepsi fal konu olunca insanda ister istemez saf ve yoğun duygular oluşmasına neden oluyor. Size yararı olmayan enerjileri ve beklentileri yüklüyorsunuz kendinize. Bana kalırsa eenrjinizin dengelenmesi için uzak kalın.
Uykuya dalmadan önce güzel şeylere uzun uzun bakın hayretle ve orada olmayı arzulayın. Rüya tiplerinin bilirsiniz arzularımızın yansımasıdır bir bölümü.

Dinsel açıdan baksaydım. Musallat derdim. Bu yaşlarda bana da olmuştu. Korkunç şeylerden kaçma, yerin yarılması,, kilisede şeytanla bıçaklanma, garip konuşmalar, duru görüm artmış, iyi fal bakardım. Sonrası mağlum dinden soğuma. İçten geçenlerin olması ve kötü şeyler. Çantaya domuz yağı sürülmesi, garip işlenmiş objeleri bulmam. Ne hoca aradım dolandırmak için ne de anladım zaten epeyce. Değildir dedim geçtim. Bahsetmediğim şeylere rağmen. Ne yaptım. Umursamamak. Dinsel boyutta bir şey elinden gelmiyorsa en etkili şey yok saymak.
Teşekkür ederim haklısınız , 9 sene oldu bende umursamamaya başladım ve bu duruma alıştım. Dediklerinizi çok dikkate alacağım

S

SoldierO

İyi şeyler düşünün.

Peki yok saydıkça daha çok üzerinize gelmedi mi kendini daha fazla belli etmeye çalışmadı mı?

wellness

Kayıtlı Üye
En yakın zamanda profesyonel bir destek almanı tavsiye ederim. Psikolojik tedavinden bahsediyorum. Zaten herhangi bir dine inancınız yok tek çözüm psikolojik tedavidir.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Peki yok saydıkça daha çok üzerinize gelmedi mi kendini daha fazla belli etmeye çalışmadı mı?
8 yılımı çaldıktan sonra afedersiniz sıkıyorsa gelsin tekrardan demek isterim. Zaten olanlar oldu. Acı çekmekten, aksilikten, absürt olaylar yaşamaktan bıkıyorsunuz. Sürekli korkunç bir varlığın sizi korkutması, belli bir süre aynı tarihlerde kaza yaşama, şansızlığınızı artık başkalarının dile getirmesi, zarar veren insanlara maruz kalma, işinizden hayır gelmemesi derken bir bakıyorsunuz kendinizden gitmişsiniz. Zaman sizden gitmiş. Elinizde ne var ızdırap ve koca bir sıfır. O zaman yaşadıklarınız size zırh oluyor. Diyorsunuz ki madem ben bu evrende yaratılmış en üst canlıyım beni artık ölüm harici hiçbir şey üzemez. Çünkü bunu ne açıklayabiliyor ne de hakediyorum. İşin dramatik tarafı ise bu farkındalığı yaşarken zaten o alacağını almış sizde tesiri azaldığı için bunu düşünebiliyorsunuzdur. Musallat ya da nevroz yaşayanların çoğu yaşarken farkında değildir. Etki azalınca ne oluyor bana hali gelir. Siz de bunu buraya yazacak kadar farkına vardıysanız. Onun da vakti az kalmıştır sizde.
Yok saymanın temel sonucu enerjinizi ondan çekmektir. Aslında onu sizde öldürmektir. Sizde ölen size etki edemez. Ben de işe yaradıysa sizde de yarar. Ben bu taktikle hiç kendisini görmedim. Enerjimi de onla harcamadım. Bilirsiniz ki enerjiniz düşükse her şeyin baştan yeniği olursunuz.
(Ek not: Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Acı çekmekten, aksilikten, absürt olaylar yaşamaktan bıkıyorsunuz. Sürekli korkunç bir varlığın sizi korkutması, belli bir süre aynı tarihlerde kaza yaşama, şansızlığınızı artık başkalarının dile getirmesi, zarar veren insanlara
Bütün bunlar görmezden gelmeye başladinizdan sonra mı oldu , başlamadan önce mı? Görmezden gelmenin yanında yoğun dua etmek gibi başka etkinlikleriniz olmadı mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu anlaşma nasıl yapılıyor 😃
Öncelikle varlıkla konuşulmalı, bir parapsikologdan yardım alınabilir bu aşamada. Buradaki gördümüz durumda, rüya aracılığıyla konuşulabilir. Sonra ritüel ile anlaşma yapılır.

Bir avukatın bana anlattığı fıkra.

Emre buyukannesiyle iddiaya girer.
50 tane mantı yiyebildigi taktirde odasını büyükannesi temizleyecekti. Yiyemedigi taktirde kendisi. Emre 49 üncü mantıyı yedikten sonra tabağında 50nci mantının olmadığını farkeder.

Bu, anlaşmalar hakkında bilinmesi gereken herşey!

Yani önemli olan düzgün anlaşmayı yapabilmektir.

S

SoldierO

8 yılımı çaldıktan sonra afedersiniz sıkıyorsa gelsin tekrardan demek isterim. Zaten olanlar oldu. Acı çekmekten, aksilikten, absürt olaylar yaşamaktan bıkıyorsunuz. Sürekli korkunç bir varlığın sizi korkutması, belli bir süre aynı tarihlerde kaza yaşama, şansızlığınızı artık başkalarının dile getirmesi, zarar veren insanlara maruz kalma, işinizden hayır gelmemesi derken bir bakıyorsunuz kendinizden gitmişsiniz. Zaman sizden gitmiş. Elinizde ne var ızdırap ve koca bir sıfır. O zaman yaşadıklarınız size zırh oluyor. Diyorsunuz ki madem ben bu evrende yaratılmış en üst canlıyım beni artık ölüm harici hiçbir şey üzemez. Çünkü bunu ne açıklayabiliyor ne de hakediyorum. İşin dramatik tarafı ise bu farkındalığı yaşarken zaten o alacağını almış sizde tesiri azaldığı için bunu düşünebiliyorsunuzdur. Musallat ya da nevroz yaşayanların çoğu yaşarken farkında değildir. Etki azalınca ne oluyor bana hali gelir. Siz de bunu buraya yazacak kadar farkına vardıysanız. Onun da vakti az kalmıştır sizde.
Yok saymanın temel sonucu enerjinizi ondan çekmektir. Aslında onu sizde öldürmektir. Sizde ölen size etki edemez. Ben de işe yaradıysa sizde de yarar. Ben bu taktikle hiç kendisini görmedim. Enerjimi de onla harcamadım. Bilirsiniz ki enerjiniz düşükse her şeyin baştan yeniği olursunuz.
(Ek not: Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin :)
Bende problem yok :) ben yaşadıklarınızı merak ettim sadece :) bana musallat olana ben daha çok musallat olurum 😅 o yüzden bana pek uğrayacaklarını sanmıyorum.

Lightofgod

Kayıtlı Üye
kstra olarak rüyalarımı kontrol ediyorum ve bunu üstünde hiç çalışmadan yapıyorum işte bu yüzden çok yorgun uyanıyorum, rüyamı o an bir filmmiş gibi hem oynuyor hem geriye alıyor hem istersem defalarca tekrarlayıp rüya seyrini değiştiriyorum v
bunu bende yapıyorum tüm rüyalarımda. gerçekten çok yorgun uyanılıyor. tek faydası korkutan rüyalarda kendimi uyandırabiliyorum yoksa kafayı sıyırmıştım :geek: çok yorucu..
vah bana.. benimki rüyaları geçti gerçek hataya döndü dabbe 8 çekiyoz resmen..

korktukça olaylar azmaya başlıyor yok sayınca biraz azalıyor ve en azından o korkuyu hissetmiyorsunuz. yok saymaktan ziyade kabul etmek galiba. ben artık korkmuyorum ama sürekli şanssızlık ve bahtımın karalığı peşimi bırakmıyor :) evrene yollanan mesajla da ilgili değil güzel düşünüyorum kötü oluyor kötü düşünüyorum kötü oluyor. o yüzden pek birşey beklemiyorum artık en azından beklentin olmayınca iyi gelen sürpriz oluyor. konu sahibi gibi oldum ama benzer şeyler yaşanmış ben de doluymuşum :) gene uyumadık da...

Son düzenleme:
S

SoldierO

korktukça olaylar azmaya başlıyor yok sayınca biraz azalıyor ve en azından o korkuyu hissetmiyorsunuz. yok saymaktan ziyade kabul etmek galiba. ben artık korkmuyorum ama sürekli şanssızlık ve bahtımın karalığı peşimi bırakmıyor :) evrene yollanan mesajla da ilgili değil güzel düşünüyorum kötü oluyor kötü düşünüyorum kötü oluyor. o yüzden pek birşey beklemiyorum artık en azından beklentin olmayınca iyi gelen sürpriz oluyor. konu sahibi gibi oldum ama benzer şeyler yaşanmış ben de doluymuşum :) gene uyumadık da...
Belki de kurtulman gereken başka şeyler vardır.