Psikiyatrik Tedaviye Rağmen..

Şiron

Kayıtlı Üye
Bağla onları.
Bir kabusu zihninde 2 ayetel kürsiye bağla.
Bir uğramayı 10 fatihaya bağla.
Bir iç karartıcı hissi 1 sadakaya bağla.

Zor durumlardan kendine kurtuluş koridoru inşa etmeyi öğrenmek lazım. Bu da kodlamayla olur.

Zorlukla beraber kolaylık vardır. Boşta kaldıkça zihninin sana rölantideyken negatif varlıkları teklif etmesini bekleme. Hemen bir hayır işi ile meşgul olarak yorulmaya devam et. (inşirah suresi)

İlaç kullanmak çözüm değil. Çünkü mücadele etme gücünü, kazanma ve dik durma arzunu kıran bir yöntem. Korktuğun şeylerin aslında senin içindeki kutsal ruhtan korktuklarını anlamanı engelleyen bir yöntem. İlaç bağımlısı insan sorunla beraber kendini de bypass eder.
@Retro 'ya katılıyorum. İlaçlar çözüm değil ! Ben bu sene bir arkadaşımın ölümüne şahit oldum. Çoook yıllar önce onun ruhani alemini fark edip , ailesini uyardım. Ailesi beni umursamadı çünkü onlara göre bilim çözüm olacaktı bir ton paralar döktüler psikiyatri durumları için. En son 1 sene önce tekrar onları uyardım. Ölüm dedim bu gidişatın sonu , sizler de bilirsiniz azılı varlık musallatı beşeri öldürmeden rahat etmiyor. Çocuğun durumu hiç iyi değildi. Manevi tedaviye alınmasını ne kadar ön görsemde. Sonuç ölüm oldu. Ruhu huzur bulsun bu dünya arasında sıkışmıştı bari orada ruhu rahat olsun.

Siz kendi yolculuğunuzda savaşmayı öğrenerek çözüm kapılarının açılışına idrakine elbet ulaşacaksınızdır. Burada hem psikolojik hemde dua tavsiyesi veren arkadaşlar mevcut. Günlük Yasin okumaları da bir yerden başlamak için iyi sorunun kaynağını görmeyi talep ettikçe hayat size yolu açacaktır eminim. Sağlıkla kalın.

P

Panagiotis

@Retro 'ya katılıyorum. İlaçlar çözüm değil ! Ben bu sene bir arkadaşımın ölümüne şahit oldum. Çoook yıllar önce onun ruhani alemini fark edip , ailesini uyardım. Ailesi beni umursamadı çünkü onlara göre bilim çözüm olacaktı bir ton paralar döktüler psikiyatri durumları için. En son 1 sene önce tekrar onları uyardım. Ölüm dedim bu gidişatın sonu , sizler de bilirsiniz azılı varlık musallatı beşeri öldürmeden rahat etmiyor. Çocuğun durumu hiç iyi değildi. Manevi tedaviye alınmasını ne kadar ön görsemde. Sonuç ölüm oldu. Ruhu huzur bulsun bu dünya arasında sıkışmıştı bari orada ruhu rahat olsun.

Siz kendi yolculuğunuzda savaşmayı öğrenerek çözüm kapılarının açılışına idrakine elbet ulaşacaksınızdır. Burada hem psikolojik hemde dua tavsiyesi veren arkadaşlar mevcut. Günlük Yasin okumaları da bir yerden başlamak için iyi sorunun kaynağını görmeyi talep ettikçe hayat size yolu açacaktır eminim. Sağlıkla kalın.
Ya aklima takilan bir sey var , Rab insani yarattigin da gunahsiz temiz olan melekler den Adem e secde etmesini istedi yani insana buyuk bir deger ve onem verdi, bu kadar onemsedigi meleklerin bile ustun de tuttugu insana bu typ varliklarin zarar vermesine izin verecegini dusunmek bana bir yerde bir seyleri atliyoruz gibi geliyor

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Benden bir söz çıkmıştır. Diye bir ayet var
Diğer ayette insanları ve cinleri cehenneme koyacağım diye söylüyor
Bu insanların cehennemlik olması içinde şeytana süre verilmiş.
Meleklerden üstünüz çünkü Tanrı’nın ruhu bize üflendi.Sadece toprak değiliz.
Bir hadiste doğru hatırlıyorsam mahşer gününde Tanrı’nın
Ben açtım doyurmadınız.Ben hastaydım bana yardım etmediniz diyeceği belirtiliyor.
İnsanlarda sen yoksunluk bulundurmazsın diyecekler.
Tanrı’da benim kulum açtı doyurmadınız benim kulum hastaydı yardım etmediniz diyecekmiş

Bu hikayeyi duyunca insanlar Tanrı ruhu taşıyorsa ve zarar görmelerine Tanrı izin veriyorsa bu zarar verme değil kendine zarar verme olmaz mı?

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Kendimi atomlara ayırıp, size bir parça verdim demiyor. Ruhumu üfledim diyor. ( beni bilmeniz,merak etmeniz için size vasfımdan bir armağan veriyorum )

Ruh, başlı başına konuşulması gereken bir konu. Yaşamın başlangıcı..

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Döngü içinde pek yer verilmemiş bir şey.

Rasûlüm! Sana rûhun ne olduğunu soruyorlar. De ki: “Rûh Rabbimin bir emrinden, sadece O’nun bileceği işlerdendir. Bu hususta size pek sınırlı bilgi edinme imkânı verilmiştir.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Her ne kadar önceki ayetler düşünüldüğünde bir anlamsızlık ve tutarlılık getirsede.
Omurga ile kaburga kemikleri arasından çıkar.
Arapçam yok.Tarık suresi 7.ayette geçiyor.Elektiriksel bir organizmayıda ortaya koyduğu söylenebilir.
Çıkan suyun belden gelmesi mantıksız.

Şiron

Kayıtlı Üye
Ya aklima takilan bir sey var , Rab insani yarattigin da gunahsiz temiz olan melekler den Adem e secde etmesini istedi yani insana buyuk bir deger ve onem verdi, bu kadar onemsedigi meleklerin bile ustun de tuttugu insana bu typ varliklarin zarar vermesine izin verecegini dusunmek bana bir yerde bir seyleri atliyoruz gibi geliyor
Düşünce karmaşıklığınızı anlıyorum ben tamda bu evre de bu ibretlik şeylere şahit olup inancımı birkere daha sağlamlaştırdım. Şimdi bir ailenin atalarından gelen bir pislik var ise , elbette doğumdan itibaren bir koruma mevcut fakat bu pislik yazılmış yazgı ile geliyor. İmtihan olabilmesi için aileye mesaj geliyor mesaj ı ileten kullardan biride bendim öyle görüyorum bu durumu. Fakat aile birlik olup bu durumu aşabilmiş olsaydı şayet kader şekillene bilirdi. Aksi gibi önce vefat eden çocuğun anne babası boşandı. Sonra çocuk nasılsa böyle diyip kabullenip önüne gelen bilim insanına meze ettiler. Elbette bilimin çağre olduğu şeyler mevcut fakat çocuğun durumu ruhani idi bu çok bariz ortada yanlış anlaşılmak istemem ne nice iyi doktorlar da var fakat bazıları ilaç firmaları ile anlaşmalı bu sektörü yürütüyor . Yaradan zaten aileye bir çok ibret verdi kaç kere çocuk kaza yaptı bisiklet verdiler eline duran çocuğa araba çarptı. İnşaat gidip uyuyordu filan normal değildi. Bir kul olarak bende çok söyledim yaradan daha ne şekil vesile kılsın ki ? Bir çok ameliyat oldu kazalardan sonra çocuk vücudunun yarısı metal kaplı öldürmeyen Allah öldürmedi korunuyordu , şansta vermişti fakat 2023 yılına girince artık 3B 'de titreşip daha üst boyuta erimedikleri için dünya üzerinde azap onlar için kaçınılmaz oldu ben böyle yorumluyorum. Ayetlerle yorumlayan arkadaşlara da katılıyorum.

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro 'ya katılıyorum. İlaçlar çözüm değil !

Malesef değil.
Düşünce bozukluğundan, fikir sistemi çarpıklığından doğan duygu erozyonları, anca anti düşüncelerle müdahale edilerek çözülür. Bu yolla bütüncül bir bakış açısı kazandırılır ve bu bakış açısı ile ruh hakkettiği yükseklikten olayı en tepeden büyük resim üzerinden görür, yani özgürleșir.

Özellikle vesveseyle bilinci formatlayan büyü, musallat ve depresyona sürükleyici olan düşünceler seni bütünden koparır ve dar kesitlere hapseder. Asıl azap bu noktada başlar ve doğru kutsi referansların yoksa kendini kendinle kurtaramazsın da.

İlaç içerek çözülmez yani.
Siz hiç ilaçların bedende emildikten sonra sağlıklı düşünce kalıplarına dönüştüğünü gördünüz mü? Uyușturucu etki yaparlar ve hiç düşünemez hale getirirler sizi.

Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Malesef değil.
Düşünce bozukluğundan, fikir sistemi çarpıklığından doğan duygu erozyonları, anca anti düşüncelerle müdahale edilerek çözülür. Bu yolla bütüncül bir bakış açısı kazandırılır ve bu bakış açısı ile ruh hakkettiği yükseklikten olayı en tepeden büyük resim üzerinden görür, yani özgürleșir.

Özellikle vesveseyle bilinci formatlayan büyü, musallat ve depresyona sürükleyici olan düşünceler seni bütünden koparır ve dar kesitlere hapseder. Asıl azap bu noktada başlar ve doğru kutsi referansların yoksa kendini kendinle kurtaramazsın da.

Siz hiç ilaçların bedende emildikten sonra sağlıklı düşünce kalıplarına dönüştüğünü gördünüz mü? Uyușturucu etki yaparlar ve hiç düşünemez hale getirirler sizi.

Bunu anlamak için sağlıklı bir insanın psikiyatri koğuşunda bulunanlarla bir ay geçirmesi yeterli.

True story.

Şiron

Kayıtlı Üye
Malesef değil.

Her defasında o kadar açıklayıcı ve o kadar bütünlük ile yorum yazıyorsunuz ki gerçekten burada hem sizi okuyup hemde tecrübelerimi paylaşmak banada çok iyi geliyor. Bazı konularda yalnız olmadığımı görmek çok güzel. Bizden de birilerine ses olmak anlaşılabilmekte çok güzel. Ben doğru kutsi referansa yönlendirmek istedim başaramadım. Onlar söylediğiniz gibi fikir sistemi çarpıklığından doğan duygu erozyonlarının harabesi altında kaldı . Vesvese tuzağına düşüp gerçeklik algısından koparak dağıldılar bir boncuk tanesi gibi büyük ibret oldu banada tam da herşeye inancımı kaybedeceğim anda. Geldi bu ibret.

Arkadaş vefat etmeden 2 gün önce de rüyamda eski yazılı mezar taşı görmüştüm. O taştan aşağı doğru indim indim. Asansör gibi. Alla alla birimi vefat edecek derken , bir akşam vakti arkadaşımızın ölüm haberi geldi. İnsan ne ağlaya biliyor nede gülebiliyor. Neden bana malüm oluyor onuda bilmiyorum. Etrafımda ki bazı insanlar benim bu açılımlarımdan dolayı benden korkuyor bile garip şeyler ama üzgünüm Ki gerçek.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Yazılanları tek tek okudum hepinize teşekkür ederim ilaçlara şu an devam etmiyorum ve açıkçası inanç konusunda yeterince inançlı olmadığım için okumaların bnaa fayda edeceğini düşünmüyorum sanırım fayda görmek için gerçekten inanmak kalben emin olmak gerekli açıkçası inançsız olduğumu söyleyemem ama çok fazla gel gitlerim var ve bazen gerçekten inancı hissederken bazen hiç hissedemiyorum bu durumda da her şeyi bırakıyorum şu an da ara ara meditasyon yapıyorum meditasyonlarda kendimi iyi hissediyorum kısacası günü kurtarmaya çalışıyorum.

Gülra

Kayıtlı Üye
Düşünce karmaşıklığınızı anlıyorum ben tamda bu evre de bu ibretlik şeylere şahit olup inancımı birkere daha sağlamlaştırdım. Şimdi bir ailenin atalarından gelen bir pislik var ise , elbette doğumdan itibaren bir koruma mevcut fakat bu pislik yazılmış yazgı ile geliyor. İmtihan olabilmesi için aileye mesaj geliyor mesaj ı ileten kullardan biride bendim öyle görüyorum bu durumu. Fakat aile birlik olup bu durumu aşabilmiş olsaydı şayet kader şekillene bilirdi. Aksi gibi önce vefat eden çocuğun anne babası boşandı. Sonra çocuk nasılsa böyle diyip kabullenip önüne gelen bilim insanına meze ettiler. Elbette bilimin çağre olduğu şeyler mevcut fakat çocuğun durumu ruhani idi bu çok bariz ortada yanlış anlaşılmak istemem ne nice iyi doktorlar da var fakat bazıları ilaç firmaları ile anlaşmalı bu sektörü yürütüyor . Yaradan zaten aileye bir çok ibret verdi kaç kere çocuk kaza yaptı bisiklet verdiler eline duran çocuğa araba çarptı. İnşaat gidip uyuyordu filan normal değildi. Bir kul olarak bende çok söyledim yaradan daha ne şekil vesile kılsın ki ? Bir çok ameliyat oldu kazalardan sonra çocuk vücudunun yarısı metal kaplı öldürmeyen Allah öldürmedi korunuyordu , şansta vermişti fakat 2023 yılına girince artık 3B 'de titreşip daha üst boyuta erimedikleri için dünya üzerinde azap onlar için kaçınılmaz oldu ben böyle yorumluyorum. Ayetlerle yorumlayan arkadaşlara da katılıyorum.
2023 yılının özelliği nedir?
Üst boyuta geçmek nasıl oluyor
Bilgi verir misiniz çok merak ettim bu konuyu.
Bu sene benim için güzel geçiyor çünkü sebebi bununla ilgili olabilir mi diye düşündüm

Şiron

Kayıtlı Üye
2023 yılının özelliği nedir?
Üst boyuta geçmek nasıl oluyor
Bilgi verir misiniz çok merak ettim bu konuyu.
Bu sene benim için güzel geçiyor çünkü sebebi bununla ilgili olabilir mi diye düşündüm
Bu dünya 'da herkesin bir yolculuğu var ve herkes birer kendi yaşam formunda. 2023 senesinin özelliği şudur desem bir başkası için o özellik uymaya bilir. Çünkü herkesin bir zaman dilimi var şuur alemi evresi var. 2023 size güzel geçiyorsa planlamalar , atılan adımlar , kendi benliğinizle var olan bütünlüğün meyvelerini yemek gibi güzellikleri sunuyordur. Ben demedim ki 2023 e geldik onlar için kötü. Demek istediğim şuydu alt boyutta fazla titreşip 2023 'de alınamayan meyvelerin acı tadı demek istedim bu hikayede. Kolektif olarak boyut yükselmesi yaşıyoruz ve bu yükseliş adına uyumlanması beklenilen titreşim frekans mevcut. Buda sadece idrak ve ruh bütünlükleri ile oluyor. Nasıl sorusuna gelmek gerekirse herkesin boyutsal idrak ve şuurları içinde gerçekleşiyor. Herkeste beyin var ama herkeste o beyin çalışmıyor , beyni negatifler yüzünden hortumlananlarda var yaşayan ama dünya üzerinde ölü gibi gezen insanlar da var. Varlar madde dünyasında bedenen ama ruhsal yoklar gibi gibi uzar gider bu konular.

Gülra

Kayıtlı Üye
Bu dünya 'da herkesin bir yolculuğu var ve herkes birer kendi yaşam formunda. 2023 senesinin özelliği şudur desem bir başkası için o özellik uymaya bilir. Çünkü herkesin bir zaman dilimi var şuur alemi evresi var. 2023 size güzel geçiyorsa planlamalar , atılan adımlar , kendi benliğinizle var olan bütünlüğün meyvelerini yemek gibi güzellikleri sunuyordur. Ben demedim ki 2023 e geldik onlar için kötü. Demek istediğim şuydu alt boyutta fazla titreşip 2023 'de alınamayan meyvelerin acı tadı demek istedim bu hikayede. Kolektif olarak boyut yükselmesi yaşıyoruz ve bu yükseliş adına uyumlanması beklenilen titreşim frekans mevcut. Buda sadece idrak ve ruh bütünlükleri ile oluyor. Nasıl sorusuna gelmek gerekirse herkesin boyutsal idrak ve şuurları içinde gerçekleşiyor. Herkeste beyin var ama herkeste o beyin çalışmıyor , beyni negatifler yüzünden hortumlananlarda var yaşayan ama dünya üzerinde ölü gibi gezen insanlar da var. Varlar madde dünyasında bedenen ama ruhsal yoklar gibi gibi uzar gider bu konular.
Teşekkür ederim anladım