Psikiyatrik Tedaviye Rağmen..

Beatrix

Kayıtlı Üye
Merhabalar yıllarca psikiyatri ilçları kullanıp terapi almama rağmen düzelmeyen çok şey oldu. Hala görüntüler ve rüyalar devam ediyor. İlaç kullanırken sanki geçmiş gibiydi her şey ama belli dönemlerde yine artıyordu düzenli kullansam bile işe yaramıyordu evde gördüklerim hiç bir zaman bırakmadı beni bazense tamamen yok oluyorlar ve demek ki problem bende diyordum ama sonra yine geliyorlardı. Yani ne tamamen kurtulabiliyorum ne de ciddi bir iletişime geçip ne olduğunu anlayabiliyorum.
Düşünceleriniz benim için çok kıymetli, teşekkür ederim..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İlaçla kurtulamıyorsanız başka yöntemler denemeniz gerekir, deneyimli, bilgili majisyenlerden, hocalardan yardım almanız.. Çünkü varlık etkisi olduğunda ilaçlar sadece uyuşturuyor beynin o bölgesini, semptomu engelliyor, yani sizin içeriyi temizleyip kapıyı kilitlemeniz gerek.
Burada arınma korunma ritüelleri var..
Evde gördükleriniz evle de alakalı olabilir sahiplenilmiştir belki, yada eve eşyalara bir şeyler sürülmüş serpilmiş olabilir..

Beatrix

Kayıtlı Üye
Evle alakalı olmadığına eminim çünkü bu süreçte 6 ev değiştirdim hepsinde de eşyalar farklıydı fakat durumlarda değişiklik olmadı. Yardım konusunda güvenebileceğim kimse olmadığı için hiç denemedim ama kendi kendime bir şeyler yapabileceğimi düşündüğüm için buraya yazdım.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İlaçları şuan için bırakmayın.Onlar sizi ayakta tutar.İlerleyen zamanlarda manevî olarak gelisirseniz birakin.Korunma ve arınma yapmanız gerekiyor.Boyle konuları araştirin sizi ne rahatlatiyorsa o yöne doğru yönelin.Beden temizliği çok önemli her gün gusul abdesti alın.İnanciniza göre korunmalar yapın.İslami Usule göre bildiğiniz ayetleri sureleri sürekli okuyun.Onlar gün geçtikçe sizi güçlü kılar savunma olur en azından.21 günden negatif enerjiyi temizlenir.40 günde pozitif geçer.Her gün 100 defa Ayetel Kürsi okuyun.313 defayi şifa niyetine ayrı okuyun.Boyle seylere karşı savunma mekanizması geliştirmek zorundasınız.Aksi takdirde negatif enerjinin esiri olursunuz.Devamlilik ve istikrar önemli siz güçlendikce onlar zayıflarlar.Bu mücadele hep olacaktır.Ne kadar güçlendirseniz.Arinip ve korunursaniz o kadar iyi.

Beatrix

Kayıtlı Üye
İlaçlar fiziksel olarak etkiliyor
İlaçları şuan için bırakmayın.Onlar sizi ayakta tutar.İlerleyen zamanlarda manevî olarak gelisirseniz birakin.Korunma ve arınma yapmanız gerekiyor.Boyle konuları araştirin sizi ne rahatlatiyorsa o yöne doğru yönelin.Beden temizliği çok önemli her gün gusul abdesti alın.İnanciniza göre korunmalar yapın.İslami Usule göre bildiğiniz ayetleri sureleri sürekli okuyun.Onlar gün geçtikçe sizi güçlü kılar savunma olur en azından.21 günden negatif enerjiyi temizlenir.40 günde pozitif geçer.Her gün 100 defa Ayetel Kürsi okuyun.313 defayi şifa niyetine ayrı okuyun.Boyle seylere karşı savunma mekanizması geliştirmek zorundasınız.Aksi takdirde negatif enerjinin esiri olursunuz.Devamlilik ve istikrar önemli siz güçlendikce onlar zayıflarlar.Bu mücadele hep olacaktır.Ne kadar güçlendirseniz.Arinip ve korunursaniz o kadar iyi.
İlaçlar fiziksel olarak etkiliyor eğer problem fiziksel bir durumdan kaynaklanmıyorsa yani aslında ortada bir hastalık yoksa ilaca da gerek kalmaz neden ilaçları bırakmayın dediniz ayakta durmamda ne gibi bi faydaları olabilir acaba?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Eğer varlıklarla bir münasebet varsa.Beyninizin hormonları bozarlar.Tamamen arinmadan ve manevi olarak gelişmeden bırakmayın.Kontrolu gidin.Zaten manevî olarak gelişince size etki edemezler.Onda sonra kontrolu bırakırsınız.Manevi bir eğitim gibi düşünün bunu.Sizi geliştirecek.Zamanla herşey düzelir.Sizi iyi olmaya gayret edin.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Eğer varlıklarla bir münasebet varsa.Beyninizin hormonları bozarlar.Tamamen arinmadan ve manevi olarak gelişmeden bırakmayın.Kontrolu gidin.Zaten manevî olarak gelişince size etki edemezler.Onda sonra kontrolu bırakırsınız.Manevi bir eğitim gibi düşünün bunu.Sizi geliştirecek.Zamanla herşey düzelir.Sizi iyi olmaya gayret edin.
Anladım teşekkür ederim. Bu durumun üstüne gitmeyi istiyorum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bende aynı sizin gibiyimdim.İlaç kullanıyordum.Onlarin esiri olmuştum.Simdi ordusu Kabile gelsin bişey yapamaz.Tamamen sizin Manevi durumunuza bağlı.Kuran Kerim Arapçasindan öğrenin sürekli hatim indirin.Kuram Kerim enerjiisiyle zamanla onlar sizden çekinir.Yolculuk bu.Belki de manevî olarak gelişmeniz için imtihana oluyorsunuz.Sebebler âlemi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir anda ilacı bırakırsanız, semptonlar ağırlaşabilir, bir de tabi ilaçlar bağımlılık yapıyor, o yoksunluk da sizi zayıf düşürebilir. Güçlendikten sonra kademeli olarak azaltıp bırakmak daha faydalı olabilir.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Açıkçası ilaçları 2 aydır almıyorum fakat bir anda bırakmadım azaltarak bıraktım bu süreçte yaşadıklarım artmaya başladı bu yüzden buraya yazma ihtiyacı duydum yıllar öncesinde de yaptığım araştırmalarım vardı fakat ilaçlara başlamamla beraber onları da bırakmıştım (hasta olduğumu düşündüğüm için) şimdi ise ilaçları bıraktım tekrar kendimi bu konuların içinde buldum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Çünkü ilaçları bırakınca size daha kolay etki ediyorlar.Belki üçüncü gözünüzü açıyorlar.Sizinde böyle şeylere ilginiz artıyor.Kontrolü gidin.İlacida azda olsa alın.Boyle şeylerde kendizi geliştirin.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Çünkü ilaçları bırakınca size daha kolay etki ediyorlar.Belki üçüncü gözünüzü açıyorlar.Sizinde böyle şeylere ilginiz artıyor.Kontrolü gidin.İlacida azda olsa alın.Boyle şeylerde kendizi geliştirin.
Peki siz ilk olarak nereden başlamıştınız? Kendinizi geliştirme konusunda.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Tasavvuf terbiyesiyle başladım.Ama Kur'an Kerim daha önemli Arapca harfler birer tilsimdir.Her harfin hadimleri görevlileri vardır.Kuran Kerim okudukça içine girdikce guclenirsiniz.Ayetleri ve harfler hayatınıza etki eder.Çünku onları temsil eden enerjiler ve ruhaniyetiler görevliler vardır.Kuran Kerim okudukca sizin önünüzü açarlar.Esma Hüsna zikirtmek.Bunlar Havass giriyor.Çok büyük bir Okyanusdur.Tasavvuf şarttir.Çünkü bilinciniz yükseltmeli ve saflasmalidir.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Tasavvuf terbiyesiyle başladım.Ama Kur'an Kerim daha önemli Arapca harfler birer tilsimdir.Her harfin hadimleri görevlileri vardır.Kuran Kerim okudukça içine girdikce guclenirsiniz.Ayetleri ve harfler hayatınıza etki eder.Çünku onları temsil eden enerjiler ve ruhaniyetiler görevliler vardır.Kuran Kerim okudukca sizin önünüzü açarlar.Esma Hüsna zikirtmek.Bunlar Havass giriyor.Çok büyük bir Okyanusdur.Tasavvuf şarttir.Çünkü bilinciniz yükseltmeli ve saflasmalidir.
Teşekkür ediyorum detaylı açıklamalarınız için..

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Zihinsel hastalıkların semptomlarını hafifletmek için var o ilaçlar. Eksiği yerine koymak için. Tam tedavi yok çoğu zihinsel hastalığın. Bilim o kadar ileride değil. Başka bir paikiyatriye gidip durumunuzu anlatın ilaçları değiştirebilir. 313 ayetel kürsi ile iyileşmeniz için dilekte bulunabilirsiniz. Zikir, mantra beyin sağlığı için ispatlı şekilde faydalı.
Ekstra olarak Her gördüğünüzde diyafram nefesine geçin. 1-3-5-7-9..... şeklinde sayın.

Retro

Kayıtlı Üye
Merhabalar yıllarca psikiyatri ilçları kullanıp terapi almama rağmen düzelmeyen çok şey oldu.

Olur. Tam da öyle olur.

Bağlama yöntemi yapman lazım. Bağlama yapamazsan seni bağlarlar. Motor becerilerini bile bağlarlar.

Hala görüntüler ve rüyalar devam ediyor.

Bağla onları.
Bir kabusu zihninde 2 ayetel kürsiye bağla.
Bir uğramayı 10 fatihaya bağla.
Bir iç karartıcı hissi 1 sadakaya bağla.

Zor durumlardan kendine kurtuluş koridoru inşa etmeyi öğrenmek lazım. Bu da kodlamayla olur.

Zorlukla beraber kolaylık vardır. Boşta kaldıkça zihninin sana rölantideyken negatif varlıkları teklif etmesini bekleme. Hemen bir hayır işi ile meşgul olarak yorulmaya devam et. (inşirah suresi)

İlaç kullanmak çözüm değil. Çünkü mücadele etme gücünü, kazanma ve dik durma arzunu kıran bir yöntem. Korktuğun şeylerin aslında senin içindeki kutsal ruhtan korktuklarını anlamanı engelleyen bir yöntem. İlaç bağımlısı insan sorunla beraber kendini de bypass eder.

Beatrix

Kayıtlı Üye
Bağlama yöntemi yapman lazım. Bağlama yapamazsan seni bağlarlar. Motor becerilerini bile bağlarlar.

Bağla onları.
Bir kabusu zihninde 2 ayetel kürsiye bağla.
Bir uğramayı 10 fatihaya bağla.
Bir iç karartıcı hissi 1 sadakaya bağla.

Zor durumlardan kendine kurtuluş koridoru inşa etmeyi öğrenmek lazım. Bu da kodlamayla olur.

Zorlukla beraber kolaylık vardır. Boşta kaldıkça zihninin sana rölantideyken negatif varlıkları teklif etmesini bekleme. Hemen bir hayır işi ile meşgul olarak yorulmaya devam et. (inşirah suresi)
Bağlamayı biraz daha açabilir misiniz? Mesela kabustan hemen sonra niyet ederek mi okumam gerekiyor. Uğrama derken tam olarak neyi hissettiğimde 10 Fatihaya bağlamalıyım bilemedim?

Retro

Kayıtlı Üye
Bağlamayı biraz daha açabilir misiniz? Mesela kabustan hemen sonra niyet ederek mi okumam gerekiyor. Uğrama derken tam olarak neyi hissettiğimde 10 Fatihaya bağlamalıyım bilemedim?

Her kabusta 100 tane fatiha okumak zamanla kabuslarının içeriğini ve uzantısını değiştirir. Zihininin korku durumunu inanç durumuna iliştirmiş olursun. Korkacağın zamanlarda bir anda korku elektrik gibi kesilmeye başlar.

Zihnin korku durumunda iken bunun inanç ve kutsalına ulaşma vesilesi ile biteceğini hatırlar. Sana da hatırlatmaya başlar. Böylece korkularının yanına cesaretini de çekersin. Cesaretinin korkunu nasıl da kolayca yendiğini iç gözlemci olarak farketmeye başlarsın.

Bu oluştuğu zaman da karizma denen özel bir heybet oluşur.

Karizmatik olmak özgüven ve kaygı enerjisinin aynı oranda üstünde bulunmasıdır.
Bunun sırrı ayetle verilir : Onlar korku ile ümüt arasındadırlar der. Yani hem telaş hem de özgüven var. Sadece özgüven olması narsizme götürür. Sadece korku olması aciz birakır. Korku ve özgüven eşit olduğu durumda ise azametli olursun.

[XTR] Similar Threads