Peygamberimizin Mucizeleri, Üstün Kişiliği, Seçkin Şahsiyeti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
1. si benim yazdığımda bir sıkıntı yok ben ülkemin bana verdiği özgür düşünce ve irade çerçevesi içerisinde senin dinini eleştiriyorum eğer ki adminlerden herhangi biri yazımı kaldıracak olursa onlara da yandaş tavırlarından dolayı teşekkür ederim ayrıca korktuğum herhangi bir husus yok seninle sabaha kadar bu konuyu tartışabilirim ama sana birşey anlatabilmem pek mümkün değil :)

Peygamberimiz olarak inandığımız birine (haşa) fantezici,çıkarcı ve feşist diyerek hakaret etmek ne zamandan beri eleştiri sayılıyor.O halde senin bütün sevdiklerini sıraya dizeyim,sonra onları eleştirmek en doğal hakkım diyeyim.Anlamayan benmiyim yoksa insan gibi,saygı çerçevesi içinde tartışmayı bilmeyen senmi? ne için tartışmayı bitirdim sanıyorsun?Bu hakaret noktasına geleceğini bildiğim için.Korktuğun bir husus olmadığını biliyorum.olsa böyle pervasızca konuşmazdın.Emin ol bende senle tartışmaktan korkmuyorum.Ben,benim yüzümden Kutsallarıma hakaret edilir diye korkuyordum ve korktuğum oldu.mutlusundur şimdi.Hakaret ederek ne denli çıkabilirsin sence? Emin ol bu klavye erkekliğini yanımdayken yapamazdın.Bende vicdanımın bana tanıdığı hakları hayata geçirirdim.Çünkü kutsalıma hakaret eden kişi beni pek böyle sakin göremez.O zaman yine istersen ülkenin sana tanıdığı hakları kullanırdın,istersen .... dibine giderdin.

CapoeiRisT4

Kayıtlı Üye
Sen ne saygısından bahsediyorsun anlamış değilim çünkü ; "dinini değiştiren kimseyi öldürünüz" (buhârî, cihâd 149, itisâm, 28, istitâbe, 2; ebû dâvud, hudûd 1; tirmizî, hudûd, 25; nesaî, tahrîm,14); "müslüman bir kimsenin kanı ancak üç şeyden birisi ile helal olur. zina eden dul, cana karşılık can ve cemaatten ayrılıp dinini terkeden kimse" (buhârî, diyât, 6; müslim, kasâme, 25, 26; ebu davud hudûd 1).

Yani sonuç olarak bana saygı duymayıp beni öldürmek isteyen bir din benim saygımın gramını haketmez. Hoşgörü dini benim öldürülmemi emretmiş sen bana gel saygı duy diyosun saçmalama lütfen yada şöyle yapalım sen kutsallarını biraz daha araştır öyle konuşalım seninle...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Üslup olarak GMPP kuralları çerçevesinin dışına çıkmış bir şekildeki yazışmalar hoş görülmemektedir. Ateist, hindu, budist, müslüman, hristiyan, yahudi vs. hangi dinden olursanız olun herkes karşısındakinin dini gerekliliğine kurallarımıza göre SAYGILI olmak ve bu hali yazdıklarında da göstermek ZORUNDADIR. Ve adı üstünde burası Büyü Okulu çerçevesinde bir parapsikoloji platformu olduğuna göre dinlerin gerekliliğinin ve diğer kurallarının tartışılacağı bir ortam değildir. Bahsettiğim şekilde davranmayanlarınız siteden süresiz/süreli olarak uzaklaştırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...