PARAPSİKOLOJİK ZİHİN KONTROLÜ (CONCILIUM)

Impulse

Kayıtlı Üye
@KarBahçesi soru n özelde dennise ye idi sanırım. Ben soru sahibine baktım başkaı olunca gözümden kaçırdım herhalde.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
yA dA oRTak BiR sOrUSU /// asıl meseleye gelecek olursak 3. seferdir falan change my mind yapıyorum (zihin kontrolü bilimsel parapsikoloji şeyleriyle değil ama :cautious:) ve ne kimsenin fikrime katıldığı ya da katılmadığını neden fikrimi değiştirmem gerektiğini yazdığını görüyorum:mad: ve sitedeki bazı insanlara kalpsiz diyecek noktaya gelmeme rağmen HALA cevap gelmiyor :coffee:

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
tabi sorum size değil siz büyücü değilsiniz zihin kontrolüyle uğraşanlar da değilsiniz benim demek istediğim insanların iradesine etki ederek nasıl olumlu bir şey yapılabilir

Impulse

Kayıtlı Üye
eğlenceniz bir yana hiç olumlu bakmadım bu zihin kontrol işine bir insan bunu dostuna yapmaz ancak kendini öldürmek isteyen düşman ülkeye yapar onda da bu arkadan hileyle saldırmak olurdu ama bu canice bunu yapan ya kalpsiz olmalı ya da benim bilgim yok :eek: neresi olumlu şunun biriniz söylerse sevinirim
Soru bu yazıda gizli zannedersem

Düşüncemi dile getirecek olursam zihin okumayı topyekün kötü diye nitelendirmiyorum. Lazım ama herkese bu yetenek fazla gelebilir.
Hak eden kişilere, belirli meslek ve mevkide bulunanlara kişiliği göz önünde bulundurmak kaydıyla öğretilebilir.

Faydalı da olur.