PARAPSİKOLOJİK ZİHİN KONTROLÜ (CONCILIUM)

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
İsmi olan bir şeyin ne ima ettiğini alıp o ismin içini ondan izin almaksızın dilediğin anlamla değiştirebiliyor olsaydın bu, insanlar için mutlak anlamda zulüm olurdu. Düşünsene, samimiyetleriyle, heyecanlarıyla, arayış ve gayretleriyle bu insanlar bir şeye, bir kişiye dönüşmüşler ve bir külhan beyi gelip "sen artık bu değilsin" diyecek? Karma hakedilmiş kazanımdır, iyi olsun veya kötü; nefsi henüz ölümü tatmamış birinin karmasını elinden alırsanız ona zulmetmiş olursunuz. Kaderlerimiz kaçınılmaz birer zulüm değildir, bilakis her şey olduğu haliyle güzeldir ve herbirimizin yaşadıkları bizleri pişmeye götüren bireysel yemek tarifleriyken neden en kestirme yolun dışına çıkalım ki veya çıkartılalım? İnsanlar her istediklerini oldurma heveslerini terkedip -başlarına gelen güzel veya çirkin- her olayda kendilerini, gerçekte kim olduklarını aramazlarsa, varoluşlarını bir ıkıntıdan öteye taşıyamazlar. Parapsikolojik manipülasyon ruhsal güç gerektirir fakat daha zor olan nedir biliyor musun? Her şeyi kontrol edecek gücün olduğu halde başına gelene şikayet etmeksizin rıza gösterebilmektir, şayet kadere rızayı aşk mertebesine taşımayan bir kişinin eline böyle bir bilgiyi verirsen bu, bir çocuğun eline sırf oynasın diye verilmiş içi dolu bir silaha benzer. Benden daha düşünceliyseniz lütfen siz öğretin bu olayı. Neticede bilgelik basamakları tırmanılırken değiştirilesi olana "değişmesi gerek" gözüyle bakmak bile, insana yerinde saydırır. Kaldı ki beni bir çocuğun eline silah vermiyorum diye itham ediyorsunuz, yine de saygılarımla.
İsmi olan bir şeyin ne ima ettiğini alıp o ismin içini ondan izin almaksızın dilediğin anlamla değiştirebiliyor olsaydın bu, insanlar için mutlak anlamda zulüm olurdu. Düşünsene, samimiyetleriyle, heyecanlarıyla, arayış ve gayretleriyle bu insanlar bir şeye, bir kişiye dönüşmüşler ve bir külhan beyi gelip "sen artık bu değilsin" diyecek? Karma hakedilmiş kazanımdır, iyi olsun veya kötü; nefsi henüz ölümü tatmamış birinin karmasını elinden alırsanız ona zulmetmiş olursunuz. Kaderlerimiz kaçınılmaz birer zulüm değildir, bilakis her şey olduğu haliyle güzeldir ve herbirimizin yaşadıkları bizleri pişmeye götüren bireysel yemek tarifleriyken neden en kestirme yolun dışına çıkalım ki veya çıkartılalım? İnsanlar her istediklerini oldurma heveslerini terkedip -başlarına gelen güzel veya çirkin- her olayda kendilerini, gerçekte kim olduklarını aramazlarsa, varoluşlarını bir ıkıntıdan öteye taşıyamazlar. Parapsikolojik manipülasyon ruhsal güç gerektirir fakat daha zor olan nedir biliyor musun? Her şeyi kontrol edecek gücün olduğu halde başına gelene şikayet etmeksizin rıza gösterebilmektir, şayet kadere rızayı aşk mertebesine taşımayan bir kişinin eline böyle bir bilgiyi verirsen bu, bir çocuğun eline sırf oynasın diye verilmiş içi dolu bir silaha benzer. Benden daha düşünceliyseniz lütfen siz öğretin bu olayı. Neticede bilgelik basamakları tırmanılırken değiştirilesi olana "değişmesi gerek" gözüyle bakmak bile, insana yerinde saydırır. Kaldı ki beni bir çocuğun eline silah vermiyorum diye itham ediyorsunuz, yine de saygılarımla.
Bakın, siz (genel olarak dinci, ışıkçı, uzaylıcı, vb hepsini katıyorum yani sana sadece sana değil 4Ngela.)buraya gelip siz bilgiyi hak etmiyorsunuz deyip egonuzu tatmin eden insanlar, bu bilgi o egonuza rağmen size açılıyorda bize niye açılmıyor? Benim anlayamadığım nokta bu. Beni yanlış anlama 4gela sana herhangi bir olumsuz düşünce beslemiyorum. Sadece belki sen aydınlatabilirsin diye sende de deniyorum şansımı. Neden bu bilgi eşek yüküyle kibri olana açılıyorda bize açılmıyor?

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Sen de madem adama cevap vereceksin bari içi dolu bir üslupla cevap ver yahu; "boş yapma" nedir?

Bu aralar gezegenler çok kızgın sanırım, kimse birbirine sataşmadan duramıyor ben de dahil. Bak ben boş yaptım şu an mesela ama sen yapma.
Diğer türlü eğlencesi olmuyor, her şeyi dalgaya almak altın kurallardan. :D

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Diğer türlü eğlencesi olmuyor, her şeyi dalgaya almak altın kurallardan. :D
size gayet ayrıntılıca cevap vermiş siz çocuğun eline silah verir misiniz adam zaten demiş ki arzu için kendimizi savunmak için kullanmayacaksak ne için kullanacağız demiş o da böyle şeyler için kullanılmaması gerek diyor buraya yazarsa tek o değil bir sürü kişi faydalanır bu yazıdan bir düşün daha küçük yaşta bir genç veya çocuk bunları okuyup arkadaşlarına yapıyor nasıl olması gerektiğinden de haberi yok bu bir ego tatmin etme değil asıl verirse verdiği kişi ego tatmin edecek ve daha fazlası insanlara zulmedecek o çocuk ne yapar sınıfta bir arkadaşıyla ufak atışır sonra başlar arkadan saldırmaya bildiğin zulmeder yani tehlikeli teknikler bilgiler verilmiyor bu sitede kurallardan biri de bu çünkü dediğim gibi bilgisizce birbirlerine uyguluyorlar bu zarar veren uygulamaları babasının üzerinde uygulayan bile gördüm yahu yazık değil mi seni büyüten senin için o kadar emek veren babana psişik saldırı yapıyorsun bu bir tokat atmak veya başka bir şekilde fiziksel vurmak gibi değil daha sinsi bir şey bu ancak seni öldürmek isteyen bir düşmanına yaparsın bunu o da haklıysan bu konularda aydınlanmış insanlara veriyor vermeyerek egosunu tatmin edecek olsa neden eğitimini versin bir şeyin eğitimini vermek ne kadar zor biliyor musun ne kadar ayrıntılı anlatman gerekiyor kendini parçalayıp tüketiyorsun orada egoist olsa bir kere bunu yapmaz senin ego demene bir cevap vermiş bu cevap ile de dememen gerketiğini söylemiş tekrar oku bu mesajda ne var da benim düşüncemin değişeceğini düşündü diye

turarmy

Kayıtlı Üye
Öncelikle siz kendi zihninizi kontrol edebiliyor msunuz ? Bunu kendi kendinizi bir düşünün bakalım

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
"Zihin Kontrolü" günümüzde özel yetenekli insanlar tarafından belli oranda yapılabilmekte. Lakin Dünya'nın ilk düzeni kurulurken bu güç sadece "İtirafçılara ve İlk düzen büyücülerine" verilmiştir. Zihin, ruh ve tanrı arasında ki ilişkiyi kuran bir köprü görevi görür. İnançlarımız, duygularımız, düşüncelerimiz, yaşanmışlıklarımız ve yaşayacak olduğumuzu düşündüklerimizin tamamı zihin tarafından algılanır. Bu alana müdahale edebilen bir güç, elinde gerçekten büyük bir silah bulunduruyor demektir. Zihin kontrolü, kişinin enerji düzeylerine bağlı olarak şekillenir. Tanrı katından size ulaşan enerji doğru orantılı ise bu gücü tam anlamıyla kullanabilmeniz mümkündür. Tabii bu oldukça uzun bir süreci kapsar.

Bilginize Saygılarımla.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Ana!
Vallahi de bir sessizlik oldu ?.

Öhö öhö ... Tü tü... bir ki bir ki deneme... Hiiirrrrrgggg!!!!!!!

Yok çıkmadı. Gizli kimliğimi çıkaramadım. O kendi çıkacağı zamanı bekliyor ?? ??
Yardımına yetiştim dennise hemen trolleyecek bir şey bulayım. Bence sen zaten göründüğün gibi birisin. Sakallı yarı kel, filozufumsu ve dindar bir ihtiyar hatta zenginsinde? :D

Ü

Üye silindi 58480

Vallahi suraya bi instagram kisayolu atsam, hepiniz asik olurdunuz da neyse : )
Ben her zaman kripto bir kisilik oldum :p

Iyi bakin bana. 2 gun hic girmezsem ozelden yoklayin :D Ama ruya sormayin. Icim disim ruya oldu, motivatorluk bana gore bisey okey ama ozelden bi kere de hatir sorun yahu : )))))

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
eğlenceniz bir yana hiç olumlu bakmadım bu zihin kontrol işine bir insan bunu dostuna yapmaz ancak kendini öldürmek isteyen düşman ülkeye yapar onda da bu arkadan hileyle saldırmak olurdu ama bu canice bunu yapan ya kalpsiz olmalı ya da benim bilgim yok :eek: neresi olumlu şunun biriniz söylerse sevinirim

Impulse

Kayıtlı Üye
Yardımına yetiştim dennise hemen trolleyecek bir şey bulayım. Bence sen zaten göründüğün gibi birisin. Sakallı yarı kel, filozufumsu ve dindar bir ihtiyar hatta zenginsinde? :D
Ehe he   :LOL::ROFLMAO::LOL:

Vallahi suraya bi instagram kisayolu atsam, hepiniz asik olurdunuz da neyse : )
Buna da gülüyorum. :LOL::ROFLMAO::LOL:

Mabette kripto olmak fikrine katılıyorm @dennise en isabetli görüşün bu zamana kadar bu :p(y)

Uzaktan her şey daha güzeldi.r.:coffee::giggle:

Ü

Üye silindi 58480

Buna da gülüyorum. :LOL::ROFLMAO::LOL:

E gülün diye yazdım zaten. ?
Yakışıklılık kişiden kişiye değişir.
Önemli olan karşı koyulmaz olmak.
Mesela sen bana yazmadan duramıyorsun ??

Mabette kripto olmak fikrine katılıyorm @dennise en isabetli görüşün bu zamana kadar bu :p(y)

E demek ki sen katılman gereken asıl görüşlerimi ıskalamıșsın. Bu ne ki ? bunu bilmeyen mi var

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
tanıdığım ve tanımadığım öğretmenlerime daha önce flood atmıştım ama yine cevap vermemişlerdi bende mi bir sorun var acaba :cry:

Impulse

Kayıtlı Üye
sen bana yazmadan duramıyorsun ??
Ben herkese yazıyorm. Sende bunu ıskalamışsın yakışıklı :D Algıda seçicilik ;)

Yakışıklılık kişiden kişiye değişir.
Ama herkes kendine göre güzel kendine göre yakışıklıdır.
Şükür ki öyle yoksa intihar ederdin. Şaka tabiki seni görmedim bile?:giggle::giggle:

karşı koyulmaz olmak.
Evet karşı koyamıyorsun bazı dürtülerine: ))

Karşı konulmaz diyecektin de işte bilinçaltı bu gerçekleri inkâr edemez ki:)

demek ki sen katılman gereken asıl görüşlerimi ıskalamıșsın. Bu ne ki ? bunu bilmeyen mi var
Beni tanımadan sana katılmam gereken görüşlerimi biliyosun demek ki.

Zihnimi mi okuyosun yoksa @dennise ?

@cemulusoy1 bence bi dennise yle irtibata geçmelisin zihin okuma hususunda. ??