Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
çünkü korkanlar cinleri daha çok eğlendiriyor

eğlenmekten ziyade cinler negatif varlıklardır, korku duygusu, onları besler.Zayıf noktolarınıza saldırır vesvese verir, daha da korkuya düşüp bu boyutta sizin enerjinizle sağ kalmaya çalışırlar.Bir çeşit beslenme öğünleridir.

musashi

Banlı Kullanıcı
ben cin vb varlıklara inanırım. güçlerini veya bizim alemmizdeki etkisini bilmem. belkide korkularımmız kadar güçlüdür.
şöyle bir durum var insan hangi dinde olursa olsun bir yaratıcıya inanır.
yardıma ihtiyacı olan bir insan kendini yarandan istemeyip böyle şeylere yönelmesine anlam veremiyorum.
zor durumdamı kaldın bırak demonu memonu seni yaratan şah damarından daha yakın başka bir varlığa gerekmi var. bana bu yönelişler çok saçma geliyor.
tamam bir insana cin vs musallat olabilir. yardım alır bilir kişilerden ama ne bileyim. kimileri ego tatmini kimileri güç veya zenginlik veya başka nedenlerden bu gibi varlıklardan medet umacakalrına , kendini yaratan alemin sahibine el açmayı hiç düşünemiyorlar sanırım.

demonic

Kayıtlı Üye
eğlenmekten ziyade cinler negatif varlıklardır, korku duygusu, onları besler.Zayıf noktolarınıza saldırır vesvese verir, daha da korkuya düşüp bu boyutta sizin enerjinizle sağ kalmaya çalışırlar.Bir çeşit beslenme öğünleridir.

cinler sadece "negatif enerjiyle" beslenmez pirinç pilavı,ölü hayvan kemikleri,(gayri müslim ise)besmele çekilmemiş yemek artıkları vb.ancak bu dediğinizi demon için söyleseydiniz doğru olurdu...

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
cinler sadece "negatif enerjiyle" beslenmez pirinç pilavı,ölü hayvan kemikleri,(gayri müslim ise)besmele çekilmemiş yemek artıkları vb.ancak bu dediğinizi demon için söyleseydiniz doğru olurdu...

Demonlar insanların maneviyatı ile besleniyor sanırım, dediğiniz gibi kafir cinler besmelesiz yemekler ile beslenir. Yemeklerin arta kalanları Müslüman kardeşlerimize yani cinlere bağış edebilirsiniz. İhlas suresi ve ardından niyetiniz önemli.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye

anlıyorum, fakat yazdığım açıklama; daha çok insanlar üzerinden nasıl beslendikleri ile ilgiliydi.Enerji boyutundaki bir varlığın ise ' hayvan kemiği, pirinç, ya da yemek artıklarıyla besleneceğini pek düşünmüyorum, böyle birşeyi görmedim deneyimlemedimde, en azından bizim boyutumuzdaki bu tarz maddelerle.Siz hiç rüzgarın donduğunu ve donuklukla haraketsiz kaldığını gördünüz mü? sanmıyorum.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
ayrıca demon dediğiniz nedir yani? Demon ingilizce bir kelimedir anlamlarıda: iblis, şeytan, cin, zalim, günahkâr tutku, enerjik kişi. Siz neyi kastediyorsunuz?

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
ayrıca demon dediğiniz nedir yani? Demon ingilizce bir kelimedir anlamlarıda: iblis, şeytan, cin, zalim, günahkâr tutku, enerjik kişi. Siz neyi kastediyorsunuz?

Daemonlar hakkında mabette konular mevcut :) Biz de Paimon'dan bahsediyoruz, kendisi kral şeytanlardan bir tanesi. Hepsi düşürülmüş melek aslında, cin, şeytan artık ne dersen.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
anladım teşekkür ederim

Kimisi şeytanın müritleri der, kimisi aksini söyler, daemon'un iyisi de vardır der, ortaya karışık bir durum yani :D cin, şeytan, peri kimisi onu der kimisi bunu :)
Batı kültüründe demon olarak geçer, güçlü bir şeytan diyebiliriz.

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sonrada uyandınız işe / okula geç kalmışsınız :)

Hayır .. söyledikleriniz olmayacak şeyler değil.

Ama bahsettiğiniz varlık isimleri eksik bölük .. inandırıcı gelmedi gelemedi veya bir rahatsızlık habercisi gibi geldi açıkcası.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Sonrada uyandınız işe / okula geç kalmışsınız :)

Hayır .. söyledikleriniz olmayacak şeyler değil.

Ama bahsettiğiniz varlık isimleri eksik bölük .. inandırıcı gelmedi gelemedi veya bir rahatsızlık habercisi gibi geldi açıkcası.

Mesela arkadaşın belirttiklerinde eksik ve bölüm olanlar nelerdir?

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
Öncelikle yeni yılını kutlamak isterim.Şimdi gelelim senin ritüeline böyle yüksek bir varlığı çağırmak istediğinde zaten anlaşma yapıcaktın ama onu hiç böyle tahmin etmiyordun sanırım kulaktan dolma bilgilerle hareket ederek anlaşma yapmak istedin hatta anlaşma isteklerini bile hazırladın öyle değilmi fakat kendin yapamayınca arkadaşın vasıtasıyla ablasının enerjisini kullandın bu iş için inanmıyordun olacağına ama oldu işte.Şimdi ne yapabilirize bakalım.bu ritüele kendini hazır hissettiğin anda daha öncede belirttiğim gibi arkadaşın ve ablasını ikna edip başlıycaksınız anlaşma için davete eğer kendisiyle bir anlaşma yapmıycaksan önce ritüeli gerektiği gibi başlatmayı unutmayın kendisine senin ağzından yapmış olduğunuz ilk ritüelin gerek tiği gibi olmadığı için özrünü ifade et kendisine daha sonrasındaysada hepiniz onu selamlamayı unutmayın ilk ritüelin bir yanlış olduğunu zamansızca yapıldığını bir anlaşma istediğini fakat buna henüz hiç bir şekilde hazır olmadığını anlatmalısın kendisine uygun bir uslup ve korktuğunuzu belli etmeden fakat o seni bu anlaşmayı yapmaya ikna etmek için her şeye başvuracaktır buna emin ol bu ritüeli bitirmek istediğini kendisininde yine olması gerektiği yerde olmasının en iyisi olucağını ifade etmelisin ondan alıcağın cevap anlaşma yapılmasa bile bunun bedelini nasıl alıcağı olacaktır cevap olarakta ona hiç bir insanın canından daha önemli olmadığını yapmak istediğin anlaşmanın değerinin olmalıdır eğer bir bedel istiyorsa ona bir altın verebileceğini ifade etyada senin için değeri olan bir sarı metal eşyanı ona verebileceğini ifade etmelisin ve bir dahada ne onu nede diğer varlıklardan bir şey istemek için asla rahatsız etmiyeceğine dair ona söz vermelisin saygıyla onu onurlandırdığına emin olup kendisinin gittiğine dairde arkadaşının ablasından evet gitti sözünü almalısın .birde önemli not sen söz verirken kendisininde gideceği sözünü onun ağzından almalısın gidecek geri gelmiyeceğinin sözü olacak bu.bir daha ne seni nede arkadaşının ablasıyla arkadaşınıda rahatsız etmiyeceğine dair ne vericeksiniz diye sorarsa 5 altın vereceğini yada eşdeğerde sarı bir meteli sunabileceğini ifade et kendisine .Gittiğine emin olduğunuzda yine aynı saygıyla ritüeli bitirin. bu anlaşma bu şekilde tatlıya bağlanırsa sakın bir daha böyle bir şeyede kalkışma olurmu.

Akrel Pradu

Kayıtlı Üye
Kimisi şeytanın müritleri der, kimisi aksini söyler, daemon'un iyisi de vardır der, ortaya karışık bir durum yani :D cin, şeytan, peri kimisi onu der kimisi bunu :)
Batı kültüründe demon olarak geçer, güçlü bir şeytan diyebiliriz.

Bunların bende farkındayım zaten, şeytana şeytan cin e cin diyin.Demon yazıp kafa karıştırmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum, en nihayetinde hepimiz Türkçe konuşuyorsak, varlıkların isimlerinide kendi dilimizdeki oluşumuyla ifade edersek daha mantıklı olur.Arkadaşımın konu başlığı altında yazdığı bu olay bana da ne kadar inandırıcı gelmese de, demon ismi altında okumak çok daha yapay.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
çok güçlü olduğu kesin ama şeytan diyemeyiz o varlık şeytanın koruyucusudur kapı bekçiside diyebiliriz yada başka bir deyişle dublör bizler şeytana ulaştığımızı sanırız oysa gelen onun seçtiği krallardan biri yada askerleridir ama gücü bakımından seviye itibariyle bir çok varlıktan çok daha fazla güçlü ve etkilidirler

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
her zaman söylerim yazdıklarımı ukalalık olarak almayın lütfen ama bu tür ritüeller çok fazla zarar vericidir zarar görmediğini söylesede anlaşma beklenmektedir varlık tarafından ama diğer yanda ise zarar gören insanlar var arkadaşı ve ablası gibi .çok özür diliyerek şunu belirtmeliyim lütfen hırslarımıza yenik düşmiyelim yapacağımız bir işin önce sonucunu düşünerek yapmaya kara verelim heleki bu türde ritüellerde acemilikte varsa sonuçlarına biz bile katlanamayız emin olun buna.

ekirek24

Kayıtlı Üye
Size katılıyorum Perina. Bende asil kan diye birşey olduğuna inanmıyorum. Öyle olsaydı birçok imkanı olan insan kan nakli vs. gibi yöntemlerle bu tür özelliklere kavuşurdu...

Burada asil kan ile anlatılmak istenen genetik miras ise onu bilemem. Çünkü bazı soylarda paranormal özellikler baskın gelebilir. Allah her insana farklı özellikler vermiştir ki dünyada mesleki ve beceriklilik konuları dallara ayrılıp uzmanlaşılabilinilsin. Bazı insanlar da ailesinden miras kalan bedensiz varlıklara da sahip olabiliyormuş. Sanırım "El verme" deniyor bu olaya. Bu tarz şeylerle asil kan tabir ediliyorsa birşey diyemem ama fiziksel özellik olarak bir farklılık olacağını düşünmüyorum doğrusu...

sonradan majisyen olmak seçilmiş olanlar gibi olmaz merlinin tarihini okuyun tanıdığım değerli üstadım var demon ve lejyonlar tarafından seçilmiş ama asla menfaat için kullanmıyor çünkü seçilmiş zaten meselede bu seçilmediğin için demon yada lejyon asker diğer tabiri cin çağırdımı başa bela oluyorlar astral dünyayla bağı olmayan biri demon ,cin çağırmasının sonuçları sıkıntı anahtar dilini bilmiyorsun çağır konuşamadıktan sonra böyle başa dert olur mavi kan var kimi ironi ile baksada kral süleyman merlin daha seçilmiş önemli tarihi majisyenler var sayamacağım oku biyografilerini seçilmişler bunlar aileden gelir yada demonlar seçer bizde adı cin diye geçer el verme olmaz o havvasta var tek bildiğim sonradan majisyen olunmadığı ortalık dolandırıcı büyücü bozmaları ile dolu çok geniş konu bilimsel bile bakıyorum ne demişler onsekizbin alem var artık ne kast edildiği malum yada beşinci boyut.

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Öncelikle yeni yılını kutlamak isterim.Şimdi gelelim senin ritüeline böyle yüksek bir varlığı çağırmak istediğinde zaten anlaşma yapıcaktın ama onu hiç böyle tahmin etmiyordun sanırım kulaktan dolma bilgilerle hareket ederek anlaşma yapmak istedin hatta anlaşma isteklerini bile hazırladın öyle değilmi fakat kendin yapamayınca arkadaşın vasıtasıyla ablasının enerjisini kullandın bu iş için inanmıyordun olacağına ama oldu işte.Şimdi ne yapabilirize bakalım.bu ritüele kendini hazır hissettiğin anda daha öncede belirttiğim gibi arkadaşın ve ablasını ikna edip başlıycaksınız anlaşma için davete eğer kendisiyle bir anlaşma yapmıycaksan önce ritüeli gerektiği gibi başlatmayı unutmayın kendisine senin ağzından yapmış olduğunuz ilk ritüelin gerek tiği gibi olmadığı için özrünü ifade et kendisine daha sonrasındaysada hepiniz onu selamlamayı unutmayın ilk ritüelin bir yanlış olduğunu zamansızca yapıldığını bir anlaşma istediğini fakat buna henüz hiç bir şekilde hazır olmadığını anlatmalısın kendisine uygun bir uslup ve korktuğunuzu belli etmeden fakat o seni bu anlaşmayı yapmaya ikna etmek için her şeye başvuracaktır buna emin ol bu ritüeli bitirmek istediğini kendisininde yine olması gerektiği yerde olmasının en iyisi olucağını ifade etmelisin ondan alıcağın cevap anlaşma yapılmasa bile bunun bedelini nasıl alıcağı olacaktır cevap olarakta ona hiç bir insanın canından daha önemli olmadığını yapmak istediğin anlaşmanın değerinin olmalıdır eğer bir bedel istiyorsa ona bir altın verebileceğini ifade etyada senin için değeri olan bir sarı metal eşyanı ona verebileceğini ifade etmelisin ve bir dahada ne onu nede diğer varlıklardan bir şey istemek için asla rahatsız etmiyeceğine dair ona söz vermelisin saygıyla onu onurlandırdığına emin olup kendisinin gittiğine dairde arkadaşının ablasından evet gitti sözünü almalısın .birde önemli not sen söz verirken kendisininde gideceği sözünü onun ağzından almalısın gidecek geri gelmiyeceğinin sözü olacak bu.bir daha ne seni nede arkadaşının ablasıyla arkadaşınıda rahatsız etmiyeceğine dair ne vericeksiniz diye sorarsa 5 altın vereceğini yada eşdeğerde sarı bir meteli sunabileceğini ifade et kendisine .Gittiğine emin olduğunuzda yine aynı saygıyla ritüeli bitirin. bu anlaşma bu şekilde tatlıya bağlanırsa sakın bir daha böyle bir şeyede kalkışma olurmu.

Söylediklerinizde baştan sona haklıydınız.Olacağına inanmıyordum oldu ne yapacağımı bilemedim.

Bu dediklerinizi bire bir uygulayacağım çok teşekkür ederim. (Ve evet anlaşma maddelerini bile hazırlamıştım)

Tekrar teşekkür ederim.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bunların bende farkındayım zaten, şeytana şeytan cin e cin diyin.Demon yazıp kafa karıştırmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum, en nihayetinde hepimiz Türkçe konuşuyorsak, varlıkların isimlerinide kendi dilimizdeki oluşumuyla ifade edersek daha mantıklı olur.Arkadaşımın konu başlığı altında yazdığı bu olay bana da ne kadar inandırıcı gelmese de, demon ismi altında okumak çok daha yapay.

Ha demon ha şeytan ne fark eder ki? :) Sözcükler değişse de varlık değişmiyor.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
değişiyor arkadaşım şunu hiç bir zaman unutmıyalımki şeytan asla kişiyle birebir görüşmez onun kapı bekçileri vardır onlarda demon yada şeytandırlar ama bizim tabirimizle küçük şeytanlardır bunlar .gerçekte şeytanın kişiyle birebir görüşmesi için o kişinin ruhen fiziken ve zihinsel olarak hazır olmalıdır yani enerji bütünlüğü o dünyaya tamamen açık olmalıdır.bahsedilen bu krallar askerler onun emirperleridir sadece.şeytan açık bir şekilde görüşeceği insana hiç bir ritüel olmadanda ulaşabilir şöyle söyliyeyim askerlerinden yada krallarından bir şekildede olsa kendini kurtarma payı vardır zordur ama vardır .

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
hayat bize bir kez bahşedildi arkadaşlar o hayatı kendimizede sevdiklerimizede bunlarla uğraşarak zehir etmeye hiç hakkımız olmadığını düşünüyorum.