Neler oluyor anlamadım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuvve

Kayıtlı Üye
mrb arkadaslar yaklasık 7 ay önce karımdan ayrıldım aramızda duygusal bağ yok asıl konu son 4-5 gündür geceleri sürekli onu görüyorum kavgalar ediyoruz ardından köpekler görüyorum hırslı kavga eden zencirle bağlanmış korkunç rüyalar devam ediyor ve birden sıçrıyorum uyandıktan sonra tekrar uyumam zorlaşıyor gözümü kapattığımda birşeyler sanki beni izliyor yanımda duruyo bu piskolojikte olabilir ama son günlerde böyleyim bunlar abdestli yatmama ragmen yine oluyo odada bi sıkıntı olabilirmi bu konu hakkında yardımcı olabilecek hocalarım varsa sevinirim iyi forumlar.

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Ciddi şüpheleriniz varsa bakım yaptırarak sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. İsterseniz site yöneticileri ile irtibata gecin... İyi forumlar.

4

43887

aramızda bağ yok yedi aydır ayrıyız demişsiniz, aslında ayrılığınızın üzerinden fazla bir zaman geçmemiş ki bağ yok desenizde ayrılık kişileri farklı şekilde etkiler sarsıcı bir durum nihayetinde duyuyoruz ki buda sizin psikolojik olarak etkilemiş olabilir,birde ayrılma kararının kim tarafından verilmeside önceliği korur bu konuda eğerki herhengi bir sıkıntım yok diyorsanız şüpheleriniz varsa demir arkadaşın dediği gibi bakım yaptırabilirsiniz

kuvve

Kayıtlı Üye
köpeklerin hedefi siz misiniz ?
hayır ilkinde küçük bir köpek gördüm arka bacakları felçliydi düzeltiyordu yeniden tutmuyordu 2.sinde birbirine saldıran 2 köpek vardı saldıran özgür zencirsiz saldırılanın her yeri zencirliydi kıpırdayamıyordu ve ben çok korkuyordum daha sonra uyandığımda garib olan uyumak istiyorum birşeyler baş ucumda beni seyrediyor gibi oluyo gözümü açıyorum hiç bişey yok kapatıyorum sanki vucudum sıkışıyo gibi oluyo hayırdır inşallah ne yapsam bilemedim bakım için site yöneticileri cevap vereceğini sanmıyorum

kıvep

Banlı Kullanıcı
Ayni şey birden fazla oluyorsa buna tesadüf demem kasıtlı bir şey olmuştur. Aynı yada benzer ruyayı defalarca görmüşsünüz. Karınız size büyü yada okuma yapmış olabilir, bunu tamamen forumda okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum :)

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yöneticilerin cevap atıyor mesajınıza. Yule ye baktırabilirsiniz bakım için

dugukann

Kayıtlı Üye
Köpeğin cinsi neydi?Kangal,terrier,dalmaçyalı,doberman,buldog,Alman kurdu,pitbull?
Sokak köpeği miydi yoksa?

codzombi

Kayıtlı Üye
odanı adaçayı ile tütsüle bir ara, sonra da başucuna kaya tuzu koy , kapı girişini sirkeli suyla sil kokusu gider uçar .. bide sirkeli suyu alnına sür sabah akşama yat bakalım :))

kuvve

Kayıtlı Üye
odanı adaçayı ile tütsüle bir ara, sonra da başucuna kaya tuzu koy , kapı girişini sirkeli suyla sil kokusu gider uçar .. bide sirkeli suyu alnına sür sabah akşama yat bakalım :))
tamam kardeşim bi deneyeyim. sağolasın

Korunmuş_SIR

Banlı Kullanıcı
Haberci rüya anladığım kadarıyla bunlar ilmi olan birine yorumlatın.

Agita

Kayıtlı Üye
Erkekler ayrılıgı biraz geç idrak ederler ve o süre boyunca aramızda zaten aşk yoktu derler yavaş yavaş onu özlüyorsunuz ve onsuz kendinizi güvende his etmiyorsunuz..

kuvve

Kayıtlı Üye
Erkekler ayrılıgı biraz geç idrak ederler ve o süre boyunca aramızda zaten aşk yoktu derler yavaş yavaş onu özlüyorsunuz ve onsuz kendinizi güvende his etmiyorsunuz..
ne alakası var kardeşim benden ondan ayrıldığım için Allaha şükrediyorum çok zor günler geçirdim ne özlemesi nden bahsediyorsun sen evlilik sürecinde bana büyü bile yaptırmıslardı onlardan kalan bi etkileşim diye düşünüyorum bu aksam koruma duası olan Tahassantü duasını okudum deliksiz rahat bir uyku uyudum Çok şükür

Agita

Kayıtlı Üye
ne alakası var kardeşim benden ondan ayrıldığım için Allaha şükrediyorum çok zor günler geçirdim ne özlemesi nden bahsediyorsun sen evlilik sürecinde bana büyü bile yaptırmıslardı onlardan kalan bi etkileşim diye düşünüyorum bu aksam koruma duası olan Tahassantü duasını okudum deliksiz rahat bir uyku uyudum Çok şükür

Ben piskolojik yaklaşırım bu tarz şeylere.. Piskolojidede bunun sebebi onu özlemen.. Sen tabi farklı şeylere inanıyorsun ve bunla iyileştigini düşünüyorsan sorun yok bence. Önemli olan iyi his etmen çünkü.. Dedigim gibi piskolojide bu ama özlem duygusudur. Yani hangimiz kız arkadşından ayrılınca ilk ohh rahatladım be diyim bir 4-5 ay sonra ayrılmasam iidi bee bir ses soluk oluyordu falan demiyorki ? Erkekler böyle derler.. Yinede sende haklısın tabi bir yerde ama önemli olan bazı şeyleri düşünmek algılamak.. Ne biliyim aşkta bir büyüdür derler mesela.. Belli bir süre sonra aşkta geçer gider etkisi varken onun köpegi gibi olursun falan ama 1-2 yıla unutursun falan.. Aşktan büyünün pek farkı yok önemli olan insan ilişkilerinde saygıdır ondan. Misal eşin sana büyü yaptırmış falan diyorsun nerden biliyorsun bilmiyorum ama bunları bir kritel olarak almak yerine ona duydugun saygıyı kritel almalısın. Çünkü düşününce aşkta büyü gibi gelip geçici bir şey ve evlenip evli kalabilenlerin sırrı saygı. Tabi anlattıgına göre ayrılıp kurtuldum falan diyorsun tabi bilmiyorum olayı belki kötü bir eşti belki degildi. Yani aşk yoktu demen dogru degil bunu anlatmak için bu kadar yazdım sevgi aşk demek degildir aşkta bir tür büyülenmektir zaten ondan dolayı sevgi saygıyla gelir özlem saygıyla gelir bundan dolayı piskolojikmen özlemiş olabilirsin. Her gün ayetel kürsü okuyup allaha sıgınarakta bu büyünün etkisinden kurtulabilirsin tabi senin dedigin gibi bir tür büyü varsa.. Fakat rüyanın tahlilini sana söyleyim..

Rüyana göre düşmanların var. Köpekler düşmanlara yorulur hep. Düşmanların seni eşinden ayırmış ve geri dönmemen için sana sürekli yeni ögütler veriyor.. Zincire baglı havlıyan köpek sözleriyle düşmanlık edene delalettir. Yani rüyana göre karın iftiraya ugramış biri.. Hakikati yalnız allah bilir tabiki. Fakat ilimdede bilimdede rüyaların şöyle bir gerçekligi vardırki rüyalar bilincin eseridir. Bilinç senin bildiginden gördügünden fazlasını bilir görür. Birinin dediginin dogrulugunuda yanlışlıgınıda anlıyabilir(yüz hareketleri tavırları davranışlarından) bilinç bunu bilir ve seni uyarır. Burdaki his ettim diyen duru gördüm sanki diyenlerde bu bilinç uyarısının eseridir. Ben böyle yorumlayıp gördüm güzel kardeşim..

kuvve

Kayıtlı Üye
agita yorumların için tşk ederim konus burda birilerinden ayrılıp barışmam değil konu son 1 kaç gündür geceleri rahatsız olmam üstelik bu sadece kendi yatak odamda uyuduğum zaman oluyor başka yerlerde sıkıntı yok ama inşallah geçer köpeklere gelince gerçekten yüzüme gülen fakat istemnmediğim düşmanım çok Allah C.C hepimizi düşmanlarımızın şerrinden emin kılsın...

kuvve

Kayıtlı Üye
dün aksam ve bu gece rüyalarım devam ediyor dün yatağımda biri beni boyuyor gibiydi sonra sol tarafa dönünce iğrenç kokular alıyordum yorganı kaldırınca altında 3 parça şeklinde insan pisliği yani b*k vardı yorganı kapatıyorum ve nasıl pislettim acaba diye kendime kızıyordum ve sonra uyandım bu gece ise küçük bir odada elimde bir ceset oluyor üstü başı düzgün bir insan cesedi kaldırıp sağa sola atıyorum ve yine sabah ezanına denk kala uyandım kolay uyuyamadım . böyle nekadar sürecek bilmiyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...