Neden uyumlamalara katılmak için Bir yarışma düzenleniyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,463
Tepkime puanı
2,626
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili Arkadaşlar, Aslında bu bir oyun, amaç eğlenmek, öğrenmek, fikir yürütmek, bakış açısını geliştirmek. Karşılıklı diğer araştırmaları, yorumları ve fikirleri okuyarak ufkumuzu geliştirmek.

Daha önce ki enerji çalışmalarında herkes katılabiliyordu. Katılacağını söyleyip bilgilerini verenlerin neredeyse %90 ı çalışma günü çalışmaya niyetlenmiyor ve katılmıyordu. Ben de çalışma zamanı boş yere saatlerce uğraşıyordum. Hem yoruluyor, hem hayal kırıklığına uğruyor hemde üzülüyordum. uzun süre bu şekilde devam ettim. Daha sonra belki emek harcarlarsa daha değerli olur diye düşünerek, Rep puanı sistemi uygulamaya karar verdim.
mesajı ve konusu puan alan kişiler , belli bir puana erişince çalışmaya katılabiliyordu.Üyeler rep puanı kullanmayı bilemediler, bazıları önem vermedi, bazıları unuttu. Bu nedenle belli kişiler dışında , pek çok kişinin rep puanı yükselmedi .

Daha önce ödüllü mabet oyunları düzenlemiştik bundan feyz alarak yeniden uyumlama ve enerji çalışmaları için bu şekilde bir yol izlemek istedim.

Verimli olabilmek için belli bir sayıda kişinin katılmasını istedim. Bu nedenle bir sorun çıkmazsa her ay iki farklı konuda 12 kişi ile çalışma fırsatını yakalamış olacağım.

Sevgi ve ışıkla...
 

MeHDiX

Tecrübeli Üye
Katılım
11 Eki 2013
Mesajlar
692
Tepkime puanı
768
Konum
İstanbul
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Böyle bir yöntem gayet mantıklı.İnsanlar emek harcadıkları zaman bunun karşılığını almak isterler.Aslında bu tür konulara hevesliyim.Şayet eğitimini alırsam başarabileceğime eminim.Lakin verdiğim cevap kazanmama yetmedi.Bunun için üzgünüm.kazanan arkadaşların arasında olmayı çok isterdim.Ankara da olsam veya eğitim müddeti boyunca orda kalmak gibi bir şansım olsa ilk işim ofisinize uğramak olacaktı.Bunu öncedende dile getirmiştim.Sanırım şu an yapabileceğim 2 şey var: Kazanamadığım için üzülmek ve kazanan arkadaşları tebrik etmek.
 

AJA

Elit Üye
Katılım
15 Haz 2010
Mesajlar
3,096
Tepkime puanı
531
Geçen yıl şifa uyumlanmasına katıldım fakat ap beni çok heyecanlandırıyor açıkçası.Buraya üye olmamın nedeni de astral prejeksiyonu araştırmaktandan geçti..Yıllar sonra bu çalışmaya tekrar yapılıyor ve katılma imkanım olur inşallah.. :)
 

hazaR

Tecrübeli Üye
Katılım
30 Haz 2011
Mesajlar
2,208
Tepkime puanı
607
Konum
İstanbul
İş
Passenger.
Üç yıldır bu sitedeyim hala katılabilcek kadar büyüyemedim.:)
Katılmaya hak kazanan arkadaşlara tebrikler.
 
Üst