Ne o?

business woman

Kayıtlı Üye
IMG_20210302_171446.jpgIMG_20210302_171457.jpgIMG_20210302_171514.jpgIMG_20210302_171520.jpgIMG_20210302_171826.jpg
Sizinde içiniz de tarif edemediğiniz atamadığınız içinden çıkamadığınız birşeyler yok mu. Böyle ait olamama hissi. Tahammül edememe hiçbişeye. Bianda bişey olacakta bütün hayatımız o anda değişecekmiş hissi. Psikoloğunla bile paylaşamadığın ama burada cevap arağın o şey. Ne o?

business woman

Kayıtlı Üye
Hımm evet bazılarımızda oluyor o his.. Bende var yersiz yurtsuz olduğum hissi, sanki başka bir yerde mutlu olacağım hissi ama orasının neresi olduğunu bilememe.. 3B deki hayatın zor gelmesi..
Sanki fazlasıymışsın ama çok azını yaşıyomuşsun hissi. Herkes gibi değilsin. Uyumsuz. Farklı. Bozukmuşsun gibi bi his.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Parmesan, resimleriniz, eeee nasıl desem? Canlı.... Boş bir fantazi gibi gözükmüyor. Aslısı hskikati varmış gibi. Bı de biz resimlerin fotoları görüyoruz. Orijinali görenler çok etkileniyor olmalı. Özellikle ilk iki tanesi fena..

business woman

Kayıtlı Üye
@Parmesan, resimleriniz, eeee nasıl desem? Canlı.... Boş bir fantazi gibi gözükmüyor. Aslısı hskikati varmış gibi. Bı de biz resimlerin fotoları görüyoruz. Orijinali görenler çok etkileniyor olmalı. Özellikle ilk iki tanesi fena..
Beğenmene sevindim. İtiliyorum gibi karalamaya. Orjinalini görenler genelde korkuyolar😂 tövbe çekip uzaklaşan arkadaşlarım oldu göstermemeye çalışıyorum 🤣

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Beğenmene sevindim. İtiliyorum gibi karalamaya. Orjinalini görenler genelde korkuyolar😂 tövbe çekip uzaklaşan arkadaşlarım oldu göstermemeye çalışıyorum 🤣

Ben de çok beğendim.. Yeteneğin var belli.. Çizdiğin arkadaşların farklı bir karizması var sadece.. herkes anlamayabilir değerini :D ne demişler- altının kıymetini sarraf bilir 😂

SiriusB

Kayıtlı Üye
Resimler öylesine karalama değil gibi. Özellikle bir tanesinde çok sembol var. Ruh bilincin başka gezegenden olduğu için öyle hissediyorsundur.

business woman

Kayıtlı Üye
Resimler öylesine karalama değil gibi. Özellikle bir tanesinde çok sembol var. Ruh bilincin başka gezegenden olduğu için öyle hissediyorsundur.
Pek bilgim yok hiç yok yarım bilgiler var malum. Filmlerde nette göz aşinalığı olan ya da boş kalmasın diye yerleştirdiklerim. Aslında büyü ya da ölüler kitabı gibi bşy yapmayı düşünüyodum. Kendi uydurduğum alfabeyle. Sonra gömüp yüzyıllar sonra bulunurda giZemi çözülemeyen diye tarihe geçer 😁 maalesef bilgi sahibi olmadan iç gıcıklayıcı şeylerin temeli atılmıyomuş 😊

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Çizimler çok güzel asıl olay kelimelerde saklı alfabenizle ne yazdığınızı siz biliyorsunuz. Bu çizimlerden bir hikaye yaratıp çizgi roman yapabilirsiniz. Belki hikayeleşirse olay size daha fazla açıklık sağlar ve netlik sağlar. İstediğiniz şeyin farkına varırsınız. Hikayenin sizi yönetmesine ve yönlendirmesine izin vermelisiniz. Nacizane tavsiyem bu. Resimlere baktığımda bir hikaye beni çağırıyor.

business woman

Kayıtlı Üye
Çizimler çok güzel asıl olay kelimelerde saklı alfabenizle ne yazdığınızı siz biliyorsunuz. Bu çizimlerden bir hikaye yaratıp çizgi roman yapabilirsiniz. Belki hikayeleşirse olay size daha fazla açıklık sağlar ve netlik sağlar. İstediğiniz şeyin farkına varırsınız. Hikayenin sizi yönetmesine ve yönlendirmesine izin vermelisiniz. Nacizane tavsiyem bu. Resimlere baktığımda bir hikaye beni çağırıyor.
Güzel fikir ama ikisini aynı anda yapamıyorum. Mesela rüyalarımı çiziyorum çizerken yazamıyorum. Yada uyanıp sadece yazabiliyorum bu seferde çizgi çıkmıyo parmaklarımdan. Tabi hikayede denemedim denicem elbette ki 😊🥰

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Size bir yol önerebilirim. Önce çizimlerinizi tamamlayın ve onları karşınıza dizin size ne anlatıyorlarsa yazın sonra olayı hikayeleştirin. Bu süreçte yeni çizimler ortaya çıkarsa onları da olaya dahil edersiniz. Kurgu sizin sonuçta

SiriusB

Kayıtlı Üye
Pek bilgim yok hiç yok yarım bilgiler var malum. Filmlerde nette göz aşinalığı olan ya da boş kalmasın diye yerleştirdiklerim. Aslında büyü ya da ölüler kitabı gibi bşy yapmayı düşünüyodum. Kendi uydurduğum alfabeyle. Sonra gömüp yüzyıllar sonra bulunurda giZemi çözülemeyen diye tarihe geçer 😁 maalesef bilgi sahibi olmadan iç gıcıklayıcı şeylerin temeli atılmıyomuş 😊
Kendin uydurduğun alfabeyi çiz bir kağıda sonra Google lens uygulaması ile arama yap. Netten Light language alfabeler icinde vardır bir anlamı. Bilinçalti kayıtların açığa çıkıyor belkide. Netten sembollerin anlamlarına bakabilirsin.