Müzik

nesly

Kayıtlı Üye
Çok ilgimi çeken bir durum var . Bazen yeni çıkmış bir şarkıyı dinlerken hiç ilginizi çekmiyor beğenmiyorsunuz .. Sonra bir klip çekiliyor ve şarkı sihirli bir şekilde listebaşı oluyor. Acaba kliplerde subliminal telkinler kullanılıyor olabilir mi ?

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Ben size bir film anlatsam nekadar etkilenirsiniz yada aynı filmi sinemada izleseniz nekadar etkilenirsiniz fragmanından nekadar etkilenirsiniz:)

albus

Kayıtlı Üye
Basit ve bilinen bir cevabı var: Evet.

nesly

Kayıtlı Üye
Ben size bir film anlatsam nekadar etkilenirsiniz yada aynı filmi sinemada izleseniz nekadar etkilenirsiniz fragmanından nekadar etkilenirsiniz:)
Aslında dinlemeyi tercih ederim , çünki filmleri sonuna kadar izlicek kadar sabırlı değilim .. Ne güzel can alıcı taraflarını anlatır gerisini es geçerdiniz ;)

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
Aslında dinlemeyi tercih ederim , çünki filmleri sonuna kadar izlicek kadar sabırlı değilim .. Ne güzel can alıcı taraflarını anlatır gerisini es geçerdiniz ;)

:)Oda bi bakış açısı tabi ki demek istediğimi anladınız değil mi

nesly

Kayıtlı Üye
Model'in klibinde arada kaynak ustası kaynak yapıyor. Subliminal mi?
Arkadaşım zaten benim kasdettiğim müziğin içine gizlenen her hangi bir mesaj .. Bu arada modeli dinlemek için klibini izlememe gerek yok :) Zaten klipsizde yeterince güzel benim için .

Ori

Kayıtlı Üye
Genellikle Rihanna ve Britney Spears' ın müziklerinde böyle teknikler olduğunu düşünüyorum. O müziklerden sonra insanın tavrı aniden başka hale bürünüyor. Bunu arkadaşımda gözlemledim ne kadar doğru bilemiyorum.

nesly

Kayıtlı Üye
Genellikle Rihanna ve Britney Spears' ın müziklerinde böyle teknikler olduğunu düşünüyorum. O müziklerden sonra insanın tavrı aniden başka hale bürünüyor. Bunu arkadaşımda gözlemledim ne kadar doğru bilemiyorum.
Benimde yazarken aklımda Britney Spears vardı .