Musallat durumu yaşayan yardımcı olabilecek var mı?

Wofder

Kayıtlı Üye
Cümleten iyi akşamlar. Dolaylı yoldan tanıştığım bir insan oldu. Bu insan ve çevresindeki bazı insanlar paranormal olaylarla ilgileniyormuş.Konu konuyu açtı sana da bakalım mı derken olur dedim.Gerekli bilgileri ve bir resim attım.Sonrasında hayatında neyi merak ediyor neye cevap arıyorsun dedi.Bende ruh ikizim olacak insanla ne zaman karşılaşacağımı merak ettiğimi ifade ettim.İki gün sonra dönüş yaptı.Buluşmamız lazım dedi. Akşam bir kafede buluştuk.
Bana dedi ki;
Senin üzerinde bir musallat var.13 yaşında nüfuz etmiş.Adam bakan arkadaşlarına demiş ki musallat olan varlıktan onun(benim)haberi var mı ?
Bakan arkadaşlarında benim bu olaydan(musallat) haberimin olduğunu söylemişler.
Ama benim hatırladığım hiçbir şey yok.
Onun dışında yaşadığım veya hissettiğim anormal bir olayda olmadı.
Buna rağmen böyle bir durum olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim değerli mabet üyeleri.İyi akşamlar

Metanoia

Kayıtlı Üye
Cümleten iyi akşamlar. Dolaylı yoldan tanıştığım bir insan oldu. Bu insan ve çevresindeki bazı insanlar paranormal olaylarla ilgileniyormuş.Konu konuyu açtı sana da bakalım mı derken olur dedim.Gerekli bilgileri ve bir resim attım.Sonrasında hayatında neyi merak ediyor neye cevap arıyorsun dedi.Bende ruh ikizim olacak insanla ne zaman karşılaşacağımı merak ettiğimi ifade ettim.İki gün sonra dönüş yaptı.Buluşmamız lazım dedi. Akşam bir kafede buluştuk.
Bana dedi ki;
Senin üzerinde bir musallat var.13 yaşında nüfuz etmiş.Adam bakan arkadaşlarına demiş ki musallat olan varlıktan onun(benim)haberi var mı ?
Buna rağmen böyle bir durum olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim değerli mabet üyeleri.İyi akşamlar
Bence bu insanlarla ilgi ve alakanızı kesin, dertsiz başınıza dert alacakmış gibi görünüyorsunuz.

Wofder

Kayıtlı Üye
düşünsenize 13 yaşından beri musallat olucak ve siz bilmiceksiniz imkanı yok bayansanız o kişileri engelleyip konuşmamanızı öneririm
Çok teşekkür ederim yorumunuz için cinsiyetim erkek ama yine de art niyetleri varsa uzak durmamda fayda var dediğiniz gibi

Wofder

Kayıtlı Üye
Fark ettirmese dahi bir yerden sonra anlamamanız çok zor. Bana da sallamışlar gibi geldi.
Bana dedi ki bu yaşlarda senin çok aktif olman gerekiyor.örnek olarakta çim biçme makinesi gibi dedi . Senin düşüncelerini yönlendiriyorlar ve yalnız kalmak istiyorsun.Karşı cinsin en ufak bir saçma hareketinden dolayı o kişiden uzak durman senin düşüncelerin değil tarzında cümleler kurdu.

Alakan

Kayıtlı Üye
Bana dedi ki bu yaşlarda senin çok aktif olman gerekiyor.örnek olarakta çim biçme makinesi gibi dedi . Senin düşüncelerini yönlendiriyorlar ve yalnız kalmak istiyorsun.Karşı cinsin en ufak bir saçma hareketinden dolayı o kişiden uzak durman senin düşüncelerin değil tarzında cümleler kurdu.
Size yanlış veya ters gelen bir durumla karşılaştığınızda bunu yapan kişilerden uzak durmanız musallatlı değil sınırlarını çizebilen biri olduğunuzu gösterir 😇

ezgicik

Kayıtlı Üye
Bana dedi ki;
Hissetrmene imkan yok. Çocukluğumdan beri yaşadığım ve etrafımda insanlarında şahit olduğu durumlar yaşıyorum ki musllat olduğuna ikna olmam 32 yaşımı buldu. Belirtileri evlenememe vs değil musallatı olup evlenen çocuk yapan insanlarda çok fazla var daha bedensel daha değişik belirtileri var ne yazık ki bence temizsiniz o kişi büyük ihtimal para koparmak için böyle konuştu bu konularda sahtekarda çok ne yazık ki çare ararken banada denk geldi....