Mucize Yöntem E. F. T.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence bu orana burana vurarak olmaz.Bir beyefendi var hatta onunda Kuantum seminerlerine gitmiştim, sadece para tuzağı ve palavra idi. Secretttan arakladıklarını yapıyorlar. Muhammed Bozdağ'ın kitaplarını öneririm sizlere Tanrı istemezse kirpiğiniz bile oynamaz diyor. Allahtan isteyeceğiz. İnananlara saygısızlık ettiysem özür dilerim, beni yanlış anlamasınlar ama baktılar Kuantum vs. tutmadı şimdide bu başladı. Dün denedim aslında ama tuhaf geldi.Gerçekçi değil yani.Keşke hayat böyle kolay olsaydı isteklerimize böyle kolay ulaşsaydık ama bu tür şeylere bir zamanlar sarmış birisi olarak diyorum arkadaşlar kapılmayın palavra.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın özlemi özled, 'Bence bu orana burana vurarak olmaz.' demişsiniz.
Yakınını kaybeden bazı kişiler dövünürler, göğüs kafeslerine yumruklarıyla vururlar . Bilinçsiz olarak yapılan bu hareketin altında duygusal travmadan kaynaklı blokajı çözmek vardır. Evrenin tüm bilgisi içimizde mevcut, ancak biz kullanmayı bilmiyoruz. Bazı alışkanlıklar, geleneklerle yapılan şeylerde aslında bilinçaltının açığa çıkmasıdır.

'Keşke hayat böyle kolay olsaydı isteklerimize böyle kolay ulaşsaydık' demişsiniz.
Evet aslında isteklerimize kolayca ulaşabiliriz, ancak doğru yolu kullanıp gerçekten istemeyi bilirsek içimizde Allah'ın kudretinden bir parça taşıdığımıza, onun bilincinin bir ürünü olduğumuzu kabul edersek ( ya da inancınıza göre, evrensel enerjinin vs) Allah' ın izniyle yaşam dediğimiz bu rüya aleminde başaramayacağımız şey yoktur. Öncelikle kendinize ve içinizdeki güce inanmanız gereklidir, kendileriyle ve evrenle barışık olup inancı ne olursa olsun sağlam olan kişiler kanseri bile yeniyor.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Sevgili embriyo evet olabilir dedikleriniz.Şarlatanlarda bunu kötüye kullandıkları için ve iyi para saydığım için böyle bir düşünceye kapıldım. Ama sizin dediklerinizde mantıklı hiç bu açıdan bakmamıştım.Bazı içgüdüsel hareketlerimizin gerçektende anlamı olabiliyor aslında annem de biraz önce sizin dediklerinize benzer şeyler söyledi. Pekala ne diyelim el elden üstündür bu dediklerinizi dikkate alıp denemeye değer diyorum.
Sevgi ve saygılarımla

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Neyse ben buldum resmi, zaten tekrar konuyu gözden geçirdim detaylı anlatıyormuş ama yinede resimi ekleyeyim.. Teşekkürler tekrar paylaşım için.

eftmanwithpointseditedum4.jpg

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın karaKuzGuN' un yüklediği resimdeki noktalar doğrudur.

mişa

Kayıtlı Üye
Keşke görsel birşeyler de olsaydı.. Ben tam noktalara uyguladığımdan emin olmak isterdim.. Şu ara ota çöpe ağlar oldum.. Yok birşey aslında, 40'ını aşmış herbayanın başına gelecek, olağan bir durum.. Lakin öyle bunalıyorum ki.. Ha, bir de yaşlılık psikolojisi sanırım.. 3 gün önce sporumu yapıyor, sağlıklı beslenmeye dikkat ediyor, ve makyajsız tuvalete bile gitmezken, şimdi bezginim.. Bu ruh halinden çıkamıyorum.. Dağıldım..

deska

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 1351

Ekli dosyayı görüntüle 1352

Ekli dosyayı görüntüle 1353

Ekli dosyayı görüntüle 1354

Ekli dosyayı görüntüle 1355

1-eller : İki elimizi dua eder gibi birleştirdiğimizde serçe parmağın altındaki sırt biribirine vurulur.Her noktada vuruşlar iki elin baş ve serçe parmağı hariç 3 parmağının ucuyla yapılır.

2-kaşın başı : İki kaşın alındaki başlangıç noktalarına vurulur.

3-kaşın sonu :Kaş uçlarına yine parmak uçlarıyla darbe vurulur.

4-gözün altı : Göz altlarındaki çukur noktalara

5-dudak altı: Dudaklarımızın altındaki acıyan iki noktaya vurulur.

6-burun altı : Burun kanatlarının hemen altındaki her iki nokta

7-köprücük kemiği : Burada boynun bittiği ve göğüs tahtasının başladığı acıyan nokta bulunur. Bu noktaoğuşturulur.

8-koltuk altı : Koltuk altının biraz altından, göbek başlangıcına dek olan kısım ellerimizin serçe parmağı tarafındaki sırtla okşanır.

9-kafa üstü : Tepe çakramızın olduğu bıngıldak dediğimiz noktalar darbelenir.

Tüm bu noktaları acıdığında fakredebiliriz. Çakralar acıyan noktalardır.

Cümlelerimiz:
.........................semde,......................samda eklerini cümlenin sonuna ekle.örnek.korksamda,üzülsemde,sıkılsamda gibi.önce olayı olduğu gibi anlat.

Sonraolay esnasında hissettiğin duyguları ifade et.

en son olumlama cümlesini

"kendimi olduğum gibi derinden kabul ediyorum, kendimi seviyorum, hayatı seviyorum, yaşamayı seviyorum olumlamasını" Tekrarla!

Bu olumlama sabit olmalı. Kendimizi tanımamız, değer vermemiz ve sevmemiz için önemli hatırlatma içeren olumlamadır.
Teşekkürler...:D:eek:;)

bunları buldum ....sellenay ın söyledikleriyle bu resimleri birletirebiliriz .... bende denicem :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Dua ile beraber süper olur.

Sevgili Urum vuruş sayımız varmı acaba? Kaç kere vurmalıyız bu noktalara.?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Sevgili Urum vuruş sayımız varmı acaba? Kaç kere vurmalıyız bu noktalara.?

Sayın özlemiözled hayır belirli vuruş sayısı vardır denilemez. Önemli olan doğru noktalara vurulmasıdır. Teknik kısma çok fazla takılmadan doğru olumlama cümlesini kurmanız ve eski negatif duygudan arınmanız önemlidir.

Resimler açılmıyor...

Sayın thadeus fotoğraflara buradan bakabilirsiniz.

Sevgiler... :)

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Sevgili joys paylaşmak istediğim bir şey var. Hasta olan kedime yaptım. Patilerine, alnına, boynunun altına, bacaklarını altına hem vurdum hafif hafif hem de " seni böyle de olsan kabul ediyorum, seni çok seviyorum, sende tedavilere cevap ver" diyerek devam ettim. O hırçın kedi kendini kollarıma bıraktı inanılmazdı. Sonra bütün gece pestil gibi yattı. Sonra kendime yaptım sadece ikimizde de vuruşlara konsantre oldum. Şimdi yazmak için kalktım yataktan inanılmazdı. Kedim zıpkın gibi. Beni uyandırdı mama, su istedi. Şimdi cadı gibi ortalıklarda dolanıyor. Kimilerine komik gelebilir ama çocuğu gibi kedisini köpeğini seven kişiler onlara da yapabilirler. Nasıl teşekkür edeceğimi (Urum’a, sana Joys ve diğer herkese) sadece insanlığa hizmet için dünyaya gelmişsiniz. Çok mutluyum. Bu sabah hepinize dua ettim. Merak eden arkadaşlar olursa (affınıza sığınarak) anlatırım. Kesinlikle çalışıyor bugün kendime aşk için yapacağım. Sevgiler herkese.

joys

Kayıtlı Üye
İş
EFT konusunda sıkça sorulan sorular ve cevapları:

S01- Simetrik çift vuruş noktalarından hangisini tercih etmeliyiz?
Y01- Teorik olarak herhangi birini kullanmakta bir sorun yoktur. Ancak bazı uygulamacılar her iki noktayı da aynı anda uyarmayı tercih etmektedir. Kişisel gözlemlerimiz, hep aynı noktaları kullanmanın uzun dönemde bazı sıkıntılar doğurma olasılığına işaret ediyor. Bu nedenle hep aynı noktaları uyarmak yerine, arada bir değişiklik yaparak dengeleme yoluna gitmenizi öneririz.

S02- Vuruş hızı nasıl olmalıdır?
Y02- Ortalama olarak saniyede 2-4 vuruş yapılması uygundur. Dolayısıyla aynı noktaya yapılacak 7lik bir vuruş seti yaklaşık 2-3 saniye sürecektir.

S03- Uygulama sırasında bazı noktaları atlamak veya sırasını karıştırmak sorun yaratır mı?
Y03- Hayır. Önemli bir sorun yaratmaz. Sadece Gamut grubundaki melodi sayma melodi üçlemesi belirtilen sırada yapılmalıdır. Çünkü melodi beynin sağ tarafını uyarırken, sayı sayma sol tarafı etkiler. Sıralama açısından uyulması gereken tek kural budur.

S04- Başkalarına EFT uygulayabilir miyiz?
Y04- Evet. Kendi başına uygulama yapamayacak durumdaki hasta ve yaşlılar için vurma işlemini bir başkası üstlenebilir. Aynı durum çocuklar ve bebekler için de geçerlidir. Ancak vuruşların çok dikkatli ve nazik bir şekilde yapılması ya da vuruş yapmak yerine, aynı noktalara parmakla hafifçe baskı yapılması yerinde olur.

S05 Hayvanlara EFT yapılabilir mi?
Y05 Bazı EFT uzmanları “Suret EFTsi” yöntemiyle hayvanlara da EFT uygulanabileceğini belirtmektedir. Bu yöntemde EFT uygulamasını yapan kişi vuruşları kendi vücudu üzerinde uygularken, kurguyu hayvanın sorunuyla ilgili olarak oluşturur. Burada beklenen, uygulayıcının vücudunda oluşan pozitif değişimlerin, sezgileri zaten çok daha güçlü olan hayvan tarafından yakalanmasıdır. Bu konuyla ilgili bir çok olumlu vaka rapor edilmiştir.

S06- Telefonla EFT yapılabilir mi?
Y06- Kesinlikle evet! Elbette danışanın EFT vuruş noktalarının yerini ve vuruş tekniğini bilmesi iyi olur. Acil ve önemli durumlarda noktaların yeri ve vuruşların nasıl yapılacağı da tarif edilebilir. Görüntülü telefon vb. olanağı varsa, EFT uygulaması çok daha kolay bir şekilde yapılabilir.

S07- Uygun olmayan ortamlarda EFT yapılabilir mi?
Y07- EFT uygulamasının kişinin kendisi veya bir başkası için tehlike oluşturmaması kaydıyla, her ortamda EFT yapılabilir. Parmakla vuruş yapmanın aşırı dikkat çekeceği ortamlarda dokunma yoluyla ya da zihnen odaklanarak uygulanması mümkündür. Bu durumda kurgu cümlesi ve hatırlatıcılar da iç ses aracılığıyla tekrarlanabilir.

S08- EFT uygulaması sırasında su içmek gerekli mi?
Y08- Mümkünse evet. Zaten EFT uygulamaları sırasında susamak çok rastlanan belirtilerden biridir.

S09- EFT sadece olumsuz durumlarda mı kullanılmalı?
Y09- Genellikle olumsuz duygularla baş etmek amacıyla kullanılıyor olsa da; koruyucu bir yöntem olarak ta EFT den yararlanmak mümkündür. Kurgu ve anımsatıcı olarak pozitif olumlamalar uygulanabilir. Özellikle uyumadan hemen önce ve sabahları kalkar kalkmaz bu tür uygulamalar yapılabilir.

S10- Derecelendirme mutlaka 0-10 arasındaki sayılarla mı yapılmak zorundadır?
Y10- Hayır. Renk, ses, görüntü biçiminde de derecelendirme yapılabilir. Diyelim ki bir sıkıntı sizde parlak bir rengi çağrıştırıyorsa, uygulama sırasında bu rengin giderek zayıflaması sayısal azalmaya karşılıktır. Önemli olan sıkıntı şiddetini ölçülebilir, kıyaslanabilir hale getirmektir. Uygulayıcı, kendisi için uygun olan herhangi bir yöntemi kullanabilir.

Alıntı

Sevgilerimle... :)

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Arkadaşlar bu eft nasıl yapıldığını detaylı bir açıklama bulamadım. Ne olursunuz bana söyleyin nasıl yapacağım. Özelikle sigara bırakmak için istiyorum. Ne olursunuz bana cevap verin nerden başlanır şifre falan var ya da detaylı nerde bulabileceğim. Yazın ne olur. Şimdiden teşekkürler...

joys

Kayıtlı Üye
İş
Arkadaşlar bu eft nasıl yapıldığını detaylı bir açıklama bulamadım. Ne olursunuz bana söyleyin nasıl yapacağım. Özelikle sigara bırakmak için istiyorum. Ne olursunuz bana cevap verin nerden başlanır şifre falan var ya da detaylı nerde bulabileceğim. Yazın ne olur. Şimdiden teşekkürler...

Sayın dejavu_1982 dilerseniz kurallara şifreleme bölümüne teknik kısma çok fazla takılmadan sadece vurun. Doğru olumlama cümlelerini kurarak bu cümleleri vuruşlar esnasında sözle ifade edin. Ancak öncelikle bir hedef belirleyin. Neden sigarayı bırakmak istiyorsunuz? Sigarayı bırakmak neden sizin için önemli? Sigarayı bırakarak neye ulaşmak istiyorsunuz? Bundan sonra başlayın.

Sigara içme alışkanlığınıza dair doğru olumlama cümlelerini siz tespit edebilirsiniz. En çok hangi durumlarda sigara kullanıyorsunuz, sigara içemediğinizde nasıl hissediyorsunuz? Bunları ve sigaraya dair pek çok hatta tüm duygu durumlarınızı tespit etmeye çalışın. Bu tespitlerinizi gerekirse not edin. Kendinizi sigarayı gerçekten bırakmaya hazır hissettiğinizde EFT yapmaya başlayın. Fotoğraflarda gösterilen noktalara çok fazla sert olmadan küçük darbelerle vurun. Özellikle çok içmek istediğinizde müsait iseniz EFT yapmaya başlayın. Çok uzun saatler değil sadece birkaç dakika bile olabilir. Ancak her gün yapmaya özen gösterin. Vuruşların sırasına sayısına doğruluğuna yanlışlığına takılmadan tam bir istekle aksatmaksızın devam edin.

Kişisel tavsiyem sigara içilen ortamlardan mümkün olduğunca uzak olmaya çalışın. Sigaranın yerine başka bir şey, yiyecek, içecek veya başka bir maddeyi koymaya çalışmaktan uzak durun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?12271-sigarayı-bırakmak-için-hipnomeditasyon-mp3/page4

Liknte EFT ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
http://www.sharesnack.com/AECAEC86AED/f964c6f87c8a4a43dde9744a8bq416643

Kolay gelsin diyorum.

Sevgilerimle... :)

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Hayatımı değiştiren bir yöntemle sizi tanıştırmanın zamanı geldi

E.F.T’yi öve öve bitiremem kilo alıp vermeden aşk hayatınızın düzene girmesine sinirlerinizin geçmesine sigarayı bırakmaya düzenli uyumaya yeni bir insan olmaya kadar her şeyi yapabilirsiniz

http://goo.gl/mc9cY

E.F.T yukarda gördüğünüz noktaları uyarma sonucu yapılır.

Basitçe ben bunu yüksek majide anlattım maşallah kimseden ses çıkmadı.

Dedim bunları kafasına vurarak anlatmak lazım buyurun buradan dinleyin.

Önce sorunuzu tespit edin.

Sonra sorunuzu bir kâğıda yazın ve 10 numara verin.

Sonra sorunuzu tekrar ederek yukarıdaki noktaları uyarın parmak ucunuzla.

Sonra şifre belirleyin bu şifre uydurma olsun. Örneğin duygusal sorunlardan dolayı çok yemek yiyorum ve kilo alıyorum. Sorun bu şifresi cad olsun.

Sonra şifreyi tekrar ederek noktaları uyarın.

Sonra göz çevresini ve el noktalarını uyarın.

Sonra şifre ile tekrar noktaları uyarın.

Sonra olumla yapın.

Yani yeni bir olumlu duygu için eft yapın.

Kendi kendime mutluyum gibi.

Bunu söyleyin ve noktaları uyarın.

Sonra buna şifre verin bildiğiniz bir şey olsun şifre su gibi kırmızı gibi.

Sonra şifre ile noktaları uyarın.

Sonra el ve göz çevresini uyarın sonrada.

Şifre ile tüm noktaları uyarın.

Ve tamamlayın.

Her konuda yapabilirsiniz.

Örneğin aşk açısı çekiyordum ben 70 kilodan 50 kiloya düştüm yediğimi kusuyordum hiç uyumuyordum sürekli onu düşünüyordum.

Sorunlarımı tespit ettim.

Onu affedemiyordum onu sürekli düşünüyordum onu kıskanıyordum vsvsvs.

Çok çok eski bir olay bu.

Sonra eftyi keşfettim.

Her sorunum için eft yaptım birde olumlama yaptım.
Kendimi seviyorum.

Kendi kendime mutluyum gibi.

1 hafta içinde yeni bir insanım 2 içinde eski kiloma kavuştum.

Uyumaya başladım vsvs.

Bu yöntemle her sorunuzdan yarım saat en geç 2 haftada kurtulursunuz.

Hadi sizde yenilenin.

Herşeyden önce sana çok teşekür ediyorum.Burda E F T okuduktan sonra araştırma yapmaya başladım.Ben aşırı sigara bağamlısıyım özelikle bunun için istedim belki inanmasınız önce alıştırma yapa yapa sonra da örendikçe normal uygulamaya başladım ve şuanda sigara çok azaltım hata biraz ısrarla uygulamaya devam edecem ve yarın artık içmemeye düşünyorum.Yapabilecemi inaniyorum.Sabah başladım araştırmaya ve şimdiye kadar baya elerledim.Harika bişei bu.Tekrar tekrar teşekür ediyorum ve herkeze tavsi ediyorum.
SEVGİLERİMLE....

SunnShine

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, sayın urum burada teknik ayrıntılara takılmayın diyor ve sorun ve olunmamaların tespitinin önemli olduğunu vurguluyor doğru anladıysam.

Benim bazen ertelediğim islerim var ev isleri de dahil. Yığıntı olunca beni çok bunaltıyor ve günlük hayatimi bazen kötü engelliyor.

"istediğim isleri zamanında yapamıyorum ve çok utanıyorum" şifresini "siyah" koydum. Bu cümleyi noktalarda bir tur yaptım ardından siyah şifresiyle noktalara dokundum ve olumlamayı söyle yaptım:

"kendimi çok seviyorum, kendimle barışığım ve kendimi olduğum gibi derinden kabul ediyorum" şifresini "beyaz" koydum ve bu cümleyi de diğerinden sonra yaptım ve tüm noktalara tıkladım ve yine diğer cümleyi ardından şifresini ve bu şekilde dönüşümlü devam ettim.

1-sorun
2-sifre

Ardından

1-olumlama
2-sifre

olumlamayı su şekilde yapsaydım "islerimi istediğim zamanda yapamama rağmen ve çok utanmama rağmen kendimi derinden olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum" doğru mu yapmış olurdum çelişkideyim ve konsantre olamıyorum. Yardım ederseniz memnun olurum.

Genel bir soru: çeşitli sıkıntı ve sorunlarımızı nasıl dile getirmeliyiz ve olumlamaları aynı cümlelerle mi tamamlamaliyiz?

Sevgiyle kalın

joys

Kayıtlı Üye
İş
Arkadaşlar, sayın urum burada teknik ayrıntılara takılmayın diyor ve sorun ve olunmamaların tespitinin önemli olduğunu vurguluyor doğru anladıysam.

Benim bazen ertelediğim islerim var ev isleri de dahil. Yığıntı olunca beni çok bunaltıyor ve günlük hayatimi bazen kötü engelliyor.

"istediğim isleri zamanında yapamıyorum ve çok utanıyorum" şifresini "siyah" koydum. Bu cümleyi noktalarda bir tur yaptım ardından siyah şifresiyle noktalara dokundum ve olumlamayı söyle yaptım:

"kendimi çok seviyorum, kendimle barışığım ve kendimi olduğum gibi derinden kabul ediyorum" şifresini "beyaz" koydum ve bu cümleyi de diğerinden sonra yaptım ve tüm noktalara tıkladım ve yine diğer cümleyi ardından şifresini ve bu şekilde dönüşümlü devam ettim.

1-sorun
2-sifre

Ardından

1-olumlama
2-sifre

olumlamayı su şekilde yapsaydım "islerimi istediğim zamanda yapamama rağmen ve çok utanmama rağmen kendimi derinden olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum" doğru mu yapmış olurdum çelişkideyim ve konsantre olamıyorum. Yardım ederseniz memnun olurum.

Genel bir soru: çeşitli sıkıntı ve sorunlarımızı nasıl dile getirmeliyiz ve olumlamaları aynı cümlelerle mi tamamlamaliyiz?

Sevgiyle kalın

Sayın Sunnshine arınmak istediğiniz duyguları ve olumlama cümlelerini kısa ve net kurmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Kısa net ve basit cümleler kullanın. Teknik ayrıntılara takılmayın cümlesini yineliyorum.

Kaç kere vurdunuz, sırasını takip ettiniz mi, yavaş mı vurdunuz vs. bunlar değil önemli olan.

Linki takip ederek detaylı bilgilere ve cevaplara ulaşabilirsiniz.

http://www.sharesnack.com/AECAEC86AED/f964c6f87c8a4a43dde9744a8bq416643

Sevgiler... :)

SunnShine

Kayıtlı Üye
Sayin Joys ve kitabi hazirlayan ve sunuma sunan degerli insana cok tesekkür ediyorum. Yaptiginiz hizmetin karsligi yok.

Kitabi okuyup ve uyguladiktan sonra deneyimlerimi aktaracagim.

(Sitenin cok sevdigim cümlesi...)
Sevgi ve isikla kalin..