Melek davet etmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Melekler sürekli sizlerle iletişim içinde, okuduğum kitaplarda belirtiyor ki gün içerisinde çok rastladığınız bir mesaj olabilir. Örnek vereyim; gün içerisinde 8 kere düzel veya dikkat et ya da mutlu ol gibi reklamlarla karşılaştınız, bunların bir mesaj olabileceğini düşünebilirsiniz. İlla hepsi mesaj değildir fakat siz hissedersiniz, Sayılar da meleklerin iletişim kodları arasındadır diye biliyorum. Bazen metro camında buhardan oluşan bir sembol kimse için anlam yaratmazken, sizin için yaratabilir. Yanlışım varsa düzeltebilir bilen bir arkadaş...

moonshine

Kayıtlı Üye
Arkadaşların da dediği gibi meleklerle iletişime geçemezsin. Yaptığın davetlere de sadece gelirse cin gelir. O da senin psikolojini bozar, hayatının düzenini bozar. Hiçbir cin de öyle çıkarsız bir şekilde insana yardım etmez. Düşünsene insanların bile hep bir çıkarı varken nasıl olur da cinin olmaz? Bence sen cin, melek vs davetleri araştıracağına forumda bir sürü hafıza kuvvetlendirici dualar falan var, onları araştır ve uygulamaya çalış. Bu arada sakın beni yanlış anlama ben sadece yardımcı olmak adına fikirlerimi belirtmek istedim. Derslerini umarım geçersin, kolay gelsin.

Artemis96

Kayıtlı Üye
O filmlerde olur ??
Eğer ki çin sana musallat olursa sen yetişene kaşar seninle birlikte usulca bekler ve zamanı gelince hamlesini sağlam bir şekilde yapar. Bu da senin gençliğine, hayatına evliliğine bile mâni olabilir. Değer verdiğin her ne varsa elinden almak için önüne setler ve engeller koyar. Enerjini sömürür. En azından bende böyle bir etkisi oldu.
Arkadasim dedi nereden biliyorsun filmlerde olduğunu davet yaptin mi

Ü

Üye silindi 58480

Cidden iki konu açmışsın ikisi de birbirine yoğurtla mayonez gibi karışmış.

Allah bullak olmuş cin konun da melek konun da.

Balığa gider gibi varlık çağırıyorsun. İlla birseyler yakalarım diye. Rastgele olsun senin olsun. Ben de senin gibiydim.

Sana tavsiyem
Biraz daha çok kitap oku ve perspektifini genişlet ki hayatta isabet ve başarı oranın yükselsin :

-Reptilyan ve uçan daire de çağır.

Seuta

Kayıtlı Üye
Cidden iki konu açmışsın ikisi de birbirine yoğurtla mayonez gibi karışmış.

Allah bullak olmuş cin konun da melek konun da.

Balığa gider gibi varlık çağırıyorsun. İlla birseyler yakalarım diye. Rastgele olsun senin olsun. Ben de senin gibiydim.

Sana tavsiyem
Biraz daha çok kitap oku ve perspektifini genişlet ki hayatta isabet ve başarı oranın yükselsin :

-Reptilyan ve uçan daire de çağır.
Sizi ilgiyle takip ettigimi belirtip affınıza sığınarak size bir soru yöneltmek istiyorum. Bukadar bilgi birikiminiz sadece kitaplardanmi geliyor, yada okuduğunuz kitaplarin sayısı hakkında bir fikriniz varmi

Ü

Üye silindi 58480

Sizi ilgiyle takip ettigimi belirtip affınıza sığınarak size bir soru yöneltmek istiyorum. Bukadar bilgi birikiminiz sadece kitaplardanmi geliyor, yada okuduğunuz kitaplarin sayısı hakkında bir fikriniz varmi

Estağfurullah, kendimi hiç te öyle biri olarak göremiyorum.

Esasında herzaman söylediğim bişey var : benim anlattığım birsey direk olarak anlaşılıyor ise, bu otomatik olarak aynı bilginin sizde de kodlu olduğunun ispatı oluyor.

Yani biraz daha bütüncül bakarsak herkeste aynı kota var. Ben sadece biraz gevezeyim. Biraz da konuşma pratiğim var mesleki olarak. O da beni düşünmeden ikna etme odaklı yazmaya itiyor işte. ?

sealight

Kayıtlı Üye
Melekler ile iletişime geçmenin veya onları davet etmenin ekstra bir çaba gerektirmediğini bilmeni isterim öncelikle. Melekler ancak bizim istememizle harekete geçebilen varlıklardır çünkü biz istemeden bize müdahale edemezler. Ve onlardan bir şey istemek için içinden veya dışından sadece gülümseyerek talepte bulunman yeterli ve isimlerini söylemelisin. Baş melek mikail, şamuel, ariel onlara ismiyle seslenip dileğini isteğini belirtmen yeterli olacaktır. :)

sealight

Kayıtlı Üye
Ha ayrıca internetten hangi meleğin hangi alana daha yardımcı olduğunu bakıp görebilirsin :))

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Melekler ile iletişime geçmenin veya onları davet etmenin ekstra bir çaba gerektirmediğini bilmeni isterim öncelikle. Melekler ancak bizim istememizle harekete geçebilen varlıklardır çünkü biz istemeden bize müdahale edemezler. Ve onlardan bir şey istemek için içinden veya dışından sadece gülümseyerek talepte bulunman yeterli ve isimlerini söylemelisin. Baş melek mikail, şamuel, ariel onlara ismiyle seslenip dileğini isteğini belirtmen yeterli olacaktır. :)
Gerçekten bu kadar basit mi ?

S

Sehane

Melekler sürekli sizlerle iletişim içinde, okuduğum kitaplarda belirtiyor ki gün içerisinde çok rastladığınız bir mesaj olabilir. Örnek vereyim; gün içerisinde 8 kere düzel veya dikkat et ya da mutlu ol gibi reklamlarla karşılaştınız, bunların bir mesaj olabileceğini düşünebilirsiniz. İlla hepsi mesaj değildir fakat siz hissedersiniz, Sayılar da meleklerin iletişim kodları arasındadır diye biliyorum. Bazen metro camında buhardan oluşan bir sembol kimse için anlam yaratmazken, sizin için yaratabilir. Yanlışım varsa düzeltebilir bilen bir arkadaş...
İkisine de katılıyorum. Aslında bu tür şeyler yazmanız beni mutlu etti, yolun başında ki kişiler veya bu alana yeni girenler böyle araştırmalarla didik didik yapıyorlar ve öyle insanlar görmek beni mest ediyor. Konuya gelirsek.

Melekler Tanrı'nın yardım kollarıdır, milyonlarca melek bulunur. Dünya melekleri, doğa melekleri, koruyucu melekler.. Ve bu alanların başında duran Başmelek ekibi. Böyle okuyunca eğlenceli geldiğini biliyorum .)) Zaten bu pozitiflik ve neşeyle yaklaşılması gereken bir konu. Yok cinler filan diye de bu konuyu kirletmeye gerek yok. Evren sisteminde işleyiş bellidir. İsim kullanıyorsanız, o ismin sahibi gelir ve araya dahil olunamaz. Ben yıllardır Başmelek Mikail ve Rafael'in yardımını rica ediyorum, bunlar artık şaşırılacak konular değil, devir değişiyor.

Gerçekten bu kadar basit mi ?
Neden basit olmasın ki? :) Kanlı ritüeller veya dağlara tırmanmak olsa burada ki herkes daha olumlu yaklaşırdı gibi bir algı oluştu 3 sayfayı okuduğumda. İnsan içinde tanrı'nın özünü barındırır, onun ışığını taşır. Melekler bizden üstün değil, veya biz onlardan. Hepimiz bir bütüne hizmet eden ancak farklı bölümlerde bulunan öğrencileriz. Onların tekamülü de öyle gerçekleşiyor. Arada aşılmaz imkansızlıklar yok yani. Sadece istiyorsunuz ve oluyor :)

Normalde bunu kendiniz isteyerekte gerçekleştirebilirsiniz ama bizler diğer insanların hayatına müdahele etme gibi bir hakka sahip değiliz. Ve isteklerimiz genelde başklarının hayatını olumsuz etkileyebiliyor. Siz meleklerden yardımını rica ettiğinizde, onlar sizin için en uygun koşullara yönlendiriyorlar. Melek sayıları da aynı şekildedir. Bize hep bir mesaj verilmek istenilir ama biz bunu görmezden geliriz. Çünkü içinde bulunduğumuz dünyeviliğin etkisi daha ağır basar.

S

Sehane

Evet bu kadar basit inan bana :) sadece bazı derin iletişim tarzları var ki direkt olarak iletişime geçmekten bahsediyorum birebir konuşabilmek gibi o sadece biraz zaman istiyor
Şimdi bu pek batıya uymuyor, Meleklerle birebir konuşmak diye bir şey duymadım bugüne kadar, çünkü yöntem açıktır. Birebir konuşmaktan kastınız nedir?

Dolunays

Moderator
Davetler ilki eksik veriliyor.Lakin ağır sonuçlar doğurabilir.Melek daveti ne gelince.Bir Melek geldi diyelim.Dicek Neden beni çağırdın ? .Bir Hacet istersen Fatihanın 5.Ayetini saymamış olursun .

vivian

Kayıtlı Üye
Melek çağırıp ne yapacaksınız.

Ne İçiyonuz arkadaşlar siz?

Hiç uğraşma... Lsd filan bul görürsün melek şeytan herşeyi ?
pardon da burası zaten parapsikoloji platformu bilgi vermek dışında herkes her şeyi yapıyor melek çağırıp ne yapacak dedikten sonra lsd şakası baya iyi cidden uyuşturucu kullanması daha normal sanki
ayrıca genel olarak söylüyorum tüm bu tarz postlarda sürekli istenilen dışında bir bilgi var melekler şöyle melekler böyle gibisinden kimse nasıl olduklarını sormuyor ve eminim bilgileri de vardır iletişime geçme ritüelleri hakkında bilginiz yoksa bilgi kirliliği yapmamanızı tavsiye ederim
ayrıca inançlarınıza göre zararları ve yanlışlarını kendinize saklamanız daha iyi olur
enokyan anahtarlarını doğru kullanımında istediğine ulaşabileceğini düşünüyorum bu arada bi araştır derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...