Meleğiniz Konuşuyor !

Keira

Moderator
trablon

Dünyana Işık Ver.
Etrafında her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.
Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak. Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan. Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin. Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Ceremayel, Başmelek Azrail, lütfen elimdeki ışığı, yüreğimdeki sevgiyi dokunduğum herkese yaymama yardım edin. Ben ışık oldukça, etrafımın da ışıyacağını biliyorum. Saf ışık ve saf sevgi olmam için yardım edin ve bu yolda ışık verebilmem için tüm fırsatları önüme çıkarın. Teşekkür ederim."

donzula

Işık İşçisi
Sen, ışık işçisin. Dokunduğun herkese ışık vermek, ışığı dünyaya getirmek için buradasın. Bunu yap.
Yüreğinde, senin ve yakın çevrenin dışındakilere, dünyaya hizmet etmek var. Sen, ışık işçisisin. Bunu bil ve bunun farkına var. Işığının farkına var. O sana, kaynak tarafından verildi. O senin ışığın. Sen Işıksın. O sensin. Işık vermek, senin olduğun şey. Işık verdiğin zaman, senin dünyan da aydınlanıyor. Işık veremediğinde, kayalıkları, bazen de karanlığı görüyorsun. Ama senin özün ışık. Işık vermek senin doğanda var. Işık ver ve etrafını aydınlat. Kendi zihnini, kendi dünyanı ve o ışığı bekleyen herkesi aydınlat. Olduğun ışık ol. Işık işçisi, hatırla: Yüreğinin içindeki ışığı büyütecek, senin daha da çok ışımana yardım edecek şey, yaşam amacındır. Seni mutlu eden o iş, belki sadece etrafındakilere ışığını uzatmaktan, onların bakış açısını değiştirecek birkaç sözden ibarettir. Birinin yüzünü güldürerek de yaşam amacını yaşayabilirsin. Bunu her fırsatta, her an yap. Buna şimdi başla. Sen, ışığını bekleyenlere ışık oldukça, gerçek ışığına kavuşacaksın. Eğer istersen, meleklerin yaşam amacın ile ilgili sana zevkle rehberlik ederler.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Ceremayel, lütfen yaşam amacımı bilmemi sağlayın. Yaşam amacım doğrultusunda güvenle çalışabilmemi sağlayın. Ve yaşam amacım yönünde şu anda atmam gereken adımı bilmemi ve o adımı kolayca atabilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

Godric1461

Hafifle
Yaşamındaki yüklerden, ihtiyacın olmayan her şeyden kurtulduğunda yenilikler, güzellikler gelecek.
Meleklerin sana artık ihtiyacın olmayan her şeyi bırakmanı söylüyor. "Yeni Sen"e uymayan tüm eski alışkanlıklarını, tüm olumsuz duygularını ve hatta içerlemeleri derin nefeslerle meleklerine bırak ve hafifliğin, gerçek senin tadına var. Şimdi. Sonra da yaşamına ve yaşadığın ortama bak. Yaşamını sadeleştir. Yaşamında ve yaşam alanında seni gülümsetmeyen ne varsa, hepsini ortamından uzaklaştır. Birine ya da bir yerlere ver onları, işe yarayacak, onları alanların baktığında gülümseyebileceği yerlere. Gereksiz yüklerden kurtulduğunda, yaşamına seni gülümsetecek kişilerin, olayların, fırsatların birer birer girişini izlemeye başlayacaksın.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Ariel, lütfen yaşam alanımda artık işime yaramayanher şeyi doğru şekilde yaşamımdan uzaklaştırmama yardım edin. Başmelek Ceremayel, hayatımdaki tüm bana uymayan alışkanlıklarımı, davranışlarımı ve duygularımı bırakmama yardım et. Bunları saf sevgiye dönüştür. Teşekkür ederim.

Keira

Moderator
Yakinas

İnan.
İnancın kılıcının önünde hiçbir şey duramaz. İçindeki inanç, yolunu açacak.
Yüreğindekini yapabilirsin. İçindeki inanç, her şeyi mümkün kılacak güçte. Bunun farkına var ve yüreğindekinin gerçekleşeceğine bütün benliğinle inan. Ortama kesinlik aşıla. Dış görünüş ne olursa olsun, etrafındakiler ne söylerlerse söylesinler, bil ki esas olan senin inancındır. İnancını tam ve sarsılmaz kıl. Sağlam dur. Ve karşındaki ortamın dönüşmesini izle. Sen dünyana inanç aşıladığında, Yaradan'ın ışığı senin içinden yansıyacak ve imkansızı başaracak. Buna inan.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, lütfen içimdeki tüm şüpheyi alın. Başmelek Mikail, lütfen egomu benden uzak tut. İnanmama yardım et. İçimdeki inancı, güveni çelik gibi sağlam kıl. Teşekkür ederim. Bunun olacağını biliyorum. Buna adım gibi eminim. Ve oldu.

Tuzruhu

Hafifle
Yaşamındaki yüklerden, ihtiyacın olmayan her şeyden kurtulduğunda yenilikler, güzellikler gelecek.
Meleklerin sana artık ihtiyacın olmayan her şeyi bırakmanı söylüyor. "Yeni Sen"e uymayan tüm eski alışkanlıklarını, tüm olumsuz duygularını ve hatta içerlemeleri derin nefeslerle meleklerine bırak ve hafifliğin, gerçek senin tadına var. Şimdi. Sonra da yaşamına ve yaşadığın ortama bak. Yaşamını sadeleştir. Yaşamında ve yaşam alanında seni gülümsetmeyen ne varsa, hepsini ortamından uzaklaştır. Birine ya da bir yerlere ver onları, işe yarayacak, onları alanların baktığında gülümseyebileceği yerlere. Gereksiz yüklerden kurtulduğunda, yaşamına seni gülümsetecek kişilerin, olayların, fırsatların birer birer girişini izlemeye başlayacaksın.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Ariel, lütfen yaşam alanımda artık işime yaramayanher şeyi doğru şekilde yaşamımdan uzaklaştırmama yardım edin. Başmelek Ceremayel, hayatımdaki tüm bana uymayan alışkanlıklarımı, davranışlarımı ve duygularımı bırakmama yardım et. Bunları saf sevgiye dönüştür. Teşekkür ederim.

Eleman

Dünyana Işık Ver.
Etrafında her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.
Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak. Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan. Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin. Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Ceremayel, Başmelek Azrail, lütfen elimdeki ışığı, yüreğimdeki sevgiyi dokunduğum herkese yaymama yardım edin. Ben ışık oldukça, etrafımın da ışıyacağını biliyorum. Saf ışık ve saf sevgi olmam için yardım edin ve bu yolda ışık verebilmem için tüm fırsatları önüme çıkarın. Teşekkür ederim."

BaLam

Kayıtlı Üye
Ahh 1 ay oldu nerdeyse her gün takip ediyorum :/

Keira

Moderator
Listedesiniz, listedeki herkese sıra gelene kadar uygulama devam edecek.

Keira

Moderator
Sidekick
Araştır
Yeni seçenekleri dene, bir yavru kedi edasıyla yeni yolları araştır.
Bırak evren sana sonsuz seçeneklerini, aklına bile gelmeyecek farklı olasılıklarını sunsun. Bunları emeklemeye yeni başlayan bir bebek merakıyla değerlendir. Onların tadına bak. Bil ki, önüne çok daha büyük güzelliklerin kapıları açılacak. Aslında tek bir seçenek yok önünde, çok daha fazlası var. Evren öyle zengin, öyle renkli seçeneklerle dolu ki... Ve hepsi senin onları keşfetmeni bekliyorlar. Sen yüreğini sonsuz seçeneklere açtıkça, çok daha büyük güzellikleri sana akmasına izin veriyor olacaksın.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Şamuel, lütfen yüreğimdeki dileklerin özünün hayallerimin bile ötesinde bana gelmesini sağlayın. Biliyorum ki o, en doğru şekilde ve en doğru zamanda bana geliyor ve ben buna güveniyor, inançla kendimi farklı sürprizlere açıyorum. Önüme evrenin muhteşem, sonsuz seçenekleri aksın."

berylliuum
Bir Adım At.
Ufak bir adım... Yüreğinin yolunda attığın o küçük adım, sana tüm kapıları açacak.
Atman gereken o adım, sana ufacık bir damla gibi görünebilir ama o, evrene yüreğinin yolunda ilerlemekte olduğunun mesajını verecektir. Belki o adımı atmak sana zor geliyor, ya da anlamsız. Yine de bunu yap. Bil ki o adımı attığında, bütün kapılar ardı ardına açılacak. Bil ki meleklerin sana adım adım yol gösteriyorlar. Eğer atman gereken adımın ne olduğunu bilmiyorsan şu anda hayalini düşün, yüreğine odaklan. Gözünde hayalini, onun ışığını canlandır. Ve meleklerin sana o adımı fısıldayacaklar. Aklına gelen bir düşünce, birinin söylediği bir cümle, içine doğan bir his ya da görüntü, meleklerin mesajıdır. Buna güven. Doğru yolda olduğunu bil ve o adımı güvenle at.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Ceremayel, lütfen bana atmam gereken adım konusunda yol gösterin ve yolumu açın. Başmelek Ariel, lütfen bana o adımı atacak cesareti ver. Teşekkür ederim.

dandinidon
Coşkuyla Atla
Coşkuyla atla. Gerisi gelecek.
"Atla sevgili arkadaşım ve kendini akıntının bereketine, coşkusuna bırak. Yolunun coşkusunu, ışıltısını yaşa. Ve bırak o ışık köprüsü, seni varman gereken yere alıp götürsün." diyor meleklerin. Yüreğinin gösterdiği o adımı coşkuyla at ve olacak mucizeleri izle. O coşku, o cesaret, seni varmak istediğin yere kendiliğinden götürecek. Yüreğini izlediğin yolda öyle bir güç var ki, seni destekleyen, muhteşem fırsatlar yaratan... Yüreğindeki ışıkla, içindeki sevinçle atacağın o adım, önündeki pırıl pırıl yolun ve harika fırsatların tetikleyicisi olacak. Arkanda müthiş bir güç ve destek var. Sen artık bu işe hazırsın. Yüreğindeki yola mutlulukla, coşkuyla giriş ve gelen güzellikleri, aydınlıkları yaşa.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Haniel, yüreğimdeki işi, o heyecanı harekete geçirmeme yardımcı olun. İçimdeki coşkunun muhteşem dalgalarının, beni yolumda taşımalarına izin veriyorum."

Keira

Moderator
Bazı aksaklıklar oldu en yakın zamanda kartlarınız çekilecektir. Uygulama devam ediyor.

Keira

Moderator
bayanpipo
Meditasyon Yap.
Kaynağa bağlandığında içindeki güç, dünyanı aydınlatacak.
Bırak ışık içini doldursun ve seni aydınlatsın. İşte o zaman gerçek gücünü hissedecek, o gücü elinde tutabileceksin, ışığın, sevginin gücünü... Ve o güç, o ışık, o saf sevgi, seni, tüm sevdiklerini ve dünyanı aydınlatacak. Ruhun, meleklerinin söylediği şarkıyı duyacak ve onlarla birlikte o şarkıyı söyleyecek. Bir'liğin şarkısını, ışığın şarkısını söyleyecek. Ve o şarkı, tüm yaşamına yayılacak. Ve öyle de oldu.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Rafael, Başmelek Ariel, lütfen bugün derin nefeslerle enerjimi temizlememe ve tazelenmeme yardım edin. Dışarı çıktığımda benimle olun ve şifalanması gereken her şeyi şifalandırmama yardım edin. Teşekkür ederim."

brighthouse
Güvendesin.
Sen ve tüm sevdiklerin tamamıyla güvende. Şimdi ve her zaman.
"Bil ki ben, seni ve tüm sevdiklerini koruyorum. Bil ki benim korumam kusursuzdur." diyor Başmelek Mikail. Yaradan'ın gücü seninle ve o sınırsız güç seni koruyor. Sen korunduğunu bilerek nefes al, adım at ve yaşa. Yüreğindekileri teker teker gerçekleştir. Bil ki yüreğindeki ışığın yolunda ilerlemen son derece güvenli. Şimdi güvenle, güçle ilerleme zamanı. Şüphenin, endişenin ve tüm korkunun sadece sabun köpüğü gibi bir baloncuktan ibaret olduğunu bil. Hiçbiri gerçek değil. Sen tamamen korunuyorsun.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, lütfen tüm endişe ve tasalarımı, korkularımı şimdi benden derin nefesimle alın. Sizin beni ve tüm sevdiklerimi koruduğunuzu, güvende olduğumu bilmemi sağlayın. Teşekkür ederim. Yüreğimin istediği yolda yürürken tamamıyla güvendeyim ve korunuyorum. Şimdi ve her zaman. Ve öyle de oldu."

Dua Et.
Meleklerine yüreğini dök ve tam olarak ne istediğini söyle. Meleklerinden yardım iste ve yollarından çekil.
"Şimdi dua etme zamanı. Benimle yaratmaya hazır mısın?" diye soruyor sevgili meleğin. O yaratıcı parçanla, Yaratan olan senle yaratmaya hazır mısın? Hazırsan başlayalım. Şimdi derin bir nefes al ve hatırladığında gülümseyebileceğin birini ya da bir anı düşün. Yüzüne ve yüreğine bu gülümseme yayıldığında, açık ve net bir şekilde dileğini ifade et. Bunu yaparken yüreğine odaklan, yüreğinde ol. Bırak dileğin yüreğinden dökülsün. Tüm detaylarıyla tarif et dilediğini ve sadece istediklerini koy yaratımına. Ve sonra bu dileğini Yaradan'a, onun meleklerine havale et. Yaratımını sınırlama. Çünkü meleklerin için küçük veya büyük rica yok, onlar için sınır da yok. Eğer o dilek senin yüreğindeyse, en hayırlı zamanda ve en doğru şekilde olacak. Bil ki tüm duaların duyuluyor ve hepsi en doğru şekilde ve en doğru zamanda, herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde cevaplanıyor. Sana düşen, dua ettikten sonra, meleklerinin yolundan çekilmek. Duanı onları tamamen teslim et, onlara ve Allah'a güven. Bırak dileğin sana meleklerin kanatlarında gelsin.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili Allah'ım, meleklerim, Başmelek Cebrail, Başmelek Sandalfon, lütfen yüreğimdeki gerçek dileğimi tam olarak ifade edebilmeme ve inançla size bırakabilmeme yardım edin. İnancımı sapasağlam bir şekilde korumama ve dileğim gerçekleşene kadar yaşamın coşkusunda, müziğinde keyifle akmama yardım edin. Teşekkür ederim."

Keira

Moderator
uzumkikamilov
Yüreğindekini söyle.
Bil ki kendini sevgiyle ifade ettiğinde, karşındakinin yüreğinde sevginin pembe gülleri açar.
Şimdi kendini sevgiyle ifade etmen gerek. İnan sen bunu yaptığında, her şey çözümlenecek. Yüreğindeki sevgi, ortamı aydınlatacak. Bunun için yüreğine odaklan ve dikkatin tamamen yüreğindeyken konuş. Ve tüm dürüstlüğünle, yüreğindekini sevgiyle ifade et. Bunu yaptığın zaman, karşındaki seni tam anlaması gerektiği gibi anlayacak. Çünkü sen ona, gerçekte istediği şeyi veriyor olacaksın: Sevgiyi. Bırak konuştuğunda dudaklarından sevginin pembe gülleri dökülsün. Bırak gözlerinden sevginin pembe ışığı yayılsın. Bırak yüreğindeki sevgi, karşıdakine ve ortama aksın. Bu sevginin dönüştürücü olduğunu bil ve onun gücünü kullan.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Cebrail, Zadkiel ve Raguel, lütfen benim yüreğimi sevgiyle doldurun ve içimden siz konuşun. Lütfen karşımdakilerin yüreklerini açın ve sevgiyle doldurun ki, bendeki sevgiyi alabilsinler. Sevginin gücüne güveniyor ve kendimi sevgiyle, sevginin gücüyle ifade etmeyi seçiyorum. Şimdi ve her zaman."

fransula
İçindeki Çocuk.
İçindeki çocuğa sarıl. Onun şefkate, ilgiye ve güzelliklere ihtiyacı var. Ona sevgini akıt.
İçindeki çocuğu dinle. İçindeki hassas, duygu dolu minik bir sen var. Onun sana, senin sevgine, senin ilgine ihtiyacı var. Onun bir anne şefkatine ihtiyacı var. Ve aslında, onun ihtiyacı olan sevgiyi ve ilgiyi, sadece sen ona verebilirsin. Gözlerini kapat ve içindeki çocuğu hisset. Ona sevgiyle bak. Onun yüreğindeki susamışlığı duy. Ve onu okşa. Sevgiyle, anne şefkatiyle okşa onu. Ona yüreğinden sevgi akıt. Onun yaralarını sar. Sevdiğin şeyleri yaparak, kendine güzellikler vererek de içindeki çocuğa sevgi verebilirsin. Sana iyi gelen şeyleri yaparak, yumuşak ortamlarda bulunarak veya kendine küçük hediyeler vererek de... Ya da çocuğuna, hatta sevdiğin insana sarılarak, yüreğinden onun yüreğine sevgi akmasına izin vererek yapabilirsin bunu. Gözlerinden ve yüreğinden akan o sevgi, içindeki çocuğu da besleyecektir. Bil ki sen içindeki çocuğa sevgi verdikçe, onu besledikçe, ilişkilerin, hatta dünyan da bu sevgiyi yansıtacak ve sevgiyle dolacak.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Cebrail, lütfen içimdeki minik Ben'in sevgiyle dolmasına, coşku ile taşmasına yardım edin. Onun tüm acılarını, sevginin merhemiyle şifalandırın. Şimdi. (Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın...) Teşekkür ederim."

ilunatic
Bereket
Evren sana sevgisini ve tüm bereketini sunuyor. Kollarını aç ve al.
Bil ki, evren seni çok seviyor ve sana cömert davranmak istiyor. Sen bereketi almaya hazır mısın? "Buradayım sevgili arkadaşım, avuçlarım bollukla, zenginlikle, bereketin tüm veçheleriyle dolu ve onu sana yağdırıyorum. Kollarını aç ve al. Almanın ne kadar önemli olduğunu hatırla. Vermek kadar almanın da gerekli olduğunu, hatta kutsal olduğunu hatırla. Tıpkı gel-git gibi, verdiğin gibi almayı da bil. Sevgiyle, şükranla al. Bil ki sen aldığında, evren sana daha çok verecek. Ve sen sevgiyle aldığında, sana verene de bereket akacak. İşte bu, gerçek zenginliktir sevgili arkadaşım. Bereketi hak ettiğini bil ve al. Sen çok değerlisin ve seni çok seviyoruz."
Başmelek Ariel.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Ariel, bana gelen bereketi görebilmem ve onu sevgi ve şükranla alabilmem için yardım edin. Dünyanın tüm bereketini almaya hazır olduğumu ve bu kadar değerli olduğumu bilmemi sağlayın. İhtiyacım olan tüm bereketin bana akmasını ve onu alabilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Eleman

Dünyana Işık Ver.

Sayın Keira,
Bir süredir yoğun bir çalışma temposu içinde olduğumdan günümü kaçırmışım, dolayısıyla yeni gördüm ve okudum. Adeta melekler, bana bu dünyadaki görevimi ve izlemem gereken yolu tekrar hatırlatmak istemişler sanki. Emeğiniz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Keira

Moderator
Müsait oldukça devam edeceğim. Başvuruda bulunan her üyeye kart çekilene kadar uygulama devam edecektir.

BaLam

Kayıtlı Üye
Başvurular son bulsa iyi mi olur aceba? En azından elinizdeki isimler bitene kadar, kaç ay oldu haber yok :/