Meleğiniz Konuşuyor !

HeryerMoR

Kayıtlı Üye
Merhaba ,

Bu uygulamanız bitmiş sanırım , devam ettirmeyi düşünüyor musunuz.

Keira

Moderator
Sevgili üyeler iki sene önce açtığımız bu başlık altında meleklerin size rehberliği konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Size bazı sorular sorduk doğru cevabı veren ilk üyeye istediği konu hakkında rehberlik yapması için melek kartı seçtik. Bu sene bu konuyu biraz değiştirmeye karar verdim. Artık soru sorup cevaplara göre kart seçmeyeceğim. Bunun yerine rehberlik isteyen üyelerimizden bana özel mesaj yoluyla ulaşmalarını istiyorum. Gelen mesajlardan kendime özgü çekeceğim kurayla her gün 3 kişiye istedkleri rehberlikle ilgili melek kartı çekeceğim. Umarım yardımcı olabiliriz. Sevgi ve ışıkla..

Keira

Moderator
3 üyemizi belirledim.
sehvail
Iviv angeles
nikotin-34

Lütfen rehberlik istediğiniz konuyu düşünün, melek kartınızı buradan öğreneceksiniz.

hashikio

Kayıtlı Üye
Mesajla rehberlik istediğimiz konuyu mu söyleyeceğiz yoksa sadece rehberlik isteğimizi mi belirteceğiz?O kısmı anlamadım da pek..:oops:

Keira

Moderator
Sadece rehberlik istediğinizi söyleyeceksiniz. İstediğiniz rehberlik konusu size özel olduğu için içinizden "Meleklerim bana .............. (konunuz ne ise) yardım edin ne yapmalıyım?" diye geçirebilirsiniz.

Keira

Moderator
Iviv angeles

Dünyana Işık Ver.
Etrafında her şeye ve herkese ışık ver. Bil ki o ışık, senin dünyana da yansıyacak.
Elinde ışığın sihirli değneği var. Onu ışık yaymak için kullan. Sen etrafına, dünyana ışık yaydıkça, senin yaşamın da ışıldayacak. Bırak bu ışık, yüreğindeki sevgiyle birleşsin, büyüsün. Sonra da bu güzel ışığı, dünyandaki, etrafındaki her şeyi aydınlatmak için kullan. Bırak elindeki ışık, dokunduğun her yeri ve ulaşabildiğin herkesi aydınlatsın. Baktığın herkesin yüreğine, senin yüreğindeki ışığın tohumu ekilsin. Sen ışıksın. Bunu yaptığında kendin olacaksın.

Bu konuyla ilgili meleklere sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Ceremayel, Başmelek Azrail, lütfen elimdeki ışığı, yüreğimdeki sevgiyi dokunduğum herkese yaymama yardım edin. Ben ışık oldukça, etrafımın da ışıyacağını biliyorum. Saf ışık ve saf sevgi olmam için yardım edin ve bu yolda ışık verebilmem için tüm fırsatları önüme çıkarın. Teşekkür ederim."

Sehvayil

İnan.
İnancın kılıcının önünde hiçbir şey duramaz. İçindeki inanç, yolunu açacak.
Yüreğindekini yapabilirsin. İçindeki inanç, her şeyi mümkün kılacak güçte. Bunun farkına var ve yüreğindekinin gerçekleşeceğine bütün benliğinle inan. Ortama kesinlik aşıla. Dış görünüş ne olursa olsun, etrafındakiler ne söylerlerse söylesinler, bil ki esas olan senin inancındır. İnancını tam ve sarsılmaz kıl. Sağlam dur. Ve karşındaki ortamın dönüşmesini izle. Sen dünyana inanç aşıladığında, Yaradan'ın ışığı senin içinden yansıyacak ve imkansızı başaracak. Buna inan.

Konuyla ilgili meleklere sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, lütfen içimdeki tüm şüpheyi alın. Başmelek Mikail, lütfen egomu benden uzak tut. İnanmama yardım et. İçimdeki inancı, güveni çelik gibi sağlam kıl. Teşekkür ederim. Bunun olacağını biliyorum. Buna adım gibi eminim. Ve oldu.

Nikotin-34

Şükret.
Sen elindeki güzelliğin farkına vardıkça, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.
"Biz sana öyle güzellikler akıtmak istiyoruz ki... Çünkü seni çok seviyoruz." diye fısıldıyorlar meleklerin. "Ah elindekilerin bir farkına varabilsen, şu anda sana gelmiş olan güzelliklerin farkına bir varabilsen, her şey çok daha kolay olacak." Elinde tuttukların için şükrettiğinde, evren sana çok daha fazlasını akıtacak. Bu, evrenin kanunu. Bu olmak zorunda. Şimdi yüreğinin içinde şükredecek bir şey bul. Ufacık, basit bir şey de olabilir bu. Veya en sevdiğin kişiyi düşün ve onun varlığı için şükret... Yüreğindeki şükran hissinin güzel nefeslerle büyümesine izin ver. Yüzüne gülümsemenin yayılmasına da... Ve o anda, için sevgi ve şükranla dolduğunda, meleklerinden yaşamına akıtmalarını istediğin şey her ne ise, onun için yardım iste. Özgürlükse dilediğin, onun bir şekilde, ufak bir şekilde de olsa, şu anda yaşamında olduğunu fark et ve onu yaşayabileceğin bir an yarat kendine. Bir bebekse, etrafında çocuklardan birine sevgini akıt, onun coşkusunu yaşa. Şükret. Şükrettiğin her şeyin çok daha fazlasının yaşamına aktığını göreceksin.

Bu konuda meleklere sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Ariel, lütfen bana etrafımda olanların içindeki hayrı görmem için yardım edin. Yaşamdaki tüm güzelliklerin farkına vararak, elimdekiler için şükredebilmemi ve kendime evrenin zenginliğini çekebilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Keira.Yüreğinize emeğinize sağlık.Çok şaşırdığım birşeyi paylaşmak isterim.Aynı niyetim adına Beki İkala'nın bana çektiği kart buydu.:)
Tekrar teşekkür ederim rehberliğinize..Sevgi ve Işıkla kalın...

Keira

Moderator
Bayram nedeniyle Pazar gününe kadar bu çalışmaya ara vermek zorundayım. Sevgi ve ışıkla..

Keira

Moderator
Love Song , birtutamavi, Semar adlı üyeler lütfen rehberlik istediğiniz konuyu düşünün, melek kartınızı buradan bu gece öğreneceksiniz.

birtutamavi

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira çok mutlu ettiniz beni merak ve sabırsızlıkla bekliyorum, yürekten teşekkürler.

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Lütfen benim için de bir kart seçin. Lütfeen

Semar

Kayıtlı Üye
Love Song , birtutamavi, Semar adlı üyeler lütfen rehberlik istediğiniz konuyu düşünün, melek kartınızı buradan bu gece öğreneceksiniz.
heyecanla beklemeye devam ediyorum :) açıklayana kadar sanırım 100 kere bu başlığa bakmış olurum :)

PurposeLess

Kayıtlı Üye
Herkesin koruyucu bir meleği varsa ayrı ayrı. Biz dogdugumuz zamanmı doguyolar?

Keira

Moderator
Birkaç gündür rahatsızım. Geciktirdiğim için üzgünüm. Yarın öğlen kartlarınızı buraya yazacağım.

Keira

Moderator
Love Song

Dileğin Oldu.
Yüreğindeki gerçekleşti. Bunu bil.
Yüreğindekini elinde tutuyorsun. Bu oldu. Sana düşen, endişe ve korkularını ışığa, bu bilişe dönüştürmek. Elini ışığa uzat ve bırak o ışık, avuçlarında tuttuğun dileğe dönüşsün. Etraftaki karanlığın gün doğmadan önceki alacakaranlık olduğunu bil. O, sadece yeni doğan güne zemin hazırlamak için koyu renk olmak zorunda. Bil ki dileğin geliyor. En doğru zamanda ve en doğru şekilde. Bunu bil ve buna inan.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Sandalfon, lütfen dileğimin olduğunu bilmemi sağlayın. Onun bana en güzel şekilde, en hayırlı zamanda geleceğini biliyor ve bu konuyu tamamen size, sevgili meleklerime güvenle bırakıyorum.

birtutamavi

Meditasyon Yap.
Kaynağa bağlandığında içindeki güç, dünyanı aydınlatacak.
Bırak ışık içini doldursun ve seni aydınlatsın. İşte o zaman gerçek gücünü hissedecek, o gücü elinde tutabileceksin, ışığın, sevginin gücünü... Ve o güç, o ışık, o saf sevgi, seni, tüm sevdiklerini ve dünyanı aydınlatacak. Ruhun, meleklerinin söylediği şarkıyı duyacak ve onlarla birlikte o şarkıyı söyleyecek. Bir'liğin şarkısını, ışığın şarkısını söyleyecek. Ve o şarkı, tüm yaşamına yayılacak. Ve öyle de oldu.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Rafael, Başmelek Ariel, lütfen bugün derin nefeslerle enerjimi temizlememe ve tazelenmeme yardım edin. Dışarı çıktığımda benimle olun ve şifalanması gereken her şeyi şifalandırmama yardım edin. Teşekkür ederim."

Semar

Yeni Bir Dünya.
Meleklerin senin için yeni bir dünya yaratıyorlar. Işık, bolluk, güzellik dolu bir dünya... Bunu hak ettin.
Seni bekleyen, saf ışık ve sevgi dolu bir gelecek. O sana çok yakın, sen onun kapısında duruyorsun ve meleklerin o kapıdai seni karşılamak üzere bekliyorlar. Işığın her yerden aktığı, dostluğun, arkadaşlığın, sevginin ve zenginliğin her yere, herkesin yüreğine hakim olduğu bir dünya. Pırıl pırıl, bereket ve güzellikler içinde. Meleklerin senin için bu harikulade dünyayı yaratmakla meşguller. Bunu bil ve meleklerine güven. İçini rahat tut ve meleklerine güvenerek onlara yardımcı ol.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Cofiel, lütfen egomu benden uzak tutun ve düşüncelerimi, duygularımı güzelleştirin. Geleceğin ışıklı ve yepyeni olduğunu bilmeme yardım edin. Çünkü öyle."

Semar

Kayıtlı Üye
Semar

Yeni Bir Dünya.
Meleklerin senin için yeni bir dünya yaratıyorlar. Işık, bolluk, güzellik dolu bir dünya... Bunu hak ettin.
Seni bekleyen, saf ışık ve sevgi dolu bir gelecek. O sana çok yakın, sen onun kapısında duruyorsun ve meleklerin o kapıdai seni karşılamak üzere bekliyorlar. Işığın her yerden aktığı, dostluğun, arkadaşlığın, sevginin ve zenginliğin her yere, herkesin yüreğine hakim olduğu bir dünya. Pırıl pırıl, bereket ve güzellikler içinde. Meleklerin senin için bu harikulade dünyayı yaratmakla meşguller. Bunu bil ve meleklerine güven. İçini rahat tut ve meleklerine güvenerek onlara yardımcı ol.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Cofiel, lütfen egomu benden uzak tutun ve düşüncelerimi, duygularımı güzelleştirin. Geleceğin ışıklı ve yepyeni olduğunu bilmeme yardım edin. Çünkü öyle."

yazdıklarınız yorumlarınız hoş bir tebessüm gibi olumlamanız ve enerjiniz için teşekkür ederim :)

Keira

Moderator
Hemen hemen her üyeye bir konuda rehberlik sağlanana kadar devam edecek.