Medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

target

Kayıtlı Üye
Güzel gecti,Fakat daha öncede yazdım gitmedi,Tekrar yazıyorum..
Başlangıç ellerde ısınma ile vucuda dagılmaya başladı,uyuşuyordu sanki narkoz öncesi gibi...
Cok güzel di dagılma,Kalb cakrası bölgesinde bir hafifleme sanki yukarı cekiliyor gibiydim...
insan yüzleri yüzler belirmeye başladı,sürekli degişiyordu,Karaanlık basıyordu,arkasından mavimsi beyaza yakın renk kaplıyor..Ellerimde ısınma dahada artıyordu,sol bacagımda uyuşma ayak baş parmaklarıma iniyordu,gözlerimi actıgımda 40 dakika sürmüş..Uyumlama yapanlara teşekkür ederim..Bir sorum olacak neler yapılabilir,bundan sonra neler yapılması gerekli..

origanum

Yönetici
Dilberhala nickine bu çalışmaya katılacağına dair bilgi verenlerin hepsine enerji gönderildi. Bundan sonra yapılacak iş bol bol pratik. Fal bakın, sezgi gücünüzü zorlayın, basit testlerle de ne durumda olduğunuza bakın ve daha da gelişmek için uygulamaya devam edin. Çok çalışmak lazım çoookkk :D

target

Kayıtlı Üye
origanum teşekkürler...calışalım da bir deney yapayım...
origanum bu mesajı okudugunda gülümseyecek...

cecil1

Kayıtlı Üye
evet yeni üye oldum ve ilk defa böyle bir çalışmaya katıldım. dilberhalaya özel mesajla bilgilerimi de gönderdim. yeni olacak olan çalışmalar içinde dilberhalaya mesaj göndereceğim. benimle ilgilendiğiniz ve hatırlattığınız için çok teşekkürler:))

repece

Kayıtlı Üye
Dilberhala nickine bu çalışmaya katılacağına dair bilgi verenlerin hepsine enerji gönderildi. Bundan sonra yapılacak iş bol bol pratik. Fal bakın, sezgi gücünüzü zorlayın, basit testlerle de ne durumda olduğunuza bakın ve daha da gelişmek için uygulamaya devam edin. Çok çalışmak lazım çoookkk :D

fal bakmanın dışında neler yapmamızı önerirsiniz?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
evet yeni üye oldum ve ilk defa böyle bir çalışmaya katıldım. dilberhalaya özel mesajla bilgilerimi de gönderdim. yeni olacak olan çalışmalar içinde dilberhalaya mesaj göndereceğim. benimle ilgilendiğiniz ve hatırlattığınız için çok teşekkürler:))
Yazılarınıza büyük harflerle başlarsanız, biz de size teşekkür ederiz.

rosebud-61

Kayıtlı Üye
bende katıldım.uyumlamaya beşladığında ilk beş dakikasında hissettim.siyah bulutların dalgalanmaları oldu.mor beyaz bulut dalgalanmalarını gördüm.bir kadın yüzü dalagalanmaları olduisanırım 15-20 dakika sürdü.bittiğindede ellerim ve ayaklarım buz oldu çok üşüdüm. uzandığım yerden hemen kalkamadımyarım saat kadar uzandım daha sonra kalktım.ben daha önce reiki uyumlamalrını almıştım hiç bu kadar üşüdüğümü hatırlamıyorum.yinede güzeldi .bize uyumlayana teşekkür ediyorum.hakkımızda hayırlısı olsun.umarım güzel fallar bakabiliriz.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Medyumların yaptığı herşeyin pratiğini yapabilirsiniz, sezgi gücünüzü güçlendirmeye bakın. Gereken her türlü aracı kullanmakta serbestsiniz.

Bu Enerji calismasindan sonra yapacagimiz uygulamalarin etkisi daha cokmu olur?

Osiris

Kayıtlı Üye
Evet TurkMagic,çalışmanın amacı bu zaten.

Lonika

Kayıtlı Üye
Bende kaçıranlardan biriyim. Tekrarı olacakmı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...