medyumluk enerjisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
aslında kuddüs ve ya kuddüs arasında çok bi fark yok ama urum daha iyisini bilir;)

Şaman

Kayıtlı Üye
ya kuddüs tanrısal bir sesleniştir.islam inancına göre ya kuddüs derken tanrının kutsiyetine seslenirsin
kuddüs dersen ise kutsallık gibi birşey demiş olursun.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
en azından çok bi fark yok demiştim :rolleyes:

lunatic

Kayıtlı Üye
ismi özelden attım buradan da atmam gerekir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
küddüs yeterli olacaktır .okurken kud düs diye okuyun küdüs diye değil

lunatic

Kayıtlı Üye
urum unutma bizi sabırsızlıkla bekliyoruz çok heyecanlıyız ;)

fot

Kayıtlı Üye
bekliyoruz. oya güngör

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
çalışma bitti hayırlı olsun deneyimlerinizi bekliyorum

lunatic

Kayıtlı Üye
urum muhteşemdi kesinlikle kuvars kristaliyle çalıştım kuvars kristaline iki elimi koydum önce ayaklarım uyuşmaya başladı buz kesti arkasından ellerim soğudu sonra ellerim birden ısınmaya başladı ve kuvars bana buz gibi geldi gözlerimi kapattım bir ara gözümün önünde gri bulutlar belirdi sonra açtığımda altın renginden elif gördüm ışık şeklinde tuhaf ama muhteşem bir histi sonrada nabzım çok hızlandı bitirdiğimde her yerim uyuşmuştu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
elih harfiin meleğini çağırmayı öğreteyim ben sana ozman elif harfi meleği özelile şifa için kullanılır belki şifaya karşı yeteneğin var yada kişilerin hastalıklarını görebilme yetisi almış olabilirisn bir ara bilgileri yollarım sana

lunatic

Kayıtlı Üye
sağol urum gerçekten çok güzeldi peki bu enerji çalışmasını tekrarlayacak mısın?tekrarlayacaksan tarih ne olabilir?

fot

Kayıtlı Üye
urum merhaba.ben çok tuhaf oldum.hiç uyuşma falan olmadı,sadece ilerleyen dakikalarda Kuddüs demem zorlaştı ve dilim pelteleşti gibi.her Kuddüs daha zor gelmeye başladı,söylerken son harfde sanki içimde bir flaş patlıyo gibi oldum.Ve birden bire ayak ucumdan tarif edemeyeceğim bir dalga gibi birşey bedenimin yukarısına doğru,beynimin içine kadar gelip,tekrar aşağıya kadar ,ayak parmak uçlarıma kadar gitti.bu olay 2-3 defa tekrar etti.Sonra kendimi birden boşlukta gibi hissettim.çok tuhaftı.aniden tansiyonum düşmüş gibi.anlatamıyorum galiba.

lunatic

Kayıtlı Üye
fot o hissi bende yaşadım ve gayet güzel anlattın özellikle kuddüs demekte zorlanma olayı çok netti bunu sık tekrara bağlamıştım ama urum daha iyi bilir tabii...ayrıca boşlukta hissetmeyide yaşadım eksik yazımı tamamladın valla...bu çalışmanın en sonunda oldu

fot

Kayıtlı Üye
lunatic bana çok iyi birşey gibi gelmedi.bir eksik varmış yada engel gibi.yani olay gerçekleşirken biraden yanlış bişey var dedim kendime.Urum daha iyi yorumlar galiba,bekliyorum.......

lunatic

Kayıtlı Üye
öyle tabii sonuçta bende bilemiyorum yok zaten şu anlattığın şeyler tek başına hoş bir deneyim gibi gelmiyor ama inş sıkıntılı bir durum yoktur senin adına bende merak ettim şimdi...

heduba

Kayıtlı Üye
bütün bunlar çok ilginç.ben de aranıza katılmak istiyorum.bir daha ne zaman tekrarlayacaksınız enerji çalışmasını?

lunatic

Kayıtlı Üye
benimde kaçıran ve katılmayı çok isteyen bir arkadaşım var urum bu çalışmayı yakında tekrarlasak çok güzel olur gerçekten yapar mısın bize böyle bir iyilik?

ikarus

Kayıtlı Üye
benimde küddüs ü tekrarlamam 10 15 defadan sonra zorlaşmaya başladı daha sonra kendimi susmuş olarak buldum flue olarak imajlar görmeye başladım. sanırım vizyon alıyordum. iki insan avuç içlerini biribirine değdiriyordu ve birleşmişlerdi. sonradan farkketrimki sanki aynaya dokunuyordu. yani kişinin kendi yansımasıydı. bu imajdan uzaklaşıp. saat çarki gibi dçnen iki çember gördüm .onlarda bir birine değiyordu. sonra su birikintisine düşen damlalar görüyordum . düşüp dağılıyorlardı. sonra yulenin aramasıyla herşey berbat oldu kendisine burdan saygılarımı iletiyorum bir daha çalışma vaktini unutmasın :D

çok teşekür ederim urumcum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
rica ederim siz de sağolun
zozan çalışmanı tekrarlarız dert etme :D

zikrin söylemesinde zorlanmak çok normal titreşim seviyeniz yükseliyor. ısınma ve soğuma enerjiyi aldığınızı gösterir özelikle baş dan yada ayaktan yayılmaya başlar bazen ayaklarda sanki biri var gibi hiisedilir

titreşiminiz yüklesdikçe zikir kolaylaşır götüntüler artar kişinin boşluğa yükselmesi astrale çıkma olasılığını gösterir astral e yönelebilirisn fot.

çalışma tabiki tekrarlanacak sitede bildiririm zamanını enerji verme insiliyesi tekrerlayayım önce

ben bana mesaj yollayan vuraya yazan herkeze enerji yolladım ama katılım az oldu sadece 4 kişiyi hiisettim. 30 kişinin ismini saymamma rağmen özellikle zamanı uzun tutuyorumki kişiler katılabilsin ama buna rağmen unutuluyor. ama önemi yok 4 kişi 4 kişidir.

tekrar hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...