Mayaya göre gönderin bakalim doğum tarihlerinizi

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kumsal

Kayıtlı Üye
09/05/1988
31/07/1989
üstteki benim alttaki de bir arkadasimin cok istedik bunu ögrenmeyi.
şimdi den iyi calismalar...

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
09/05/1988
31/07/1989
üstteki benim alttaki de bir arkadasimin cok istedik bunu ögrenmeyi.
şimdi den iyi calismalar...

09//05/1988
ugurlu sayınız 8 maya burcunuz lamat(tavşan)
bu burc ınsanı her alanda şanslıdır çalışkan ve düzen takıntıları genelde yaşarlar.masa üzerinde kagıt kalem vs düzenli olmalı kendilerini rahat hissetmezler.bagımlılıga eyilimlidirler (içki sigara vs)kolayına bagımlılıklarından kurtulamazlar.onlar için boş bir bahce içinde dolaşmak iyidir eski harabe bir evin avlusunda gezinmek maceraperest ve adrenalin sarfedılen her işe varım derler.genelde karar alma konusunda sezgılerı dıkkatlı ve tedbirlidir anında karar verir anında ise vaz gece bilirler ruh halleri anlık degişebilir
olumsuz yanları eşine işine sadık kalamazlar sorun cıkarıcı tenbel olabılırler

31/07/1989
ugurlu sayınız 1 maya burcunuz cib( baykuş)

bu burc ınsanları gizli bilimle ilgilenirlerse başarılı olurlar gizem ve bilgilik ruhlarında gelişmiş olarak bulunur.sade yaşamayı ve genelde inzivaya cekilmeyi severler konuyu baştan cözer ve tepkilerini mantık ile bildirirler
sorumsuz bir hayat izleselerde her yaş onlar için ayrıca olgunluk aşılar baykuş şanslı bir burcdur.düşüncelerini satarak bile para kazana bilirler.
eş ve sevgililerine fazla sadık kalamazlar.
olumsuz yanları obur,huysuz,içten pazarlıklı olabilirler

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
26.02.1985 nurbanu benim maya burcum nedir.tesekkürler
ugurlu sayınız 10 maya burcunuz ahau(ışık)

bu burc ınsanı sanatcı dogaya sahıbdır dusuncede merrak ve akılcıdır.cok narın yapıları vardır.genelde minyon tipli olurlar duygu yönünden hassas dırlar kolayca incine bilirler.cesur ve kahraman olabilirler bilinc altıları devamlı aktif durumdadır kolayca korkuya kapılabılırler ve ani refleks olarakta kendılerını savunmaya cekebilirler.olumsuz yanları öfkeli, intikamcı kavgacı olabilirler

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
17 11 1969 teşekkürler

ugurlu sayınız 7 maya burcunuz ahau(ışık)

bu burc ınsanı sanatcı dogaya sahıbdır dusuncede merrak ve akılcıdır.cok narın yapıları vardır.genelde minyon tipli olurlar duygu yönünden hassas dırlar kolayca incine bilirler.cesur ve kahraman olabilirler bilinc altıları devamlı aktif durumdadır kolayca korkuya kapılabılırler ve ani refleks olarakta kendılerını savunmaya cekebilirler.olumsuz yanları öfkeli, intikamcı kavgacı olabilirler

SanGlade

Banlı Kullanıcı
bende bi sorayım merak ettim 01/01/1982
tşk ederim

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bende bi sorayım merak ettim 01/01/1982
tşk ederim

ugurlu sayınız 2 maya burcunuz lamat(tavşan)

üretken titiz takıntılı bir mizac sahıbıdır tavsan insanı.ayrıca maya burclarının içinde en sanslı burcdur.maceracı hareketletli ve adrenalin içeren serüvenlere atılmaktan zevk alırar.bagımlılık yaratan ürünlere karsı sempatı duyarlar alkol sigara vs olumsuz yanları ilişkilerinde pek fazla sadık kalamazlar hareket onların ana prebsıbıdır hareketsiz ilişkilerden zevk almazlar.sorun cıkarıcı ve tenbel olabılırler.

SanGlade

Banlı Kullanıcı
kuzum bir soru soracagım yanlış anlamaz isen sen beni tanıyormusun :)

SanGlade

Banlı Kullanıcı
hımmm bazı itaflar hariç beni anlattın her akşam bi vodka yoksa bu tozlu tarih kitapları cekilmiyor :D

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bagımlılıklara devam diyosunuz kolay gelsın

SanGlade

Banlı Kullanıcı
yok ben bagımlılık olarak gormuyorum dunyayla bagımı koparmöanın en kolay yolu :) daha dogrusu kacmanın en kolay yolu insanlar bazı seylere katlanamıyot zaman zaman :D

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz

ugurlu sayınız 6 maya burcunuz caban(toprak)

toprak burcu insanı analitik düşünceyi sever.her konuda cok cabuk çözüm bulup aynı hızla karar verirler.genelde eş ev işlerine sadıktırlar.erkek olsa kadın olsun erkeksi karakterlere sahib iri kemikli olurlar.olumsuz yanları kişiler üzerinde baskı kurmaya çalısır ve cogu kezde yanlış anlaşılırlar belirli kanunları vardır o çizgide hareket ederler cevresindeki insanları himaya altına almaya çalısırken zorlansalarda mutevazi yapıları sayesinde bu olumsuz yanlarını kamufle ederler.

damlacık

Kayıtlı Üye
25.08.1990 bnm bide 10.04.1986 bunları rica etsem ögrene bilirmiyim şimdiden saolun;);)

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
25.08.1990 bnm bide 10.04.1986 bunları rica etsem ögrene bilirmiyim şimdiden saolun;);)

25.08.1990
ugurlu sayısı 1 maya burcu cimi(ölüm)

kişilerin yakınlıkla güvendıgı ınsanlar arasındadır lar .sır saklamayı ve bilirler.
dostlarına işlerine eşlerine sadık olurlar.hayatları hep bır dönüsüm gerektirir.bu yuzdende ılerkı yıllarında hep ılklere ımza atma olasılıkları yüksektir.psişik yetenekleri kuvvetlidirler akıl en buyuk hedıyelerıdır.yanlızlıgı sever melan kolık yasarlar.olumsuz yanları söz dinlemez boyun egmez olabılırler.

10.04.1986

ugurlu sayınız 2 maya burcunuz rabit(tavsan)
bu burc insanının en önemli özelligi şanslı olmalarıdır.titiz ve cana yakındırlar.bagımlılık yaratan şeylere egılımlerı vardır.maceracı sezgılerı kuvvetlı şaşalı yaşamı severler sadelik onlar için cok zordur uclarda yasamayı seven marjınal kısılerdır.olumsuz yanları sorun cıkaran tenbel bır ınsan olabılırler.

ebru evrim

Kayıtlı Üye
06.06.17,976 doğum tarihim şimdiden teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...