Mavi ve Beyaz isik

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Gözlerinizi kapattığınızda (uykuya dalın ya da dalmayın) gördüğünüz görüntüler birçok kişinin yaşadığı durum. Beynin yenilenmesi, uyku dalgasında salgılanan hormonlar VS diyebileceğimiz normal bir aktivite sonucu oluyor. Diğer durumlar için tansiyona, göz tansiyonuna baktırın. Çünkü tansiyonum düştüğünde ben de renkli renkli noktalar görüyorum. Benim parapsikolojik anlamda özel bir yetim yok. Sonuç olarak sağlıksal baktırırsanız detaylı şekilde bir sorun olduğunu göreceksiniz

SiriusB

Kayıtlı Üye
Benim onlari gormemin nedeni ne olabilir acaba?
Bundan 6 sene onceydi. Ruya diye hatirliyorum ama sanki gercekte yasadigim bir olay gibiydi. Ufo gemisinin icine alindim ruyamda. Farkli bir gezegende yasayan canlilar beni gemilerine aldi. Geminin icini suan bile hatirliyorum. Bu canlilar insan degildi. Biraz korkutucu bir bedenleri vardi. Daha cok akilli bir hayvana benziyorlardi. Sanki beni hapsetmislerdi birseyler yapacaklardi bana ameliyat gibi. Sonra uyandim. Ama gercek gibiydi gorduklerim. Belki bunlarla bir alakasi olabilir mi?
Bende bi şeyler gördüm ve bu tarz şeyler çok görülmeye başlandı. Dünya 5.boyuta geçiş sürecinde.
Bazı ırklar araştırma yapıyor bazıları melez üretiyor. Hangi ırk olduğunu bilemem.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Gözlerinizi kapattığınızda (uykuya dalın ya da dalmayın) gördüğünüz görüntüler birçok kişinin yaşadığı durum. Beynin yenilenmesi, uyku dalgasında salgılanan hormonlar VS diyebileceğimiz normal bir aktivite sonucu oluyor. Diğer durumlar için tansiyona, göz tansiyonuna baktırın. Çünkü tansiyonum düştüğünde ben de renkli renkli noktalar görüyorum. Benim parapsikolojik anlamda özel bir yetim yok. Sonuç olarak sağlıksal baktırırsanız detaylı şekilde bir sorun olduğunu göreceksiniz
Renkli noktalar gibi değil. Sağlıkla ilgili bişey hiç değil. Bende gördüm bi çatının üstünde büyük ışıklar yanıp söndü. Bazıları gökyüzünde görüyor. Bazı yerlerde gökyüzünden sesler falan yankılanıyor. Kıyamete doğru yaklaşıyor kısaca.

Mistedover

Kayıtlı Üye
Ya ben sizi çok merak ediyorum. Birçok bilginiz var. Keşke bende uzaylı olsaydım :D bi ses duysaydım falan cidden imreniyorum. Ne yapacağımı bile bilmiyorum bugünlerde çok boşluktayım. Bizimde imkanımız var mı ses duymak gibi? Ruhsal rehberlerle nasıl konuşabiliriz ? Tavsiye almak istesek başvurabileceğimiz birşey var mı ?
Lucid dream mi görebilmemiz lazım ? Eğer bu iş lucid dreamle olacaksa ben lucid dream görmek için bilinçaltı falan dinleyeyim ?
Örnek bu bilinçaltı videosu :

Mistedover

Kayıtlı Üye
Radar uyardı ama buradaki yazıları okumam ve cevap yazmam artık zor, eterikler görev yerimi değiştirdiler. O yüzden neden bahsediyorsunuz okuyamadım bile ama yeni ofisime beklerim he he o da sanal aynı nick ve foto var kapımda
bi önceki mesaj sizin içindi alıntı yapmamışım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kader33

Banlı Kullanıcı
Gozumde herhangi bir problem yok. Bu mavi olani gordugum zaman mutlaka bulundugum ortamda citirdama sesleri geliyor. Cit diye sesler diyelim. Elektriklenme gibi seyler oluyor saclarimda ve kafamin ustunde. Bazen yatarken yorgan altinda sanki uzerimde bir bocek geziyormus durumu yasiyorum. Yasadigim herseyi anlattigim icin son konum dedim.

aynen o cit diye sesi bnde duyuyorum bzn bi dolap yada cam citirdio zandediordum...ilginc o ucan beyaz gölge gibi seyleri bnde farkediom bazen bi kafa ikide göz gibi üzerime dogru ucuyor.. bazen kafamda karincalasma hisside oluo sanki biri saclarimda geziyor... birde bazen sanki kalb atisim hizlanior gibi... arada sogukluk hissediom hafif birdenbire gelen sanki hafifden rüzgar esiormus gibi...

Nighty

Kayıtlı Üye
Çok özür dilerim ama retina dekolmanı dediğimiz bir durum var, gözün arkasındaki tabakanın yırtılması ve belirtileri tam bu bahsettiğin gibi ışık noktacıkları görmek, o tarafa baktığında da kaybolması. Bence geç olmadan bir göz doktoruna git, öyle birşey değilse bile en azından emin olmuş olursun.

Moderatör tarafında düzenlendi: