Mavi ve Beyaz isik

utay24

Kayıtlı Üye
Merhaba bu acacagim son konu olacak. Bildiklerinizi paylasirsaniz memnun olurum.
Once mavi isiktan baslayayim. Serce parmaginin tirnagi buyuklukte bir mavi isik goruyorum gunluk olarak. Bazen isikli ve isiksiz olarak evde duvarda goruyorum. Bazen yattigim koltugun ust kisminda bazende yattigim yorganin ustunde denk geliyorum.
Beyaz isik yine serce parmaginin tirnagi buyuklukte. Isik acikken odada duvarda goruyorum bazende bulundugum ortamda havada bir yerden bir yere giderken denk geliyorum.en son Misafirlige gittigimde evde dahil beyaz isigin bir uctan bir uca havada giderek kayboldugunu gordum.
Bu olaylari hergun yasiyorum suanda. Sanki birbirleriyle yaris icindeler hissi olusuyor icimde.
Bunlarla baglantilimi bilmiyorum ama yatacagim zaman gozumu kapattigim anda gozumun onune bazi daha once gormedigim evler, yollar, yerlesim yerleri, tanimadigim insan yuzleri geliyor. En son dun gozumu kapattigim anda aklima hic tanimadigim bir isim soyisim geldi. Internetten arastirdim bu adami ama bir sonuc alamadim.
Bu gordugum isiklar sabit olarak gozekmemektedir. Gorunup ben dikkatimi o yone cevirdigimde kaybolmaktadir. Orn, farkli bir yere odaklandigimda televizyon, telefon veya herhangi bir obje o an gozumun bakis acisina gore yan kismiyla denk geliyorum. O an gozumu o yan tarafa cevirdigim anda ise saniye icinde kaybolmakta o isiklar. Beyaz isik ise bildigin havada ucan bir cisim gibi bir yerden bir yere gidiyor. Tam dikkatim o yone dondugunde ise gene devam ederek gozden kayboluyor.
Ve ayrica dedigim gibi bir yere odaklanmisken gozumun yan tarafindan bazen saydam birseylerin gectigini goruyorum.
Oncelikle kusuruma bakmayin bu soylediklerim size sacma gelebilir ama ben bunlari yasiyorum.
Bilginiz dahilinde size sorma ihtiyaci duydum. Saygilar.

star53

Kayıtlı Üye
Gözünüzde herhangi bir sorun yok değil mi? Ben de bazen dediğiniz tarzda şeyler yaşıyordum ama sorun gözümden kaynaklı. Mavi ışık, gri bulut gibi şeyler görüyordum ve bana komik geliyordu. Muhtemelen tozlardan falan diye düşünüyorum çünkü uzun süre gözlemlemedim. Bir de neden bu açacağım son konu olacak dediniz?

utay24

Kayıtlı Üye
Gozumde herhangi bir problem yok. Bu mavi olani gordugum zaman mutlaka bulundugum ortamda citirdama sesleri geliyor. Cit diye sesler diyelim. Elektriklenme gibi seyler oluyor saclarimda ve kafamin ustunde. Bazen yatarken yorgan altinda sanki uzerimde bir bocek geziyormus durumu yasiyorum. Yasadigim herseyi anlattigim icin son konum dedim.

utay24

Kayıtlı Üye
Yanlislikla ayni konuyu 2 defa acmisim. Yetkililer birini silerse memnun olurum.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Işık varlıklarıdır. Bir çok kişiye görünmeye başladılar artık. Gördüğün yerler, kişiler bilinç hafızadan önceki yaşam kayıtlarıdır.

utay24

Kayıtlı Üye
Işık varlıklarıdır. Bir çok kişiye görünmeye başladılar artık. Gördüğün yerler, kişiler bilinç hafızadan önceki yaşam kayıtlarıdır.
Isik varliklari tam olarak ne oluyor. Baska bir gezegen yasam formlarimi?

utay24

Kayıtlı Üye
Üst boyut varlıkları. Başka gezegenlere ait yükselmiş ruhlar. Kendi gezegenlerinde bedenleride var.
Benim onlari gormemin nedeni ne olabilir acaba?
Bundan 6 sene onceydi. Ruya diye hatirliyorum ama sanki gercekte yasadigim bir olay gibiydi. Ufo gemisinin icine alindim ruyamda. Farkli bir gezegende yasayan canlilar beni gemilerine aldi. Geminin icini suan bile hatirliyorum. Bu canlilar insan degildi. Biraz korkutucu bir bedenleri vardi. Daha cok akilli bir hayvana benziyorlardi. Sanki beni hapsetmislerdi birseyler yapacaklardi bana ameliyat gibi. Sonra uyandim. Ama gercek gibiydi gorduklerim. Belki bunlarla bir alakasi olabilir mi?

KronoM

Kayıtlı Üye
Rüyalarımda Gördüğüm Uzaylılardan sonra bende görüyorum Işık’lar. Sanki bana göz kırpıyorlar hissi veriyor. Saçma sapan saliselik ortaya çıkan Işık’lar görüyordum,

ama gece karanlıkta mahalleye çıktım gökyüzünde
Çok belirgin bir şekilde ışığı gördüm 1snlik sonra yokoldu. Işığı görüp sonra sönmesi sanki bana göz kırpıyorlarmış gibi geliyo kendilerini hissettiriyorlar gibi.

KronoM

Kayıtlı Üye
Ve bu arada uzaylılarla ilgili ciddi bilgisi olan yazabilir mi ? Son rüyamda çok garip birşeyler gördüm uzaylı bana kimseye bahsetmemi rica etti.

Çok çok garip şeylerrr.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ve bu arada uzaylılarla ilgili ciddi bilgisi olan yazabilir mi ? Son rüyamda çok garip birşeyler gördüm uzaylı bana kimseye bahsetmemi rica etti.

Çok çok garip şeylerrr.

Neden kimseye bahsetmemen gerekiyormuş, uzaylı olduğundan emin misin..

KronoM

Kayıtlı Üye
Neden kimseye bahsetmemen gerekiyormuş, uzaylı olduğundan emin misin..

Aynen uzaylıydı. Şeytan uzaylı kılığında beni kandırıyormudur diye düşündüm ama kandırıcak gibi değil bana çok bilgi veriyordu, uzaylı rüyalarım baya garip ve güzel heyecanlı bazen korkunç

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Aynen uzaylıydı. Şeytan uzaylı kılığında beni kandırıyormudur diye düşündüm ama kandırıcak gibi değil bana çok bilgi veriyordu, uzaylı rüyalarım baya garip ve güzel heyecanlı bazen korkunç

Bilgilerin doğruluğunu teyit etme imkanın varmı? Uzaylı konusu muamma herkes bir şeyler iddia ediyor ama gerçeği kim bilebilir ki..

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bu konu tam galaktik danışman syn. @Düşmüş Kartal 'a göre işin erbabı o buraların ;)
Çağrı göndereyim de radarına takılır belkim.
Radar uyardı ama buradaki yazıları okumam ve cevap yazmam artık zor, eterikler görev yerimi değiştirdiler. O yüzden neden bahsediyorsunuz okuyamadım bile ama yeni ofisime beklerim he he o da sanal aynı nick ve foto var kapımda