Marmara Depremi

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Yok camlara bişey olduğu yok yeryüzü ile alakalı doğa ile alakalı onların hangi frekansta oldugunu otomatik algılıyorum

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Kendiliğinden geldi çocuk yaşlarda iken hep rüzgarı ve doğayı çok seven merak eden biriydim gok gurlemesinden hiç korkmazdım çocukken içime bi sevinç verirdi ortaokul yıllarındayken başladı toprağı elleme merakım ayrıca elektronik aletlerede etki edebiliyorum mesela o da etkisini 1 veya 2 gün sonra veriyor

Maximillian

Kayıtlı Üye
Olaya bilimsel bakarsak fay hatları Türkçesi kırık demektir. Kırıklar arasında ki sürtüşme birbirinin üstüne binme veya volkanik hareketler ile sürtünen fay hatlarında güç (enerji sen ne dersen) açığa çıkar hatta bu olay 1999 depreminde depremden saniyeler önce gökyüzünde beliren ışıklardan bahseden binlerce kişiler ile kaydedilmiştir kaynak:https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/de...k-patlamasi-bilimsel-olarak-aciklandi/1722795
Lafın sonuna gelirsek açığa çıkacak enerji gökyüzünde dahi parlamalara neden olacak senin bunu aracı olarak boşaltman önlemen imkansız gibi birşey o güç sana ne yapar bilmem ama önlemler alarak korunabilirsin harita 3 günlük erzak kamp çadırı şehirde iseniz çelikten masalar altına saklanmak için vb... Demem o ki olacak olur ve olcak olanı bilmek dahi olmayacak olanın etkisini azaltır buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim

asterix

Kayıtlı Üye
Depremler için çalışabiliriz,dünyada canlı bir varlık zor zamanlar geçiriyor onu rahatalatacak ışığı ve sevgiyi ona yönlendirmeliiyiz bunun depremler üzerine olumlu etkisi olabileceğini hissediyorum.Özellikle yüksek frekanslara çıkmış ve ışık kütlesini etkileyen pozitif varlıkalrın çalışması yararlı olaibilir..Mart 2022 dikkat.

Hydroll

Kayıtlı Üye
Selam 22 mayıs 17 haziran 15 kasım çnemli tarihler olabilir mi acaba..?