Marmara Depremi

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Arkadaşlar büyük istanbul depremi olacak bu kesin fakat bunu durdurabilirmiyiz diye düşünyorum ben depremler yapabiliyorum çok denedim hepsinde oluyor şimdi bunu bu depremin enerjisini boşaltmak için kullanmayı düşünüyorum yarın deneyeceğim umarım bu ufak depremlerle önüne geçmiş olurum.Sizce yapmalımıyım?

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Biraz tehlikeli görünüyor dediğiniz. Bence ,Deprem enerjisini boşaltma tekniğini bilen birinden yardım alın bence ben duydum ama fazla bilgi sahibi değilim kolay değil sanırım. Ve beklenen deprem çok büyük bunu bu şekilde durdurabikmek mümkün mu acaba bilemiyorum

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Beklenen Marmara Depremi doğa güçlerinin İnsanoğluna vermiş olacağı en büyük ders ve cezadır. Buna karışmamanızı öneririm. Yaşanacak olanlara müdahale etmek, muhtemel geleceğe anlık bir bakış atmak gibi basit bir tahmin olayı değildir. Doğa güçleri (Redoas) tarafından cezalandırılabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
Doğanın dönüşmesi ve yeni şeylerin ortaya çıkması gerekiyor. Dünyanın her yerinde de bu fenomen artarak devam etmekte. Kurutulup ovaya dönüştürülmüş vadiler tekrar göl oluyor, şehirler yavaş yavaş batmakta. İnsanın ırkının hatırlayamayacağı bir zamandan beri gerçekleşmeyen bir hizalanma gerçekleşmekte şu an, önümüzdeki dönemlerde de devam edecek. Marmaraya indirgemeyin.
En büyük güç kabullenişle başlar. Kabullenme halini idrak ettikten sonra güçlerinizin ustalığını kazanırsınız. Önce gerçekleri görüp teslim olur sonra o teslimiyet hali içinde güçlerinizi kullanırsınız. Söylemesi basit, uygulaması bazen yıllar bazen bir ömür olan bir yol tabii bu.

Garipbirk

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Beklenen Marmara Depremi doğa güçlerinin İnsanoğluna vermiş olacağı en büyük ders ve cezadır. Buna karışmamanızı öneririm. Yaşanacak olanlara müdahale etmek, muhtemel geleceğe anlık bir bakış atmak gibi basit bir tahmin olayı değildir. Doğa güçleri (Redoas) tarafından cezalandırılabilirsiniz.

Bilginize Saygılarımla

Kesinlikle katılıyorum. İnsanoglu dünyaya zarar verdikçe doğa her zaman cevabini verip kendinin daha güçlü olduğunu sürekli olduğunu gösterecektir. Ve bunun dinsel yanı da var . Allah kullarına bazı mesajlar uyarılar gönderir bu kişisel bir uyari da olur yada böyle toplu ölümlere sebep olacak şeyler de olur ve kesinlikle engellenemez benim açımdan çünkü ilahi sonsuz bir güce doğaya veya tanrıya engel koymamiz mümkün değil etikte olmaz. Nerde toplu bir ölüm olmuşsa başlangıçtan bu yana , mutlaka orda kötülük çoğalmistir bu bilinir kuranı kerim in çoğu ayetlerinde de yazar

Seuta

Kayıtlı Üye
Kahinlerin gorusleri ne peki bu konuda herhangi bir tarih araligi veren varmi bencede doğa olaylarina mudahele etmek iyi bir sonuc cikartmaz bunu engellersin daha beteri olur bilinmez

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bilginize Saygılarımla

Biraz daha açabilir misiniz? Ayrıca; "İnsanoğluna vermiş olacağı en büyük ders ve cezadır." sözünüzden deprem dolayısıyla tüm Dünya'nın zincirleme olarak etkileneceği izlenimini ediniyorum. Doğa güçlerini araştırdım lakin sonuç bulamadım, araştırma için kaynak paylaşabilir misiniz lütfen? Tahmini bir tarih var mı deprem için?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Biraz daha açabilir misiniz? Ayrıca; "İnsanoğluna vermiş olacağı en büyük ders ve cezadır." sözünüzden deprem dolayısıyla tüm Dünya'nın zincirleme olarak etkileneceği izlenimini ediniyorum. Doğa güçlerini araştırdım lakin sonuç bulamadım, araştırma için kaynak paylaşabilir misiniz lütfen? Tahmini bir tarih var mı deprem için?

Merhaba,
Tarihi bir kaynak ne yazık ki paylaşamam. Çünkü insanlığın bilgi edinebileceği tüm kitaplar Mısırlı ve Amerikalı tarihçiler tarafından arşivlerde, halka açık olmayan kütüphanelerde saklanmaktadır. Ailemden bana miras kalan bir kitap ve rehber olabilecek büyüklerim yanımdadırlar. Atlantis ve Lemurya kıtası insanlığın ilk dönemlerinden den çok önce dünyada koloni şeklinde örgütlenmiş ve kıta sahaları üzerinde yaşamış olan uygarlıktır. Özellikle atlantis kıtası enerji ve güç açlığı çekti buda onların sonu oldu. Doğa ve güçleri ne yazık ki kendi üstünde ki hiç bir gücü kabul etmez. Lakin atlantis kıtasında ki bilgeler doğa güçlerinin harekete geçtiğini öğrenmişlerdi ve bir çok rahip, büyücü, bilge Mısır ve Tibet çağlarında doğru göç ettirildi. Şu an da Marmara ya da büyük deprem olarak anılan o doğal afetten haberdarız ama bunu engellemek için hiç bir şey yapmıyoruz.

X6K3

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Tarihi bir kaynak ne yazık ki paylaşamam. Çünkü insanlığın bilgi edinebileceği tüm kitaplar Mısırlı ve Amerikalı tarihçiler tarafından arşivlerde, halka açık olmayan kütüphanelerde saklanmaktadır. Ailemden bana miras kalan bir kitap ve rehber olabilecek büyüklerim yanımdadırlar. Atlantis ve Lemurya kıtası insanlığın ilk dönemlerinden den çok önce dünyada koloni şeklinde örgütlenmiş ve kıta sahaları üzerinde yaşamış olan uygarlıktır. Özellikle atlantis kıtası enerji ve güç açlığı çekti buda onların sonu oldu. Doğa ve güçleri ne yazık ki kendi üstünde ki hiç bir gücü kabul etmez. Lakin atlantis kıtasında ki bilgeler doğa güçlerinin harekete geçtiğini öğrenmişlerdi ve bir çok rahip, büyücü, bilge Mısır ve Tibet çağlarında doğru göç ettirildi. Şu an da Marmara ya da büyük deprem olarak anılan o doğal afetten haberdarız ama bunu engellemek için hiç bir şey yapmıyoruz.

Peki yaklaşık olarak da olsa bir tarih var mı, veya zaman aralığı?

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Yaşanacaklar'da, ölüm'de gerektiği gibi olmazsa, işler çok değişik şekilde halledilir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Ya birileri depremden korunmak için bir şeyler yapıyorsa siz de deprem yapmaya çalışırsanız bu sorun oluşturmaz mı hem de çok büyük bir sorun

dhardhar

Kayıtlı Üye
Depremleri doğanın intikamı yaklaşımına sonuna kadar katılıyorum ancak ilahi düzenin insanlara verdiği bir ceza kısmına çok katılmıyorum. Böyle bir ceza metodu varsa bile doğanın kendi varlığı varken ilahi güce ne gerek var ki? Ayrıca burada radikal bağnaz cehalet kokan "işte azdılar 17 Ağustos depremi" oldu gibi yaklaşımlara mahal verme ihtimaline karşı ilahi söylemleri çok dikkatli kullanmak gerekir. Bilmiyorum katılıyor musunuz?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Kehanet odaları derken? Biraz açabilir misiniz bilgi verebilir misiniz dostum?

Merhaba,
Kehanet odaları, sadece büyücüler, kadim din zamanında ki bilgeler ya da İTİRAFÇILAR tarafından bilinebilir özelliktedir. Dünyada ki her varlık hakkında, ünlü kahinlerin ya da ilk düzen büyücülerinin kehanetler bulunur. Bu kehanetler arşivlenerek 7 kıta üzerine dağıtılmıştır. Bu arşivlerde böyle bir depremden bahsedilmektedir.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Kehanet odaları, sadece büyücüler, kadim din zamanında ki bilgeler ya da İTİRAFÇILAR tarafından bilinebilir özelliktedir. Dünyada ki her varlık hakkında, ünlü kahinlerin ya da ilk düzen büyücülerinin kehanetler bulunur. Bu kehanetler arşivlenerek 7 kıta üzerine dağıtılmıştır. Bu arşivlerde böyle bir depremden bahsedilmektedir.
Akaşik kayıtlar mı bunlar?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu kayıtlar yaradılışımızdan, sonumuza kadar tutulan ve tutulacak olan kayıtlardır. Bu kayıtların korunabilmesi için bir çok kez tarihin gölgeleri arasında savaşlar yapıldı. Ancak dünyada kimsenin ruhu dahi duymadı.
Ölünce uğrayacağımız anılar odasını merak ettiğim gibi bir de bu akaşik kayıtları merak ediyorum. Oldukça ilginç geliyor.