Manevi bilge kim?

business woman

Kayıtlı Üye
Bazı işlemler birçok sebep ötürü olmaz. Örneği büyü yapmaya çalıştığınız kişi iyi korunuyor. Bir takım güçlerin işlerin sizin istediğiniz şekilde girmesine işlerine yaramıyor olabilir. Enerjiniz yetersiz vs.
Enerjim olabilir diye düşünüyorum. Şu yangınlar günlerdir içimi parçalıyo. Oturduğum şehirde dün 6 noktadan yangın haberi geldi. Gündüz cinayetler akşam felaketler. Evimizi koruyamıyoruz. Bunlar için bi paylaşım gelirse topluca bişeyler yapalım lütfen. Konuyu ayrı yere açmak istemedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Enerjim olabilir diye düşünüyorum. Şu yangınlar günlerdir içimi parçalıyo. Oturduğum şehirde dün 6 noktadan yangın haberi geldi. Gündüz cinayetler akşam felaketler. Evimizi koruyamıyoruz. Bunlar için bi paylaşım gelirse topluca bişeyler yapalım lütfen. Konuyu ayrı yere açmak istemedim.
Ben de toplu meditasyon teklif edecektim. Ya da güzel bir yağmur ritüeli bilen varsa.

aaa11

Kayıtlı Üye
Bazı videolarını ben de denedim ancak sonuç alamadım. Benden kaynaklı sorun da olabilir açıkçası bu konularda yeterli bilgim yok ve yaparken tam odaklandığımı hisssedemiyorum. Yorumlarında çok kişinin işine yaramış gözüküyor. Deneyip de başarılı olan varsa paylaşırsa sevinirim

YEDİ7

Kayıtlı Üye
yeni keşfettim.anlatımı güzel .ilk defa gördüğüm değişik uygulamaları var.ya da ben bu konuda cahilim bilmiyorum.tılsım alfabesini bilen var mı?

Pofollü

Kayıtlı Üye
Daha önce denedigim tilsimlardan iki kere sonuç almistm (20 ritüel den 2 tanesinden aldım bu arada ) ama kısa sürdü ikiside . YouTube de bir kanal var manevi bilge diye ne düşünüyorsunuz işlemleri hakkında ?
Profilinize mesaj yazdım dönerseniz çok sevinirim 🙏🏼