Mabet üyelerine bir soru

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
filme oyuncu lazımsa konyadan bir oyuncu var :D

xalpx

Kayıtlı Üye
Eğer film projeni gerçekleştirirsen aklında olsun Moby, bağımsız film yapımcılarına ücretsiz müzik lisansı sağlayarak destek oluyor.İlgilenirsin diye özel mesaj olarak link şeklinde yolluyorum.Birkaç arkadaşım kısa film çalışmalarında bu şekilde Moby'nin müziklerini kullandı lisanslı olarak.Moby'nin bu işte ne kadar başarılı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.Seninde filmlerine büyük katkısı olacaktır.Bol şans :)

Kabardey

Kayıtlı Üye
R. A. Salvatore'un Kara Elf Üçlemesi'ni izlemeyi o kadar çok isterdim ki anlatamam. Fantastik Edebiyat ile çok fazla içli dışlı değilim. Drizzt Do'Urden karakterinin yer aldığı Kara Elf Serisi ve duayen yazar J. R. R. Tolkien'in kaleme aldığı Yüzüklerin Efendisi serisi dışında bir tecrübem olmadı.

Salvatore, yazdığın serinin ilk üçlemesinde öyle bir iş çıkardı ki; okuyucularına her yazdığını adeta yaşattı. Bu üçleme neredeyse, her Fantastik Edebiyat takipçisinin gözdesidir. Hayal dünyamı oldukça tatmin eden bu eseri dediğim gibi görmeyi çok ama çok isterdim. Ama oldukça büyük bir bütçe gerekirdi. Ayrıca bekleneni vermeyen bir Kara Elf Üçlemesi çok büyük bir hayal kırıklığına ve ağır eleştirilere maruz kalırdı.

Umarım projeni gerçekleştirirsin ve çok başarılı olursun. :) Kıvırcık saçlı bir oyuncuya ihtiyacın olursa haber et. :)

striker

Kayıtlı Üye
Bence senaryo olarak, zeka üzerine kurulmuş bir film her zaman alkış alır diye düşünüyorum.
Kurgu zeka üzerine olursa, aşk,dram,korku,bilim-kurgu vs ne olursa olsun film çok estetik ve çekici olur.

Vinctus

Kayıtlı Üye
Bence Oturun Ve Derin Düşünün Kendi Dünyanızı kendi Filminizi Kendi Konunuzu Oluşturun Derim Size Ait Sadece Size Ait birşey olsun Konunuz size bağlı nasıl bir insansanız işte macera korku oda size bağlı tabi
Kendi Düşüncellerim :)

matsumoto

Kayıtlı Üye
Merhaba!
Hangi kitap olur onu bilemem ama Bir kitabı filme çevirmek daha iyi bence.Çünkü yaratıcılığa yaratıcılık katıcaksınız.Unu hamura kıvamıda getirip kıvamını tuturmak belki zor olur ama hamura şekil vermek, yaratıcılıktır.Yine de karar sizin.

miya88

Kayıtlı Üye
öncelıkle nasıl bır flm olmasını ısterdınız ..piyasamı yoksa değeri olanmı para kazanmak ıstıyorsanız ılerleyen zamanlarda mistik özel yeteneklı psişik konular ve varlıklar içeren seyler gündemde olmaya baslıcaktır bunlarada goz atmanızı soylerım ..dılerım en ıyı sekılde gerceklesır sevgılerımle ..