Lütfen yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şeniz123

Kayıtlı Üye
Merhaba ben aylardır ayrıldığım sevgilimi geri döndürmeye çalışıyorum iki kez işlem yaptırdım sonuç alamadım. Ya vedud ve ya kadir ya allah... zikirlerini çekiyorum 3 haftadır ama hala sonuç yok tık yok. Çok zor durumdayım artık bişeylerden umut ederek hayal kırıklığına uğruyorum. Bana yardımcı olur musunuz? Bu duaları okurken yalnış mı yapıyorum. Günü var mı? Önerebiliceğiniz bir dua var mı? Büyü işlerine kendim bulaşmak istemiyorum zaten. Sadece dua olarak okumak istiyorum.. Bu iki duanın adetleri ve günleri nedir? Ben duasını değil sadece 1000 kere ya vedüd diyorum tespihle.

AJA

Elit Üye
BeIIi günIerde saatIerde yapıIan isIami duaIar '' Havas'' yani büyüdür sayın şeniz.MutIaka bir yerde yanIışınız vardır.Herkesin yaptıgı büyü de tutucak diye bir durum yoktur.
DiyeIim ki yapabiIiyorsunuz? Unutmayın o kişi kaderinizde yoksa eger hiç bir büyü hiç bir dua onu size getirmez.
HuzurIa...

şeniz123

Kayıtlı Üye
BeIIi günIerde saatIerde yapıIan isIami duaIar '' Havas'' yani büyüdür sayın şeniz.MutIaka bir yerde yanIışınız vardır.Herkesin yaptıgı büyü de tutucak diye bir durum yoktur.
DiyeIim ki yapabiIiyorsunuz? Unutmayın o kişi kaderinizde yoksa eger hiç bir büyü hiç bir dua onu size getirmez.
HuzurIa...

Ben sadece dua olarak yani havas olarak yapmak istiyorum maji yapamam ki. Sadece bu duaların saat ve adetlerini istiyorum ayrıca başka bir duada olabilir sonuç alınan..

AJA

Elit Üye
Ben sadece dua olarak yani havas olarak yapmak istiyorum maji yapamam ki. Sadece bu duaların saat ve adetlerini istiyorum ayrıca başka bir duada olabilir sonuç alınan..

Havas isIami büyünün adıdır sayın şeniz ...Biraz havas böIümünü araştırısanız istediginiz biIgiIere uIaşabiIirsiniz .
HuzurIa..

şeniz123

Kayıtlı Üye
Havas isIami büyünün adıdır sayın şeniz ...Biraz havas böIümünü araştırısanız istediginiz biIgiIere uIaşabiIirsiniz .
HuzurIa..

Anlatamıyorum heralde derdimi maji yapmak istemiyorum arkadaşım ben, görevlim, hüddamlarım falan yok. Vefk falan da hazırlamak istemiyorum. Sadece dua okumak istiyorum daha nasıl anlatabilirim derdimi. Sadece dua.. Büyü olmayan dua zaten işe yaramaz bu hususta, sadece görevlilerim olmadığı için normal bir şekilde dua okuyabilirim bu durumda.

AJA

Elit Üye
Son defa söyIesem ? :D maji nedir ? büyüdür ! büyü nedir havas, yani isIami duaIar kuIIanıIır adeti vardır günü vardır.. Siz yukarıda havas yapmak istediginizi söyIüyorsunuz...
Eger dua istiyorsanız taaa derininizden sıradann bir diIIe diIeyebiIirsiniz. ;) Umuyorum şimdi anIadınız.

şeniz123

Kayıtlı Üye
Anlaşamıcaz, size hiçbirşey anlatmak istemiyorum yazdıklarınızda şekilli falan entrasan birşeyler yardımcı olmadığınız özellikle bilginiz olmayan benim açtığım konuya yorum yapmayın. Yardımcı olmadığınız gibi, konuyu kirtletiyorsunuz ;)

AJA

Elit Üye
Çok teşekkür ediyorum :D :D :D

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Afedersiniz ama jungfrau size yardımcı olmaya çalışmış
söylediği şeylerdede hata yok bence :))
saygılarımı sunarım...

seda74

Kayıtlı Üye
senizcim, jungfrau doogru anlatmis size! siz yaptiginiz seyin ne oldugunu bilmiyosunuz galiba??
havas islami büyüdür/ majidir........bir seyin adetince okumak büyüye giriyo ister sure olsun ister 1000 kere ya vedud esmasi olsun.....yani yaptiyiniz sey islami büyüye giriyo.....
simdi anladiniz mi????:)

şeniz123

Kayıtlı Üye
Benim sorduğum soru nedir? Bu dualar kaç adet okunur, hangi günler okunur. Sonuç aldığınız bir dua var mıdır?

- bir daha bir soruma bakın, cevapların ne kadar alakasız olduğunu göreceksinizdir.
mahkeme kurmaya gerek yok, her açılan konuda mutlaka birileri tarafından kavga çıkarılmakta anlamıyorum neden. lütfen sadece bilgisi olan ve sadece soruma cevap verebilicek kişiler yorum yapsın. gerisi sayfadaki konunun dışına çıkıyor.

HALA ANLATAMAMAKTAYIM. MAJİ YAPMAK, VEFK YAPMAK İSTEMİYORUM.

Büyü yapmak istemiyorum kelimesini neden aldınız ve bu kadar süslediniz anlamıyorum? Havas bölümünü okudum bir çok mesajım bulunmakta zaten fakat hala şunu söylüyorum son kez söylüyorum, maji yapmak için görevli gerekmekte bende mevcut değil istesemde yapamam. Öyle bir tecrübem gücüm yok. Dua yoluyla, ki bu havas zaten biliyorum ki bu bölüme açtım konuyu dua yoluyla yapmak istiyorum.

Yine belirtiyorum, büyü kısmını sadece maji olarak belirttim. Kişinin iradesine hükmeden şeyin büyü olduğunu bende biliyorum. Artık konumuza dönersek asıl soruyu neden atladınız anlamadım.

"ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allah" ve "ya vedud" esması hangi günlerde kaç gece ve kaç adet okunacak?"

Ve sizlerin olumlu sonuç aldığınız bir dua var mı? Konu tamamen budur.

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Her açılan konuda sudan sebeplerle tartışma çıkıyor. Lütfen arkadaşlar yapmayın. Sn. Şeniz siz okuma istemişsiniz, yaptıklarınızı söylemişsiniz ve nerede hata yaptım demişsiniz tamam ama diğer mesajlarınızda da büyü yapmak istemediğinizi belirtmişsiniz bkz:

Anlatamıyorum heralde derdimi maji yapmak istemiyorum arkadaşım ben, görevlim, hüddamlarım falan yok. Vefk falan da hazırlamak istemiyorum. Sadece dua okumak istiyorum daha nasıl anlatabilirim derdimi. Sadece dua.. Büyü olmayan dua zaten işe yaramaz bu hususta, sadece görevlilerim olmadığı için normal bir şekilde dua okuyabilirim bu durumda.

Ancak istediğiniz okumalar da büyüye giriyor yani havasa, arkadaşlar da bunu belirtmiş size. Yani uyarmak amaçlı belki bilmiyorsunuz ya da karıştırdınız diye. Her ne olursa olsun yardım etmek istemişler .

Anlaşamıcaz, size hiçbirşey anlatmak istemiyorum yazdıklarınızda şekilli falan entrasan birşeyler yardımcı olmadığınız özellikle bilginiz olmayan benim açtığım konuya yorum yapmayın. Yardımcı olmadığınız gibi, konuyu kirtletiyorsunuz ;)

Lütfen saygı duyalım birbirimize en önemli olan bu. İyi forumlar.

seda74

Kayıtlı Üye
seniz bir sorum olacakti sen bu esmalar kac kere okuyosun...?

şeniz123

Kayıtlı Üye
Bence konu kitlensin. Ben gereken cevabı başka konularda buldum zaten.

seda74

Kayıtlı Üye
p4inkiller bizde ona anlatmaya calisitk ama nafile:)))) büyü yapmak istemiyoruz diyo ama yapiyo:))

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Allah adamın haline acımış...
tutmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...