Kuvvetli iletişim için Rune Maji

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
'' Gün: Salı
Saat: Merkür saati. ''

bugün salı saat kaçta yapmalıyım ?

createtherules

Kayıtlı Üye
Şans runiğini deneyip daha ilk günden itibaren çok net sonuçlar almamdan ötürü bunu da kullanmak istemiştim 3 haftalık bir süre için çalışmak üzere aktive ettim. Fakat 4-5 gün olmasına rağmen hiç belirti alamadığımı hissediyorum. Henüz daha erken olabilir mi, beklemeli miyim? Eğer ritüelimde gerçekten sorun varsa sürenin bitmesini beklemeden elementle buluşturup yeniden mi yapmalıyım?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şans runiğini deneyip daha ilk günden itibaren çok net sonuçlar almamdan ötürü bunu da kullanmak istemiştim 3 haftalık bir süre için çalışmak üzere aktive ettim. Fakat 4-5 gün olmasına rağmen hiç belirti alamadığımı hissediyorum. Henüz daha erken olabilir mi, beklemeli miyim? Eğer ritüelimde gerçekten sorun varsa sürenin bitmesini beklemeden elementle buluşturup yeniden mi yapmalıyım?
Runelerin çalışmaya başlaması için bir hafta beklemeniz gerekiyor. Acele ettiğiniz. Burada da anlattığınız. O formülün çalışmasını sonlandırmaniz ve bir süre sonra tekrar yapmanızı tavsiyem.

nurumm

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL runeleri ben biraz incelemeye başladımda sizin yukarda çizdiğinizi birleştirmişsiiniz, bu runeleri sıra sıra yan yana yazım yapsak ( sembol ile ) olur mu? Siz bunu bildiğiniz için bi birleştirme gerçekleştirmişiniz bana desenizki bunları birleştirin çizin daha farklı bi desen çıkar mesela ? En basitinden yanlarında kapama parantezleri yapmışınız çizimi oluşturunca öyle bi çizgi çıkmıyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
bu runeleri sıra sıra yan yana yazım yapsak ( sembol ile ) olur mu?
Runelerin genelini kast ettim burda bu çizim zaten hazır elimize verilmiş uygulanır sonuç itibariyle.Kendi işlemlerimize göre yapacağımız seçtiğimiz sembolleri sırasıyla işlesek nasıl olur ? olur mu ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tabiki yan yana yazabilirsiniz başka rünlerle birleştirebilirsiniz. Buradaki amaç bir desen oluşturmak, doğal olarak oluşan rünlerden faydalanmak ve rünlerin sayısı. Yani öylesine birleştirme yapmıyoruz bir mantık ile yapıyoruz. Yan yana yazmak ile birleştirmek arasında anlam ve etki farkı var. Rünlerin çok kişiselleştirmeye ihtiyacı yoktur. Çalışmak istediği kişiye çalışmak istediği konu da gücünü verir.

paranteze benzerliğiniz Thurisaz ( thor rünesi) ikili olarak tercih edildi yayıcı bir unsur olması anten gibi olması İçin. Thor rünesi taşıyanın kendisine gücünü verir. Aracıdır. Farklı bağlama yöntemleri var bu bağlamama öğrende merkez rün ve ona yardımcı Rünler seçilerek yapılıyor. Bu şekilde sanki bir cümle oluşuyor. Öznesi yüklemi olan bir cümle gibi.

nurumm

Kayıtlı Üye
@URUMHAMATAHAYİL Mantık çerçevesine göre yan yana dizeceğimi düşünüyorum ama birleştirme yapamam ben.Sıralı dizip işlem uygulayabiliyormuşuz sizin birleştirmeleriniz çok daha tesirli olacaktır da ben beceremem onu şu an için o yüzden sıralı yapacağım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Tabi sıralı yapabilirsiniz hiç bir sakıncası yok lakin ben yapamam demeyiniz lütfen. Rünlere izin verin.

ya da önce gebo ile çalışın biraz ilham isteyin sonra yeniden çalışın yaptığınız desen içinize sinmez ise sıra sıra yazın.

tabi ben yapamam dediğiniz için diyorum bunları yoksa içsel rehberiniz Yanyana yaz diyorsa doğru yol odur.

nurumm

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim☺️🙏 Yapamam dememden kastım bilmediğim için neyi nereye oturtacağım o yüzden yoksa siz çok güzel aydınlattınız ilerleyen zamanlarda algıladıkça birleştirme yaparım diye düşündüm ondan dolayı yan yana yapmak istedim

nurumm

Kayıtlı Üye
Gebo’yu da inceleyim bilmiyordum araştırırım sorarım yine size de anlayamadığım bişeyi.Peki şöyle bişey sorayım egosu yüksek haksız olduğu halde gurur yapana ve aşırı inat olanın bu durumunu nasıl kırarız ki bi de oğlak burcu hangi runler uygun olabilir nasıl çalışır.Bi de kafama takılan soramadım sabahleyin niyeyse bu kanla çiZim demişiniz ya buna regl kanı dahil mi? Vücuttan çıkan başka bi kan mı yapmamız gerek?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Burçları genellemek çok doğru değil ama Oğlak Burcu genel yapısı bu zaten. Mizaç üzerine yapılacak müdahaleler doğru değildir zira o kişinin öyle olması İçin bir sürü sebep var. Bizi biz yapan ögeler üzerine müdahele ettiğimiz zaman başla özelliklerde değişir ya da başka konulara karşı da bu tutumu sergilemez. Gurur yapması gereken yerde yaşamayabilir ya da İnat etmesi gereken yerde inat etmeyebilir. Her duygu gereklidir.

burada haksız yere kısmı önemli. Size yapılan bir haksızlık var ise o kişinin kendi mizacına göre haksızlık etmemesine karşı çalışma yapılabilir.

Tiwaz, hagalaz, ingwaz ile çalışabilirsiniz.

adet kanı Mezopotamya ileri zaman dinleri tarafından önemsenmiştir. Pagan gelenekten alır bilgiyi ama yanlış değerlendirmiştir. İlk adet kanı değerlidir. Diğer zamanlarda olanın pek bir önemi yoktur. zaten kendi kendine sürekli oluyor. Kurban olarak kanı değerlendirebiliriz. Burada Ölü olmayan kurban olarak kan kullanılır. Acı ve fedakarlık ile kendi parçamızdan eklemek için. ( en basit hali bu şekilde özetleyebilirim)

nurumm

Kayıtlı Üye
Ağzınıza sağlık @URUMHAMATAHAYİL teşekkür ederim gayet güzel açıklamışsınız.Haksızlık yapılan durum var ve sırf egosundan dolayı kopup kendini bi yükseltme ihtiyacı duyuyor yani insan gibi konusmuş olsa evet haklıydın kusura bakma dese zaten ben yapı olarak terazi burcuyum ve çok taşırım oldukça uysal bi insanım.Yapılanlar gücüme gidiyor sadece birde haketmediğim yerde.Haksızlık karşısında benim uyguladığım ve sonuçu çok güzel aldığım işlemler oldu da süreç uzun orda şu an benim ihtiyacımı karşılamaz.Deneyimlerimi zaman içerisinde paylaşacağımı umut ediyorum ☺️

Fehu

Kayıtlı Üye
Ben iletişim konusunda hiç sorun çeken bir insan değilim. Ama ailemden biriyle bir konu hakkında konuşma konusunda çok kararsızım. O cesareti bulamıyorum. Bu rune çok güzel bir zamanda çıktı karşıma

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
runenin yapılışında ekstradan dikkat edilmesi gereken husus varmıdır ? veya runede yapılan bir yanlış olumsuz etki yaratırmı ?

UnauS

Kayıtlı Üye
Arakne Gliflerindeki gibi iki kişinin olduğu bir fotoğraf üzerine bu tılsımı çizip, kanımızla çember içine aldıktan sonra niyet edip fotoğrafı yaksak uygun mudur?
Kalem türü ve renk olarak kırmızı kurşun kalem ile yapsak uygun mudur?
Günlük ağacı kalem tütsüsünü bulamadığım için elimde olan misk,amber,gül,öd,sandal tütsülerini kullansam uygun mudur?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kişiye direk uygulanırsa evet geçer.

İlişkiyi çekmek için kullanırsanız hayır. Özellikle bir kişiye yapmadınız taktirde.