Kronokinezi-zaman kontrolü

Ulas149

Kayıtlı Üye
Chronokinezi Nedir ? Chronokinezi, bir insanın kendi zaman boyutunu ileri veya geriye kaydırmakır kısacası zaman kontrolü. Eğer kendinizi yavaşlatırsanız herkez sizi sanki slow motion daymışsınız gibi görür ama siz onları aşırı hızlı görürsünüz. Hızlandırırsanız da tam tersi olur herşey size yavaş gelir onlar için siz olağan üstü hızlı olursunuz.

1.adım Bir saat alın ve bu saatin her saniye bir tık sesi çıkardığından emin olun. Ve rahat bir yere geçin.

2.adım Şimdi saati dinleyin, Tik, Tok, Tik, Tok, şimdi tik tok seslerinin aralıklarına dikkat edin ve odaklanın, sessizliğiniz sizin en büyük avantajınız olacaktır. Zaman diye bir şeyin size hükmedemeyeciğini hayal edin.

3.adım Şimdi dikkatlice tik tok ları dinleyin, tik tok ların arasındaki boşluğa konsantre olun ve bu boşlukların yavaşladığını/hızlandığını düşünün.

4.adım Bunu bir kaç dakika yapın ve kontrol edin eğer tik tak yavaşladıysa veya hızlandıysa başardınız demektir. Bunun üstüne çalışın ve saatsiz başarın

Alıntıdır.

tekseleme

Kayıtlı Üye
Bunlar Kulağa Çok Hoş Gelen Şeyler çok uğraştım bunları yapabilmek için eskiden ama ne yapabildim nede yapabilen sadece psi-wheel yapmıştım zaten onu herkes yapabiliyor

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Evet bu temel teknikler güzel bir kinezi türü ustalaşan çok güzel şeyler yapar :D

Vinctus

Kayıtlı Üye
Konunuz İçin Teşekkürler
Ben Erken Kalkardım 6:00 Gibi Alarmı 6:10 a ayarlardım Uzandıktan sonra zamanı gercekten kendi beynimde yavaşlatırdım sanki 10 dakika değilde yarım saat uyumuş gibi oluyodum Bu gerçekten Güzel Birşey Kronokinezi..

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
güzel birşey Mesele bunu yapabilmekte heralde ilk denemede olmayan birşey

Ulas149

Kayıtlı Üye
Eh tabii öyle ilk olarak diğer kinezilerle başlamalısınız.

[XTR] Similar Threads