Kötü babaların karmaya etkisi nedir?

Efgan

Kayıtlı Üye
başkası için acı çekmeyin kendniz için iyiyi isteyin güzel gelecek isteyin baba anne düzelmez kabul edip yolunuza bakın evebeyn ler değişmez farkına varın kendiniz iyi olun öfkelenmeyin enerjinizi ona vermeyin mutlu hayat isteyin kendinize .
Kesinlikle katılıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
konuyu açmak için seçtiğiniz yer için artı bir çaba mı sarf ettiniz.

birdgarden

Kayıtlı Üye
Yok oyle bir durum çünkü dünyada adalet yok. Yani ilahi adalet işliyor karma cezalandırıyor ama bunun istismar edilenlere bir faydası olmuyor sadece kötü cezasını çekiyor.
kötülere hiçbişey olmuyor hepsi dört ayağın üstüne düşüyor hepsinin şeytanı kuvvetli kötü insanlar manpilasyon çıkarlarını nasıl yol izleyeceklerini biliyorlar ben baş edemedim üstüne karmasını yaşadım öte dünyada tek ayak üstüne dursunlar çektirdiklerini çeksinler .

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
kötülere hiçbişey olmuyor hepsi dört ayağın üstüne düşüyor hepsinin şeytanı kuvvetli kötü insanlar manpilasyon çıkarlarını nasıl yol izleyeceklerini biliyorlar ben baş edemedim üstüne karmasını yaşadım öte dünyada tek ayak üstüne dursunlar çektirdiklerini çeksinler .
Aminn.. kötüler dünyada da çeksin. Şeytanlarindan bulsunlar belalarını tez vakitte!

Retro

Kayıtlı Üye
Kötü baba, evlilikte mutsuz bir kadın var demektir.

Evliliğinde mutsuz kadın, derin benliğine kocasından boşanmış ve doğan ilk erkek çocuğu ile evlenmiș olur. Bu evlilik durumu aslında bir çeşit eril - dişil enerji kaynaşmasıdır. İçinde teselli ve hayata başkası üzerinden tutunma vardır. Narsist bir sahiplenme de görülebilir.

Evliliğinde mutsuz olan ama ayrılmayan kadın, oğluna karşı annelik ötesi bir bağlılık geliştirir yani. Son derece toxic bir durumdur.

Aslında kadının şuur altında evli olduğu asıl erkeğin enerjisini değiştirmek, törpülemek, kısıtlamak, belki de bastırılmış öfkesini yansıtmak isteği vardır. O enerji ile gıyaben uğrașmaya devam eder. Evladını da gölge varlık olarak kullanır.

Bunun sonucunda da çocuk anne etkisi altında kalır. Yani babasının tüm kötü yönlerinden kurtarılmak istenir.

Ne var ki bu durum, o bedbaht çocuğun tüm yetenek ağacını resmen asitli suyla kurutmak gibi bir şeydir.

Hata yapma payı bırakılmayan çocuk, süt kuzusu tabir ettiğimiz pasif, feminen, hayata asılmada cesaretsiz ve kırılgan bir döngüye hapsedilerek ailenin günah keçisi haline getirilir.

İşte kötü babanın karmasının bir uzantısı da böyle tezahür eder.