koruyucu vefk

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hafız isminin vefki 42lü olarak hazırlanır zikre gerek yoktur safran ve gül suyu ile hazırlayacağınız mürekkep ile temiz bir kağıda yazın ve bal mumu ile kağıdın etrafını kaplayın sonra onun bir kumaşla yada deri ile dikip üzerinide taşıyın sizi herşeyden koruyacaktır yapılmış ve sonuç vermiş bir yöntemdir

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
teşekkür ederim urum çok güzel emeğine sağlık bende bu aralar korunma ile ilgili tılsımlar ve vefkler arıyodum saol ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hafız vefkini bende kullan ılıyorum mutlaka yap

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
en kısa zamanda yapmaya çalışıcam teşekkürler ;)

ayperisi

Kayıtlı Üye
Çok hoşuma gitti..Yarın safran mürekkebimi yapayım bari...Kesinlikle uygulayacağım bir vefk..

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Güzel bir teknik olmasının yanı sıra aynı zamanda kolayda bir işlemdir. Herkesin yapabileceği bir yöntem. Beğendim gerçekten paylaşım için tşkler...

Şaman

Kayıtlı Üye
hmm güzelmişeline sağlık.
ayrıca kurşun bir levhaya üçgen çizip içine ya hafız yazınca da ii bir korunma tılsımı oluyor tılsım kapıya asılmalı

angelss

Kayıtlı Üye
ben arapça bilmiyorum.safranda çok kolay bulunmuyormuş.nasıl yapılacağınıda bilmiyom.ve yapmam lazım.genel vefk varmış.doğrumu

Pantea

Kayıtlı Üye
Ya Hafiz adini gun icinde en az 1000 kere zikretmekde cok faydali oluyor.

bahra

Kayıtlı Üye
Kurşun levhayı nerden temin edebiliriz?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kursun levha nalburda, soba ve yan urunlerini satan yerlerde, safranda tum aktarlarda bulunabilir. Ogutulmus safran gulsuyunda ham olandan daha kolay erir.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
hafız isminin vefki 42lü olarak hazırlanır zikre gerek yoktur safran ve gül suyu ile hazırlayacağınız mürekkep ile temiz bir kağıda yazın ve bal mumu ile kağıdın etrafını kaplayın sonra onun bir kumaşla yada deri ile dikip üzerinide taşıyın sizi herşeyden koruyacaktır yapılmış ve sonuç vermiş bir yöntemdir

Paylasimin icin cok sagol ama bunun positif netice vermesi sadece kisinin yetenekleri ile alakali yada sadece tesadüf.Vefkin etkili olmasi icin saatini bilmek gerek,hem yapilis saatini hemde kulanis saatini,bunu sende billiyorsun Urumhamatahayil.Bunu seni kirmak icin söylemiyorum ama bazen gercekten insanlara ekisk bilgiler veriliyor.Hayir,ben bu vefk konusundaki gerekli olan tecrübeye sahip olmadigim icin dogrusunu yazmiyacagim.Yinede paylasim icin sagol!Hic yoktan iyidir demek zorunda birakiyorsun beni.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tesadüf diye bişey yoktur. o zaman herşeyi tesadüf diye açıklayaım

lütfen benim yazılarımı eleştirmeden önce benim yazdığım herşeyi okuyun ondan sonra benim yazdığım bir konuda eleştirel fikrinizi beyan edin

nedenmi:

bu söylediğiniz konu daha önceden onlarca kez sorulmuş vecevaplanmıştır. burdaki vefk örnekleri hazır vefklerdir. ismin gücünden faydalanılır. ulvi yada sılfi melek hesaplanmaz element hesaplanmaz kişiye özel yapılmadığı için hesaplama yapılmaz daha önceden hesaplanmışve ona göre yerleştirlmiştir.

hesaplamalı vefkler harf değil sayı içermektedir. bu sayılar element kullanılacak esma kullanılacak dua kullanılacak isimler ve gezegen konumları baz alınarak yapılır. amaç ulvi ve sulfi haimleri saptamak ve görevlendirmektir.

yine daha önceden belirttiğim gibi vefklerin kişiye özel olarak yapılması daha uygındur.

yine daha önceden belirttiğim gibi sitede kendi vefkinzi yapmanızı sağlayacak konular paylaşacağım bunların nasıl hesaplanacağını anlatacağım diye ve anlatmayada başladım elbetteki bu bilgileri bir günde paylaşamam zamanı geldikçe bir çok konu gibi vefkler konusuda tamamlanacaktır.

tecrübeye sahip değilseniz doğru olmadığınıda neye dayanarak söylediğinizde anlamış değilim. madem tecrubeye sahip değilsiniz ben öğretiyorum buyurun öğrenin sizin tecrubelerinize ait bilgileri siz paylaşın bizde sizden öğrenelim ama lütfen rica ediyorum benim ve secgili üyelerin bu kadar emek verdiği sitede

temmeli bulunmayan bir fikriniz olduğunda bu yanlış demeyin bu bilmedeğiniz halde bir konuda yorum yaptığınız için iftiraya girer dikkat ediniz

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Anliyorum,ben gezegenlerin konumları baz alınmasi gerektigini düsünmüstüm.Yanilmisim.Eger bunun gercekten bir tesadüf degilde calisan ve gercek bir temel üzerinde calisma mekanizmasina sahip olan bir vefk uygulamasi ise zaten sitedeki Arkadaslar bu uygulamanin sonucunu yani etki yaratmasini dogruluyacaklardir.Malesef bugüne kadar basarili olan bir üyeye rastlamadim.Ya sen,bu vefki ben denedim ve oludukca etkili yani koruma etkisi vardir diyebilecek düsünceye sahipmisin.Ben degilim,seninde oldugunu hic sanmiyorum,kendimizi kandirmiyalim.Benim amacim seni veya bu güzel calismalarini karalamak degil,ama insanlar sözkonusu kosmik enerjilerden gercekten yararlanmak istese yada onu birak söyle diyeyim herhangi bir insani olasili bir durumda bu vefk o cinden koruyacakmi,sen bunun garantisini verebilirmisin,ben asla veremem.Seninde vermiyecegini düsünüyorum.Maji ile alakali binbir cesit kitap aciklanmistir,icindeki bilgilerin yüzde kaci dogru,hangi uygulamalar gercekten calisiyor,yarisindan cogu uzaktan duyma yada uydurma bilgilerle doludur.Bunu havvas veya vefk ilmi icin söylemiyorum,bir tane örnek verin,bu vefkin calisdigina dair bana bir örnek verin,bir insan gelipte abi bu vefki harikulademis ya desin.Ben yorum falan yapmiyorum,ben sizi elestiriyorum,bunada hakkim var.Calismiyan bir arabayi sana satmaya kalksam bana ne dersin? Urumhamatahayil bey,burda ben sizi elestirmiyorum sadece yaptiginiz o paylasimin calisdigini gösterecek hicbirsey yok ortada.Neden bukadar nejatifsin,ben senin mesajlarini uzun s+üredir takip ediyorum ve aralarinda oldukca ilginc yazilarin var ve aslinda disipline ve saygiya cok önem veren bir yeteneksin ama dogruya dogru,varsa bu vefkin calisdigini ispat edebilecek olan birisi gelir burda anlatir.Tecrübe sahibi olmadigimi kim söyledi?
Ben Vefk ilmini bilirim,abra-melin sundugu sistemde kaci ise yarar uygulama var.Yok su su Vefk hazirla ve gelecekten haber al,bunlar olacak is mi? Bilgilerin cogu yanlisdir,azda olsa ben dogru bilgileri sunmaktan yanayim.Fark eden budur.
tecrubeye sahip değilsiniz ben öğretiyorum buyurun öğrenin sizin tecrubelerinize ait bilgileri siz paylaşın bizde sizden öğrenelim ama lütfen rica ediyorum benim ve secgili üyelerin bu kadar emek verdiği sitede

Benim sizin verdiginiz emege saygisizlik yaptigimi düsünmen oldukca yanlisdir,ama bu senin düsüncen.Ben dogrulari hep destekledim,insanlarin birseyler ögrenmelerini saglanmasi icin bu tarz siteler kuran insanlari yani sizlere destek vermemek imkansiz,oldukca iyi bir ise imza atiniz.Mevzuyu neden kisiseletiriyorsun ki ben anliyamadim,elestirilmeye acik degilsen bunu basindan bana bildirirsin ve ben bundan sonra spekulasyon ve ilmi arastirmalar yapacagima sazan gibi gördügüm herseye atlarim;sen mutlu ben mutlu.Bunu kimseden bekliyemesin,ama en azindan artik susma hakkimi kulanacagim madem bu kadar egoistsin.Yinede paylasimlarina devam et,sayende bu site renkleniyor ve zenginlesip anlam kazaniyor.Insanlar güzel bilgi sunuyorsunuz ama unutma ki ben iftra almayi veya atmayi hic sevmem ve ben kimseye iftra atacak kadar karaktersiz degilim bu bir,bana göre yanlis olabilir,bundan rahatsizlik duyuyorsun bundan sonra bunu aciktan paylasmam! Benim kimseyi karalamaya ihityacim yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
ön yargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur. sen zaten biri öyle dese bile buna inmayacaksın bana sormuşsun sonra hiç sanmıyorum demişsin vereceğim cevabın o yüzden bir önemi hoş soruda sorulmmaışki ne cevap vereyim benim adıma konuşulmuş

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
ön yargıyı kırmak atomu parçalamaktan zordur. sen zaten biri öyle dese bile buna inmayacaksın

Sana göre öyle olabilir.Benim asamayacagim bir engel yoktur.Ben ne objektif nede hayalperestim,herhangi birisinin bunu ispat edebilmesi durumunda,senin benim buna inanmiyacagimi düsünmen gercekten "kirilmasi cok zor bir atom parcasidir".Herhangi bir kimseye soru sormam benim o konuda bilgisiz oldugum anlamina gelmek zorunda degildir.Hic sanmiyorum dememle beraberliginde sadece senin düsüncene katilmadigimi isaret ettim.Peki Urumhamatahayil,hadi bizler bir cesit misafiriz burda sizin sitenizde ,o zaman susarak ve susturularak bilgilenelim.Yanlis birsey varsa bile bize sir kalsin.

simsiyah

Kayıtlı Üye
kolay demişsiniz ama vefk yapmak benim pek harcım değil hoşuma da gitti en iyisi yaptırmak teşekkürler

ruhum

Kayıtlı Üye
"bir kağıda yazın ve bal mumu ile kağıdın etrafını kaplayın sonra onun bir kumaşla yada deri ile dikip üzerinide taşıyın" bunu anlayamadım pardon acemiyim kağıdı üçgen şeklinde katlayıp balmumunu eritip içinemi koyacağız

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
safran mürekkibini nerde bulabiliriz ilginç miş denicem.......:)