koruyucu vefk

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
alıntı
'' Paylasimin icin cok sagol ama bunun positif netice vermesi sadece kisinin yetenekleri ile alakali yada sadece tesadüf.Vefkin etkili olmasi icin saatini bilmek gerek,hem yapilis saatini hemde kulanis saatini,bunu sende billiyorsun Urumhamatahayil.Bunu seni kirmak icin söylemiyorum ama bazen gercekten insanlara ekisk bilgiler veriliyor.Hayir,ben bu vefk konusundaki gerekli olan tecrübeye sahip olmadigim icin dogrusunu yazmiyacagim.Yinede paylasim icin sagol!Hic yoktan iyidir demek zorunda birakiyorsun beni. ''

razyel aslında urumla aynı seyi soyluyorsunuz genel hatları ile. Sadece tarzın biraz direkt gelmiş olabilir kendisine. Ben bu vefki Urumun tarif ettği şekil ile yaptım ve yaptığım kişinin rahatladığını gördüm.. Urum her zaman kişiye özel calışmanın, zamanın ve yapan kişinin vefkin gücünü artırdığını belirtir. Bu vefk tarifinde bu sekilde de yapılabillir en basit hali ile demiş..tabi ki bir profesyonelin ya da benim yapmam aynı etkiyi göstermeyebilir doğrudur.. Ama bu şekilde de başarılı olabilir. İbn- İsa'ya göre hafız vefki icin aşağıdaki zamanlar güc kazandırabilir. Pzt günes vakti, salı mabeyn ( öğle ve ikindi arası), carsamba kuşluk, perşembe zeval( güneş tam tepede iken) cuma akşam cmt ve pazar sabah..
Razyel senin paylaşımlarını da bekliyorum.
sevgiler selamlar üzerinize olsun,

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
ben koruyucu vefki başkası için yapmak istiyorum ancak vefki taşıması için ona verme durumum kesinlikle yok zaten haberi olsun istemiyorum ..

acaba vefki hazırladıktan sonra isim ekleme gibi bir durumum olabilir mi?

-AYKIRI-

Kayıtlı Üye
Bu vefkte yanlışlık var.
zı harfinden sonra gelen hanede 901 yazacağına 951 yazımışlar
Maalesef sade türkçe değil el yazması eserler olsun, osmanlıca eserler olsun bilerek yapılmış ya da kazayla yapılmış pek çok yanlışlıklar var. Siz siz olun kontrol edin yapacağınız işi.

ezlal

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim acil ihtiyacım vardı. İnşallah sıkıntılarımızı giderir, Allah razı olsun.

dabbe31

Kayıtlı Üye
Sayın Urumhamatayil bu vefk çalışmaz sanırım zikirsiz vefk bir işe yaramaz diye biliyorum . Beni aydınlatır mısın?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sayın Urumhamatayil bu vefk çalışmaz sanırım zikirsiz vefk bir işe yaramaz diye biliyorum . Beni aydınlatır mısın?
Bazı harfler bazı semboller yada rakamlar tek başlarına bile kullanıldıgı takdirde majikal degerler taşırlar, onu çalıştırmak için herhangibir kasem okuma vs gerekmeyebilir, bu uygulamanın içerigine ve kullanılan sembollere baglıdır.. Bununla beraber elbette ki okumalar kasemler anlaşmalar birçok uygulamada kullanılır ama bu hepsinde şartmıdır hayır degildir!

dabbe31

Kayıtlı Üye
Bazı harfler bazı semboller yada rakamlar tek başlarına bile kullanıldıgı takdirde majikal degerler taşırlar, onu çalıştırmak için herhangibir kasem okuma vs gerekmeyebilir, bu uygulamanın içerigine ve kullanılan sembollere baglıdır.. Bununla beraber elbette ki okumalar kasemler anlaşmalar birçok uygulamada kullanılır ama bu hepsinde şartmıdır hayır degildir!
sayın kontejyan neden havas kitaplarında teknik bilgi yok bi şeyler yapıyoruz ama neyi neden yaptıgımızı malese bilmiyoruz teknik bilgi sunan kitap ismi verebilir msisin bana havas için bülent kısa dışında

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sayın kontejyan neden havas kitaplarında teknik bilgi yok bi şeyler yapıyoruz ama neyi neden yaptıgımızı malese bilmiyoruz teknik bilgi sunan kitap ismi verebilir msisin bana havas için bülent kısa dışında
Teknik kitap derken? Çizimler hesaplamalar vs için ise herhangibir kitapta olabilir mesela Şems Ül Mearif-ül El Kübra... Bu tür kitaplar sadece hesaplamalar gibi yöntemleri ögretici olarak faydalanılır, uygulama boyutunda yanlış ve hatalıdır...

dozert

Kayıtlı Üye
Elimde safran ve gül suyu var acaba da mürekkebi nasıl yapacağım bilgilendirebilirmisiniz?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Safran ve gülsuyu karıştırılır. 200 gram gül suyuna (bir su bardağı) 200 gram safran eklenir. En az 20 gün karanlık bir yerde saklanır. Mürekkep cam bir obje içerisinde yapılmalıdır. Daha sonra ağzı kapalı ve mümkünse soğuk bir yerde beklenmelidir. Mürekkebin istediğiniz renge ulaştığınızı düşündüğünüzde kullanabilirsiniz. Olması gereken renk kan rengidir. Kağıda yazdığınızda da kırmızı olarak yazar. Kuruyunca da hafif kahverengine dönüşür.

cocktayl

Kayıtlı Üye
hafız isminin vefki 42lü olarak hazırlanır zikre gerek yoktur safran ve gül suyu ile hazırlayacağınız mürekkep ile temiz bir kağıda yazın ve bal mumu ile kağıdın etrafını kaplayın sonra onun bir kumaşla yada deri ile dikip üzerinide taşıyın sizi herşeyden koruyacaktır yapılmış ve sonuç vermiş bir yöntemdir

vefki ben göremiyorum ekranda yatdımcı olurmusunuz.

Voy

Kayıtlı Üye
Sitedeki birçok eklenti bakım sırasında silindi ve tekrar yüklenecek.

Serefettin

Kayıtlı Üye
Sayın Urumhamatayil
Hafız ismin 42 li vefkini göremiyorum.
Saygılar

x11x

Kayıtlı Üye
Safran ve gülsuyu karıştırılır. 200 gram gül suyuna (bir su bardağı) 200 gram safran eklenir. En az 20 gün karanlık bir yerde saklanır. Mürekkep cam bir obje içerisinde yapılmalıdır. Daha sonra ağzı kapalı ve mümkünse soğuk bir yerde beklenmelidir. Mürekkebin istediğiniz renge ulaştığınızı düşündüğünüzde kullanabilirsiniz. Olması gereken renk kan rengidir. Kağıda yazdığınızda da kırmızı olarak yazar. Kuruyunca da hafif kahverengine dönüşür.

bu karisima misk ve amber de katiliyormu yoksa sadece safran ve
gülsuyu mu.

ozaman 1 gram safrana 1 gram gülsuyumu düsüyor.

saygilar

atillamikail

Kayıtlı Üye
200gram safran bı servet eder.demek ki mürekkepte %50 oranında safran kullanacagız.biz onun malzemesınden çalarız :)