Koruma Kalkanı

SoldierO

Kayıtlı Üye
4E823805-ECF1-47FE-A4AC-E2D12B82C86C.jpeg
4 Isa 4 Teyvaz 2 Algız 4 Inguz
4 Isa bir kalkan oluşturur ve gelen saldırıları dondurur.
2 Algız saldırılara karşı güçlü koruma sağlar.
4 Teyvaz gelen saldırıları yok eder.
4 Inguz rünleri birbirine bağlayarak bir uyum içinde çalışmalarını sağlar.
Aktifleştirmek için şartınızı koşun. Kan veya tükürük ile aktifleştirin. Çanta, cuzdan gibi yerlerde saklayabilirsiniz. Ahşaba işleyip kolye olarakta takabilirsiniz. Çizim biraz kötü oldu ama kusura bakmayın.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Bu formülde teyvaz fazla ağırlık mı yapıyor acaba? İsa yeterli olabilir mı?
Bana hiç ağır gelmedi😅 garantici olduğum için güçlü bir kalkan olmasını istedim.
Hem Isa'nın pek yeterli olabileceğini düşünmüyorum. Hem Algız kişiden enerji pek almayacağı için dengeli olduğu kanaatindeyim. Tabi test edip yapan olursa yorumları bekliyorum.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kalkan gerçekten çok sağlam oldu. Ağır olmadı zaten.. Tabi bazı insanlar enerji şelalesi oldukları icin, ağır gelmiyor. 😁
😅 bu kalkan enerji vampirlerine karşı da kullanılabilir. Daha farklı bisey daha var elimde ama kurallara aykırı olup olmadığını bilemiyorum geleni geri yansıtmak için. Hatta daha güçlü yansıtma.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Algız tam olarak göremedim. Bende sorulmadan daha çok saldırgan savunma olarak algıladım. Doğal olarak oluşan tünlerden dolayı tiwaz çok fazla. Beş tane ingwaz var. Tiwaz karşıt oluyor . Bu kadar saldırı savunmaya aynı zaman da İsa olan bir rün bağlama da çok fazla. Denge yerine dengesizlik verebilir.
Eril enerji dengeleme çalışması gibi olmuş.
Tasarım güzel lakin doğal olarak oluşan rünleri de hesaba katmak lazım. Rün kombinasyonlarına da dikkat etmek lazım. Amaçlanan hedef yerine başka enerjiler verebilir. Rünlerin çok güçlü bir enerjisi var çünkü sizin niyetinizin ötesine geçerek çalışabilir.

Darkon

Kayıtlı Üye
Algız tam olarak göremedim. Bende sorulmadan daha çok saldırgan savunma olarak algıladım. Doğal olarak oluşan tünlerden dolayı tiwaz çok fazla. Beş tane ingwaz var. Tiwaz karşıt oluyor . Bu kadar saldırı savunmaya aynı zaman da İsa olan bir rün bağlama da çok fazla. Denge yerine dengesizlik verebilir.
Tasarım güzel lakin doğal olarak oluşan rünleri de hesaba katmak lazım. Rün kombinasyonlarına da dikkat etmek lazım. Amaçlanan hedef yerine başka enerjiler verebilir. Rünlerin çok güçlü bir enerjisi var çünkü sizin niyetinizin ötesine geçerek çalışabilir.
Algız yukarıdan aşağıya inen ve aşağıdan yukarıya doğru çıkan çizgiyi takip ederseniz görürsünüz. Onlar olması gerek.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Aslında kendi enerjime göre kombine ettiğim için rahatsızlık duymadım.Kart açılımı yaptığımda olumsuz bir saldırganlık çıkmadı. Daha sonra büyüklerime sorduğumda sorun teşkil etmediğini söylediler. Korumayı kullanan için 3 defa bakım yapıldı 3 farklı sonuç ve pus ortaya çıktı.

Algız yukarıdan aşağıya inen ve aşağıdan yukarıya doğru çıkan çizgiyi takip ederseniz görürsünüz. Onlar olması gerek.
evet yukardan asagiya saga ve sola giden oklar Algız çizim biraz kötü olduğu için karışık olmuş.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Şart koşmak var ama ötesine gecmemesi için. Saldırgan savunmalarda genelde başka runleride ekliyorum. Bundan sonra aslında kombine vermek yerine runleri tek tek verip forum sakinlerinden kendi kombinelerini yapmalarını isteyeceğim

Darkon

Kayıtlı Üye
Şart koşmak var ama ötesine gecmemesi için. Saldırgan savunmalarda genelde başka runleride ekliyorum. Bundan sonra aslında kombine vermek yerine runleri tek tek verip forum sakinlerinden kendi kombinelerini yapmalarını isteyeceğim
Kendi kombinlerimizi yapmak tam olarak nasıl oluyor? Herkes dilediğine göre yaparsa sorun olmuyor mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Saldırgan savunmalar en iyisi. Sana gelen saldırıyı geri yansıtıyor lar. Gönderilen negatif sahibine geri dönmeli. Aksi yaktirde ertrafinda uçuşur. Bir yakinimiza yapışır. Negatifi yok etmek te bir çözüm. Fakat enerji harcama farkı var.
Bu formülde hem geri yansıtma hem yok etme fonksiyonu var. Ona göre niyette ne zaman yansıtacagi, ne zaman yok edeceği belirtmek gerekiyor bence

Son düzenleme:

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kendi kombinlerimizi yapmak tam olarak nasıl oluyor? Herkes dilediğine göre yaparsa sorun olmuyor mu?
Mesela fehu , raido ve jera runleriyle para için bir formül oluşturacağız.
Fehu para için
Raido paraya kanal acmak için
Jera paranin elimize geçmesi için
Tabi formülü kullandıktan sonra boş boş oturup gökten para yagmasini beklememek gerekiyor 😂
Runleri birden fazla kullanabilirsiniz.

Darkon

Kayıtlı Üye
Mesela fehu , raido ve jera runleriyle para için bir formül oluşturacağız.
Fehu para için
Raido paraya kanal acmak için
Jera paranin elimize geçmesi için
Tabi formülü kullandıktan sonra boş boş oturup gökten para yagmasini beklememek gerekiyor 😂
Runleri birden fazla kullanabilirsiniz.
Formül oluşturulduğunu ve birden fazla kullanıldığını zaten biliyorum. Ben sadece; nasıl herkes kendi isteğine göre formül oluşturabilir, o anlamda sormuştum. Sonuçta karmaşık ve tehlike oluşturabilecek bir şey...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Doğal olarak oluşan olarak algıladım ben onları. ingwaz ve isa birleşimi ( doğal olarak algız orataya çıkarır) algız en yüksek koruma enerjisine sahip ründür. Algız net olarak görünmelidir.
Hisleriniz ya da kişisel olarak değerlendirmelerinizden bağımsız olarak tüm bilgeliğine göre yorum yapıyorum.