sürekli maruz kalıyoruz

majoris24

Kayıtlı Üye
sürekli olarak büyüye maruz kalıyoruz. Bunda şüphe yok çünkü maruz kaldığımızda yaşam kalitemiz değişiyor kabuslar hastalıklar vs vs gırla gidiyor kısacası. Bu durum 5 yıldır sürekli hale geldi. biz bozduruyoruz arkadaş yapmaktan vazgeçmiyor. Büyüyü bozan hoca yakın akrabanız diyor ama biz neredeyse tüm akrabalarımızla aynı mahallede oturuyoruz ve artık elimiz kolumuz ciddi anlamda bağlı. Kedim bu yüzden vefat etti annemin de sürekli buna maruz kalmaktan psikolojik sıkıntıları var. defalarca istihare yapmayı denedim ancak istihareye niyet edince bir türlü uyku tutmuyor. koruma yapıp deneyince de rüya görmüyorum. sizlerin değerli görüşlerine ihtiyacım var . Bu kişinin kim olduğunu öğrenebileceğim ve onu durdurabileceğim bir yöntem bilen var mı?

majoris24

Kayıtlı Üye
çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Bu konunuzu daha önce incelemiş ve uygulamak istemiştim ama muhafazakar bir aile terbiyesiyle yetiştirildim ve malum bu uygulama büyü mü değil mi çelişkisinden çıkamıyorum. Rica etsem beni aydınlatır mısınız? bu uygulamadan sonra karma bana işler mi ya da bu uygulamayı büyü bozulduktan sonra da yapsak olur mu ? şimdiden teşekkür ederim

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle mevcut durumun büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığı konusunda emin olmanız gerekiyor. Varsayım üzerine ritüel ya da büyü bozma ayini yapmanız olmayan bir durumu var etmenize ve var edilen o durumun engellenememesine sebebiyet verebilir. Eğer ki mevcut durum büyüden kaynaklı ise; hangi büyünün etkisi altında olduğunuzu, büyünün ne kadar süreyle yapıldığını ve büyünün kaynağını tespit etmek büyünün bozulabilmesi açısından çok önemlidir. Bu tespitler yapıldıktan sonra, büyünün türüne ve kaynağına göre bozum işlemleri yapılabilir. Lakin büyü bozma işlemi işinin ehli tarafından yapılmalı ve tamamlanmalı. Aksi halde bozmak istediğiniz büyü sonunuzu getirebilir.

Saygılarımla.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. Bu konunuzu daha önce incelemiş ve uygulamak istemiştim ama muhafazakar bir aile terbiyesiyle yetiştirildim ve malum bu uygulama büyü mü değil mi çelişkisinden çıkamıyorum. Rica etsem beni aydınlatır mısınız? bu uygulamadan sonra karma bana işler mi ya da bu uygulamayı büyü bozulduktan sonra da yapsak olur mu ? şimdiden teşekkür ederim
Karma olması için sizin haksız yere bir masuma zarar vermeniz gerekir, ama mağdur durumda olan sizlersiniz kendinizi korumanız sizin hakkınız. Büyü bozulduktan sonra da yapılır görünüyor çünkü yapana iade ediyorsunuz yapan da kendi kaşındığı için hak ettiğini buldun tabiki.

Merhaba,

Öncelikle mevcut durumun büyüden kaynaklanıp kaynaklanmadığı konusunda emin olmanız gerekiyor. Varsayım üzerine ritüel ya da büyü bozma ayini yapmanız olmayan bir durumu var etmenize ve var edilen o durumun engellenememesine sebebiyet verebilir. Eğer ki mevcut durum büyüden kaynaklı ise; hangi büyünün etkisi altında olduğunuzu, büyünün ne kadar süreyle yapıldığını ve büyünün kaynağını tespit etmek büyünün bozulabilmesi açısından çok önemlidir. Bu tespitler yapıldıktan sonra, büyünün türüne ve kaynağına göre bozum işlemleri yapılabilir. Lakin büyü bozma işlemi işinin ehli tarafından yapılmalı ve tamamlanmalı. Aksi halde bozmak istediğiniz büyü sonunuzu getirebilir.

Saygılarımla.
Büyü bozmak için ehil olmak şart değil. Napalım kurbanlık koyun gibi başımıza gelecekleri mi bekleyelim. Konu sahibi fazlasıyla sorun yaşamış büyüyü yaptıran yüzünden, eli kolu bağlı beklemeye devam ederse bunun sonu gelmeyecek büyü yapan isteklerine kavuşana kadar ki genelde bu tür takıntılı derecede saldıran yaratıkların isteklerinin sonu gelmiyor bir türlü.. helak da olmuyorlar bir türlü, yaşlılığında belki belasını bulacak o zamana kadar sinir hastası olur insan beklemekten.. büyü bozulmalı ve yapana sağlam bir cezalandırma büyüsü yapılmalı.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu sitede paylaşılan tüm işlemler büyü. Benim subjektif görüşüm....

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Su falında çıkabilir kim oldugu cesur bir falcı bulursanız. Bazıları çekiniyor büyücülerden eksik yada yanlış bilgi verebiliyor bilse de gerçeği. Durdurmak için onu cezalandırmaniz gerekir size yaptığı şekliyle. ben daha iyilikle yola gelen bir kara büyücü görmedim duymadım.

majoris24

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Saygılarımla.
İnanın bana var olduğunu sürekli maruz kaldığınız noktada o kadar iyi anlayabiliyorsunuz ki. Yapan saf kötülük. 3 ayda bir ile başlayan periyodu 2 haftada bire düşürdü ve üslubu anladığım kadarıyla sürekli çirkinleşiyor. hayvansal materyaller (bağırsak kullanmıitı daha 2 gün önce ) falan da kullanmaya başladı. Amacı öldürmek bu konuda ailecek hemfikiriz ama esas korkumuz bunu belki bir gün başarabilecek olması. Kendimi geçtim aile fertlerini de geçtim ama 5 aylık yeğenim var onun ne suçu günahı var ?

majoris24

Kayıtlı Üye
Karma olması için sizin haksız yere bir masuma zarar vermeniz gerekir, ama mağdur durumda olan sizlersiniz kendinizi korumanız sizin hakkınız. Büyü bozulduktan sonra da yapılır görünüyor çünkü yapana iade ediyorsunuz yapan da kendi kaşındığı için hak ettiğini buldun tabiki.

Büyü bozmak için ehil olmak şart değil. Napalım kurbanlık koyun gibi başımıza gelecekleri mi bekleyelim. Konu sahibi fazlasıyla sorun yaşamış büyüyü yaptıran yüzünden, eli kolu bağlı beklemeye devam ederse bunun sonu gelmeyecek büyü yapan isteklerine kavuşana kadar ki genelde bu tür takıntılı derecede saldıran yaratıkların isteklerinin sonu gelmiyor bir türlü.. helak da olmuyorlar bir türlü, yaşlılığında belki belasını bulacak o zamana kadar sinir hastası olur insan beklemekten.. büyü bozulmalı ve yapana sağlam bir cezalandırma büyüsü yapılmalı.
yukarıda belirttiğim gibi üslubu kötüleşiyor bağırsak falan kullanmış bu sefer üzerine düğümler bağlamış. Kendi kendine belasını bulmuyor maalesef. Eli kolu bağlı durmak çok zor çok

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
yukarıda belirttiğim gibi üslubu kötüleşiyor bağırsak falan kullanmış bu sefer üzerine düğümler bağlamış. Kendi kendine belasını bulmuyor maalesef. Eli kolu bağlı durmak çok zor çok
Aslında onların da başına kötü şeyler geliyor ama yaptıklarının cezasını karşılamıyor çünkü onların asıl belası ölmek olacak, sonsuz bir azap bekliyor onları.
Öyle bir büyücüden çekindiği için kimin yaptığını söyleyecek birisini bulmanız zor olabilir çünkü bakım yapıldığını anlayıp saldırıyorlar.
Balmumu, Arakne Glifler, Göktürk Rune ları ile arındırma yapabilirsiniz size ve ailenize.. forumda hepsi var, ama tekrarladığı için durdurmanın bir yolunu bulmanız gerek. Ağır korunmalar yapmanız gerekecek kendinize ve haneye.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir de Samuray Scripti var son derece etkili iki pirana ve bir köpek balığına yaptım gayet etkili. Denemeye devam ederlerse daha sert önlemler alırım.
Çok etkili oldu, etkilendim yani 🌟
Altı ayda bir yapılması yeterli normalde ama siz gerektiğini hissettiğinizde tekrarlayın. Bir de karşı saldırı yapın, gliflerle, rune larla. Adını bilmenize gerek yok çöp adam yada kadın çizin (bence kadın) bana ve aileme kara büyü yapan kişi kadın/adam diyebilirsiniz.

majoris24

Kayıtlı Üye
Altı ayda bir yapılması yeterli normalde ama siz gerektiğini hissettiğinizde tekrarlayın. Bir de karşı saldırı yapın, gliflerle, rune larla. Adını bilmenize gerek yok çöp adam yada kadın çizin (bence kadın) bana ve aileme kara büyü yapan kişi kadın/adam diyebilirsiniz.
önerileriniz için çok teşekkür ederim. En kısa sürede deneyeceğim

Retro

Kayıtlı Üye
Büyü aslında biraz da büyünün senden istediği şeyin sende bir karşılığı varsa süreklilik gösterebiliyor.

Mesela bir sebepten bir kıtlık bilinci oluştuysa içinde, bir rızık bağlama büyüsü, hatta bir kötü temenni bile gelir ve hiçbir dirençle karșılașmadan zihnindeki meyillerini uyandırarak seni kendi içinden bulup yükseltir. Büyü sende olmayan bir şeyi getiremez. Sende baskın veya bastırılmıș olan bir bilinci sana sürekli hissettirerek enerji propagandası yapar.

Yapılan bir büyüyü sürekli bozarak ilerlemek aslında bir anlamda hayattan ders almayı inkar etmek gibi bișeydir.

Neden zihin durumumuzu güçlendirmek için, daha da arınmak için, nazar eden, hased eden, art niyet besleyen insanların kesinlikle her ortamda olabileceklerini en baştan öngörerek daha hazırlıklı ve sağlam bir bilinç inșa etme kaygısı duymayız da, bize büyü yapanları deşifre etmeye çalıştıkça zaman, emek, enerji ve para harcarız.?

Bu tlxic insanlar her yerden çıkacaklar. Mahalledeki cadıyı savuștursan iș yerindeki hased edecek, onu yensen akraban sihir yapacak zaten.. Herkesle tek tek uğraşmaya çalıştığımız için kendimizin gelişimini de ihmal ediyoruz. Halbuki vaktini güçlenmeye harcayan insanlara toplu halde bile zarar veremiyorlar. Teker teker de değil, toplu gelenlere karşı tek tabanca duruş sergileyebiliyorlar bu gelişime odaklanan insanlar.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Merhaba,

Karanlık dünya ya da "Maji Dünyası" sizin filmlerde izlediğiniz ya da zihninizde kurguladığınız gibi işlemiyor maalesef. Keşke öyle işlese. Büyüler kolayca bozulabilse, saf kötülük yok edilebilse ya da saf kötülüğü çağıran en ağır şekilde en basit yoldan cezalandırılabilse... Lakin büyü dünyasının temel ilkeleri vardır ve bu ilkeler bağlayıcıdır. İyiyi de, kötüyü de eşit oranda bağlar. X bir kişinin yaptığı büyü alternatif kader-karma planlarını kökten değiştirebildiği gibi şekillendiredebilir. Öncelikle büyünün kaçıncı seviye bir büyücü tarafından hangi yolla yapıldığı tespit edilmeli, ardından büyüyü bozabilecek karanlık ya da ak enerji boyutu hesaplanmalı ve sonrasında büyü denkliği taşıyan bir ilk düzen ya da orta düzen büyücüsü tarafından bozulmalı. Büyü ya da karanlık alem öngörülemez, tahmin edilemez, geri döndürülemez olaylar silsilesi ile doludur. Düz mantık, basit mantık, ufak algoritmalarla karanlığa, bilinmeze hükmedemezsiniz. Çok ama çok temkinli ilerlemezseniz "Kontrol altına almaya çalıştığınız o güce itaat eder duruma getirilirsiniz."

Saygılarımla.
İyi Günler Dilerim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
karanlık ya da ak enerji boyutu hesaplanmalı ve sonrasında büyü denkliği taşıyan bir ilk düzen ya da orta düzen büyücüsü tarafından bozulmalı.
Hoşgeldiniz. Ozlettiginiz kendinizi.
Şu alıntı yaptım kısmı. Pratikte nasıl oluyor. Bir örnekle açıklayabilir misiniz? Gizli değilse tabi.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Hoşgeldiniz. Ozlettiginiz kendinizi.
Şu alıntı yaptım kısmı. Pratikte nasıl oluyor. Bir örnekle açıklayabilir misiniz? Gizli değilse tabi.
Selam Absoluta,

Teşekkür ederim, bende sizlerle bilgi paylaşımında bulunmayı özledim diyebilirim. :)

Sorduğun sorunun cevabını yazılı olarak anlatmam doğru mudur ya da tam olarak anlaşılabilir miyim bilemiyorum ama deneyeyim.

Evrende ki her büyünün iki kaynağı vardır. Birisi Öz (rahmet), diğeri ise karanlık (iblis özü-başıboş saf kötülük)'tür. Öncelikle büyüyü yapan kişinin gücünü hangisinden aldığını tespit etmemiz gerekiyor. (Bunu şu şekilde düşebilirsin. X bir bölgede ki yangını söndürebilmek için öncelikle bölgede ki yangının kaynağını bulman ve bu ateşin ne kadar alana yayıldığını tespit etmen gerekir. Bu tespitlerin ardından ne kadarlık bir su kütlesine ihtiyacın olduğunu belirleyebilir, buna göre ekipman tedarik edebilirsin.) Gücünü yaradılışından alan bir büyücü sahip olduğu ya da ailesinden miras kalan yeteneğini büyüye çevirirken oldukça büyük bir enerji harcar ve karşısında ki kişinin enerjisini nötrler. Kişinin enerjisi nötrlendiği için dış etkenlere karşı savunmasız hale gelir ve yapılan büyü bu kişi üzerinde süreklilik kazanır. X bir kişi üzerinde bir büyü varsa ve bu büyü doğuştan büyücü olan biri tarafından yapıldıysa denkliğin yakalanması gerekir. Yani büyüyü yapan öz-rahmet büyücüsü ile aynı denkliğe ya da daha fazlasına sahip bir öz-rahmet büyücü olmalı ki mevcut büyü tersine çevrilebilsin ya da tamamen saptırmaya uğratılabilsin. Oluşturulan, var edilen hiçbir büyü yok edilemez, sadece yönü saptırılabilir ya da doğduğu yere geri iade edilebilir. Yaşam ve ölüm sadece "Tanrı" takdirindedir. Olmayan bir şeyi var edemeyiz, var olan bir şeyi de yok edemeyiz. Bilgisayar bu konuda güzel bir örnektir aslında. Masaüstünden ve çöp kutundan sildiğin şeyler gözünün önünden kayboluyor olabilir ancak evrende ki varlığını senin göremediğin bir noktada hala korumaya devam ediyor.

Saygılarımla.
İyi Günler Dilerim.

majoris24

Kayıtlı Üye
çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum size. Kendimi bu alanda geliştiriyorum ama bu bahsettiğiniz rünlerin nasıl kullanılacağına dair bir bilgim yok. kabaca biraz tarif edebilir misiniz ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
çok özür dileyerek birşey sormak istiyorum size. Kendimi bu alanda geliştiriyorum ama bu bahsettiğiniz rünlerin nasıl kullanılacağına dair bir bilgim yok. kabaca biraz tarif edebilir misiniz ?
Arama kutusuna Arakne Glifler, Göktürk Alfabesi yazın çıkar hepsi, scriptleri de inceleyin, Kadim Bilgelik başlığı altında semboller bağlığındaki konulara bakın. Tüm yorumları okuyun gereken cevapları büyük olasılıkla bulursunuz.