köpek Etmek İçin (tabiri caizse)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
O kişinin resmini alın. Arkasına sizin adınızı ve doğum yılınızı(hicri)yazın. Sonra bu resmi eğer aşık etmek istediğiniz kişi;

kadınsa:amber tütsüsü
erkekse:gül tütsüsü

ile tütsüleyin. Tütsülerken şunu okuyun'' Nau Sau Ser Bil Uma Rah Rab ''. Bu dua 21 defa okunmalı ve her okumada tütsü yakılmalı. Bu işlem 15 gün boyunca yapılacak.

Şaman

Kayıtlı Üye
Bu arada okunan şeyin anlamı ''Uma anadan başka ulu yok'' gibi bir şey oluyor yani Uma isimli tanrıçaya bir övgü sözü.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu büyü aşık olmayını aşık etmek için değil arada soğukluk varsa sıcaklık katmak içindir. Yapılmış ve başarılı olmuş bir yöntemdir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Şimdi bir de miladi yılı hicri yıla nasıl ceviririz durumu var kim yardımcı olabilir? Uma ana kim bu arada? Ne tanrıcasıymıs? Sozler hangi dil?

Şaman

Kayıtlı Üye
Google'a hicri takvim yaz, karşına dönüştürücü çıkacak. Uma ana bir ana tanrıça süryanilerde, sözler süryanice.

nayk

Kayıtlı Üye
Resmi ne yapıyoruz saklıyor muyuz sonra ?

iklim_su

Kayıtlı Üye
Her okumada tütsü yakılmalı demişsin. Zaten okumaya başlamadan önce tütsüyü yakmış olmuyomuyuz? Bir daha her seferinde yakmak derken ne demek istedin anlamadım... Yardımcı olur musun?

juvena

Kayıtlı Üye
Sevgili urum bu büyünün herhangi zamanı ya da saati var mı peki ? Yoksa her gün istediğimiz saatte mi yapabiliriz ? Birde 15 günün sonunda resimi ne yapıyoruz? Öylece kalacak mı bizde? Teşekkürler şimdiden.

dido06

Banlı Kullanıcı
Arkadasla cok ıhtyacım olan bı uygulamaydı ve Urum'a benım ıcın en uygunu sordum buna yönlendırdı .Su an uygulamaya basladım, bır sure sona sıze uygulamam bıtınce ınsallah sonuc alırım. Sonuclarından bahsedıcegım sabırla beklıyorumm su an:)

CREEPA

Banlı Kullanıcı
bu arada okunan şeyin anlamı
Uma anadan başka ulu yok
gibi birşey oluyor yani Uma isimli tanrıçaya bir övgü sözü.

Merhaba Saman,enteresan bir uygulamaya benziyor.Siz ne düsünüyorsunuz bu konuda Saman ?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Urumcuğum bu tarifin tam olduğuna emin misin yoksa bilerek eksik mi yazdın? Benim bildiğim formül bu kadar değil :(

dido06

Banlı Kullanıcı
yokya tamdır heralde cunku ben uygulamaya basladım eksıkse cok uzulurm gercı tam old.ınanıyorm özeldende sormustum uruma :eek:

PUNKY

Kayıtlı Üye
yokya tamdır heralde cunku ben uygulamaya basladım eksıkse cok uzulurm gercı tam old.ınanıyorm özeldende sormustum uruma :eek:

Senin tam olduğuna inancın zaten çok önemli, takma kafaya...bildiğim kadarı ile doğa ile ilgli bazı semboller kullanılıyor...ve bu büyü kişiyi size aşık etmek için değil tamamen cinsellik açısından ilgisini çekmek içindir o yüzden yaparken dikkat et...Tabiri caizse adamı cinsel manada köpek gibi yapıyor yani...tehlikeli...

dido06

Banlı Kullanıcı
aman ıstemem ozamn urumda demıstı asık etmek ıcın deıl sözunu gecırmek ıcın demıstı dur bakalım urum gelsın bu konuyla ılgılı acıklama yapsın cınsenllk ıcın bısey ıstemıyorm daha sözluyuz hıc ugerasammam önce sözumu dınlesın deılmı:)

PUNKY

Kayıtlı Üye
Haklısın tatlım maalesef bu tarz uygulamalar kulaktan kulağa yanlış yayılıyor ve yanıltıcı olabiliyor fakat bir çok aşk büyüsü zaten kişişyi kendine aşık etmek içn değil cinsel açıdan kendine çekmeye yarar ki çoğu insan aşk ile şehveti birbirine karıştıracak yapıda oldukları içn aslında ortada bir kayıp yok.Doğru hamleleri yaparsan daha çabuk evlenmesini sağlayabilirsin...:D Hem sözünü geçirmek için büyüye ne hacet, hoşuna gitmeyen bir şey yapıp seninle çatıştığı zaman sadece yüzüne bakıp hafif gözünü kısıp kaşını kaldırsan yeter dene bunu bak nasıl pısıyor...

dido06

Banlı Kullanıcı
denedım punky bızımkı bı deısık ısın guzelı allhtan baskalrının yanında pısıyo aktıf domınat olan benım ama yanlız kaldıgımda aslan kesılıyo asırı sınırlı bı adam sınırlerını ben bıle kont edemıyorm tatlı dılle gırıyorm bazen o bıle fayda etmıyo dedıklerımde onun ve benım ıyılgmz ıcın olan seyler yanlızken korkuyorum elefonda felan cok bagırıyor hıc benı dınlemıyo ggelıs gıdıs saatlerım takıp edıyo anlıycan onun bu durumunu bıraz pasıflestrmek ıstedım daha yumusak mulayım bırısı olsun dıye böyle bıldgın bısey varmı

PUNKY

Kayıtlı Üye
Anladım canım sanırım biraz dengesiz bir adam, tam evde ayrı dışarıda ayrı denilen cinsten yani.Bence iyi düşün taşın henüz böyle sözlülük dönemdinde bu kadar sinirli olan br adam daha sonra evlendiğinizde başına iş açar...Bence büyü yapmak pek iyi bir fikir değil...

Ek olarak bildiiğm bir kaç şey var ama sitede formüllerin açıktan verilmesi yasak canım :(

dido06

Banlı Kullanıcı
ozamn gizliden ver :) msnmım acık suan sadace masum ve basıt bıkac sey gerekıyo sorunu anladın azcok lütfen

PUNKY

Kayıtlı Üye
Gizliden vermekde yasak hayatım

Didocuğum özel mesaj sistemin kapalı sana mesaj atamıyorum Bir kitap adı verecektim ama :( bir zahmet açıver ...

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Formüller açık açık veriliyor diye biliyorum. Bu zamana kadar okuduklarımız hep eksik mi yani?