köpek Etmek İçin (tabiri caizse)

ilhn

Kayıtlı Üye
Burası bunun tartışılacağı bir platform değildir. Hele ki büyü olduğu bariz olan bir konuda bunu sorgulamanız tamamen mantık dışı. Sürekli söylediğimiz gibi bunu yapan kişi mensup olduğu dine göre herşeyi göze almalıdır; sorumluluk tamamen yapan kişiye aittir.

HÂRÛT ve MÂRÛT'un bir hikayesi vardı bir zamanlar , tek yaptıkları ögretmek ve uyarmaktı ne olmuştu onlara ?​

NeFerteti

Kayıtlı Üye
O kişinin resmini alın. Arkasına sizin adınızı ve doğum yılınızı(hicri)yazın. Sonra bu resmi eğer aşık etmek istediğiniz kişi;

kadınsa:amber tütsüsü
erkekse:gül tütsüsü

ile tütsüleyin. Tütsülerken şunu okuyun'' Nau Sau Ser Bil Uma Rah Rab ''. Bu dua 21 defa okunmalı ve her okumada tütsü yakılmalı. Bu işlem 15 gün boyunca yapılacak.
Peki bunun bize geri dönüşü olurmu?

Retro

Kayıtlı Üye

Olur.

Evrende her bașlattığımız etki, adl esmasına göre kendi kendini dengelemek sureti ile geri dönüşlere doğru yönelir.

Bu geri dönüşleri belli tertiplerle sektirmek, ertelemek, ignore edebilmek te mümkündür.

Ama bastırılmış olan herşey daha güçlü bir şekilde geri döner. Bu durumda daha güçlü bir geri püskürtme uygulanmak zorunda kalınır. Daha güçlü bir karşı koyuș ile bastırılan enerjiler belki daha uzaklara kadar savușturulabilir de. Ancak çok daha güçlü bir şekilde ivme kazanarak gelip seni daha güçlü şekilde kitlerler. Sen de daha güçlü bir şekilde bastırmak istersin ve evreni bu restleșmede yenemeyeceğin için ruhunu peşin olarak satarsın. Yani kendini feda ederek bu yarıșı kısmen kazandığını zannedersin. Böylece sana yeryüzü krallığı verilir ama asla lezzet alamadan öylece kendi haline terkedildiğin de hissettirilir. İstediğini alırsın, ama asıl ihtiyacın olan da komple senden geri alınır.

Sana da iște Başkalarını da kendi yanına çekerek teselli aramak kalır geriye.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yapılan her şeyin geri dönüşü var, öncelikle bu kişiye bu tür işlem hakkın olup olmadığına göre, onun başkasıyla bir ilişkisi olup olmamasına göre, o kişinin nasıl birisi olduğuna göre değişir hak edişlerine göre değişir. Eğer o kişi varlığından haberdar bile değilse yada açık ve net seninle o tür bir ilişki yaşamak istemediğini belirttiği halde zorlarsan karma da ona göre hesaplanır, yada başkasıyla ilişkisi vardır bir bağı vardır araya giren 3. kişi olursan.. Ama bu kişi kendisini farklı gösterip umut verdiyse maddi manevi kullandıysa pek çok şey yapmaya hakkın var bu durumda. Tabi o kişinin kendisine büyü yapıldığını anlama kapasitesini, ona büyü yapıldığını anlayıp yardım edecek yakını olup olmadığına da dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum ;)

kubkubbbb

Kayıtlı Üye
ahh ölecegim sanırım hergün 1 tütsü yakın o tütsü yanarken 21 defa okuyun isterseniz okuma bitince tütsüyü söndürüp bir sonraki gün yakın isterseniz hergün baska yakın toplamda 15 gün boyunca yapacaksınız toplamda yani 15 günde 15 tütsü yakmış olacaksınız

bir baska soruya cevap ben bu büyüyü denedim 8. günde sonuç aldım ancak büyüyü devam ettirmek istemedim ve etkisini gördüm 15 gün devam etsem sanırım tam anlamıyla sonuca ulasırdım büyüyü sizi hiç tanımayan hiç sevmeyen birine yapmayın daha önce duygusal bagınız olan veya sizden hoşlandıgına emin oldugunuz birine yapın yoksa boşuna emek harcamış olursunuz ben eski sevgilime denedim 8. günde bırakmama ragmen en azından artık aramız iyi ve iyi bir sekilde görüsürüyoruz amacım köpek etmek değildi çünkü sadece bagları güçlendirip buzları eritmekti
merhaba ben de bu büyüyü yapıcam da nasıl yaptınız biraz ayrıntılı anlatır mısınız.