kisiyi konusturmak

serap

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar bazen sohbet ettigimiz kisinin birseyler sakladigin hissederiz bu kisinin gercekleri acilmasi yada sakladigi konuyu kendiliginden aciklamasini saglayacak bir yöntem yada büyü varmi bana bu konuda yardimci olurmusunuz?

lunatic

Kayıtlı Üye
Valla böyle bir şeye benimde çok ihtiyacım var ola ki varsa böyle bir formül bilenlerin yardımını diliyorum...

ebrarnaz

Kayıtlı Üye
evt varsa çok iii olcak böyle bişey......:)

serap

Kayıtlı Üye
urum bu konuyu görmedi galiba görse bize yardimci olurdu diye düsünüyorum ve bekliyorum

Pantea

Kayıtlı Üye
Benim bildigim bir uygulama var soyleki ;
Konusmasini istenen kisinin giydigi bir giyisiden bir parca kesilerek
Safran, gül suyu ve misk karışımı mürekkeple Kadr Suresi ile beraber, kişinin ismi ile anne ismi (falandan dogma filan seklinde )yazılıp,
o kişi uykuda iken, göğsüne konulursa ; yaşadığı zaman boyunca ne yaptığını haber verir.

lunatic

Kayıtlı Üye
pantea ilgin için teşekkürler özelden uygulamayı ayrıntılı olarak alabilir miyim senden gerçekten lazım çünkü bu bana?

Pantea

Kayıtlı Üye
Uygulamanin ayrintisi yok Lunatic tam oalarak yapman gerekenler yazdigim seyler ,konusmasini istedigin kisinin ustunden cikan bir seye ornegin gomlek t-shirt gibi penye yada poplin patiska turu beyaz renkli kumas olmasi daha iyi , yikanmamis olsun yani kisinin teri dnalari uzerinde olsun.

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Böyle bir formül olsa herhalde ergenekon cuları, deniz fenercileri konuştururlar. Bence bir şey saklayıp salamadığını anlamak istiyorsak konuya hislerimizle( 6 ıncı hissimiz) veya tekni yaklaşmak gerek. Bence direk sorun, gözler doğruyu söyler, yalan söylüyorsa gözlerini sağa sola kaçırır?

serap

Kayıtlı Üye
arkadaslar bana katildiginiz icin herkese tesekkürler pantea verdigin bilgi icin ayrica tesekkür ederim

Pantea

Kayıtlı Üye
Böyle bir formül olsa herhalde ergenekon cuları, deniz fenercileri konuştururlar. Bence bir şey saklayıp salamadığını anlamak istiyorsak konuya hislerimizle( 6 ıncı hissimiz) veya tekni yaklaşmak gerek. Bence direk sorun, gözler doğruyu söyler, yalan söylüyorsa gözlerini sağa sola kaçırır?
Kisiye direkt gozlerine bakarak soru sordugumuzda yalan soylemeyide secebilir ve biz sadece dogrumu yalanmi soyledigini anlayabiliriz bu uygulamayla, her seyi tum yaptiklarini bir bir soru sormadan anlatmasi saglanir ikisi cok farklidir.

lunatic

Kayıtlı Üye
Şimdi bana kıyafetten parça almak düşüyor da nasıl yapacağım onu:Ddayak yerim valla

Pantea

Kayıtlı Üye
Şimdi bana kıyafetten parça almak düşüyor da nasıl yapacağım onu:Ddayak yerim valla
Penye beyaz kumasdan ic camasiri olabilir insanin genelde bir kac tane beyaz camasiri vardir ,kayboldugunu farketmeyebilir.Ben bir gimlek sectim poplin anlamadi bile :D

DNZ33

Kayıtlı Üye
bana büyü yapılmasına gerek yok ben zaten uyurken ne sorarsanız doğru cevap veriyorum o yüzden annemden ilk erkek arkadaşımı bile saklayamamıştım çok kötü bir alışkanlık sakın edinmeyin:hang:

xxbademxx

Kayıtlı Üye
ben eşime uygulasam nasıl olur acaba deneyen varmı arkadaşlar birde bilgili kişiler varsa lutfen cvp verebilirmi bu tarz işlemlere bayanlar regl iken uzakmı durmalı teşekkürler.

sessizmermi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende bir şey eklemek istiyorum denemek isteyeniniz olursa denesin bir kağıda kaf ha ya ayın sad harflerini yazın ve uyuyanın üstüne koyun ne sorarsanız cevap verir.

gizem kara

Kayıtlı Üye
pantea
bu yazdığımız bez parçasını uyurken göğsüne koyacağız da uykudamı anlatacak yoksa daha sonra uyandığı zaman mı? birde bu bez ne kadar duracak gönsünün üstünde uyanmadan geri alacakmıyız?