KİLİT BÜYÜSÜ

Şiron

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba elimde kilit büyüsü var kilit büyüsü kuyuya atılıyormuş. Negatif yüklü bir bayan söyledi. Ben o bayana itimat etmediğim için elime geçen kilidi kuyuya atmadım. Kilit büyüsünü nasıl imha edebilirim? Bilgisi olan varsa rica etsem yardımcı olabilir mi ? Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hiç bir şekilde bir şey yapmadım öylece duruyor , Nasıl imha edeceğim bilmiyorum aklıma ilk acaba sirkeye mi koysam fikri geldi yinede danışmak istedim.
Kilidi açınca büyü bozur. Kuyuya tavsiye etmem akar suya atın.

Biraz bilgi verir misiniz. Nerede buldunuz kilit nasıl görünüyor vs.

Şiron

Kayıtlı Üye
Kilidi açınca büyü bozur. Kuyuya tavsiye etmem akar suya atın.

Biraz bilgi verir misiniz. Nerede buldunuz kilit nasıl görünüyor vs.
Kilidi bulmadım , işin özünü size anlatmam gerekirse. Benim teyzem her hafta kötülüğüne diğer akrabalarımla beraber benim aileme sürekli durmadan efsun yapıyor. Bu durum onda kronik hastalık haline gelmiş. Dünya gerçeklerinden çıkmış ilizyona kapılmış bir hayat yaşayıp kendini bu tarz şeylere verip insanlar üzerinde hüküm sürme peşinde olan bir insan. Ailem bir çok çağre aradı yaşadığımız şehirden başka bir şehire gitmişti ailem. Bulundukları mevkinin bir alt komşusuna gelen bir kadın bu tarz şeylerle uğraşıyormuş. O kadın fayda sağlayacağı yönünde yapıp vermiş. Benim duru görüm ve bir resime bakınca analiz yapma yeteneğim var doğal içsel. Kadından hoşlanmadım ve bu tarz şeylere karşı olduğum için gönderdiği şeylere itimat etmedim. Normal hayatımda bu durumla savaştığı için az çok derin konuları biliyorum idrakım iyidir çok şükür. Kilit şekline gelirsek normal gri üstünde 2 anahtar olan küçük model bir kilit. Nasıl imha ederim konusunda yeterli bilgim yok. Bilmeden kilidi güçlendirmek istemem. Amacım etkisiz hale getirip imha etmek.

Şiron

Kayıtlı Üye
Kilidi bulmadım , işin özünü size anlatmam gerekirse. Benim teyzem her hafta kötülüğüne diğer akrabalarımla beraber benim aileme sürekli durmadan efsun yapıyor. Bu durum onda kronik hastalık haline gelmiş. Dünya gerçeklerinden çıkmış ilizyona kapılmış bir hayat yaşayıp kendini bu tarz şeylere verip insanlar üzerinde hüküm sürme peşinde olan bir insan. Ailem bir çok çağre aradı yaşadığımız şehirden başka bir şehire gitmişti ailem. Bulundukları mevkinin bir alt komşusuna gelen bir kadın bu tarz şeylerle uğraşıyormuş. O kadın fayda sağlayacağı yönünde yapıp vermiş. Benim duru görüm ve bir resime bakınca analiz yapma yeteneğim var doğal içsel. Kadından hoşlanmadım ve bu tarz şeylere karşı olduğum için gönderdiği şeylere itimat etmedim. Normal hayatımda bu durumla savaştığı için az çok derin konuları biliyorum idrakım iyidir çok şükür. Kilit şekline gelirsek normal gri üstünde 2 anahtar olan küçük model bir kilit. Nasıl imha ederim konusunda yeterli bilgim yok. Bilmeden kilidi güçlendirmek istemem. Amacım etkisiz hale getirip imha etmek.
Evet bende kuyuya böyle bir şeyi atmayı uygun görmüyorum. Neticede kuyu gibi yerler varlıkların bulunduğu alanlardır. Farklı bir kapı açıp farklı bir etkiyi üzerime almak istemem. Zaten kadın iyicene ele geçirilmiş bir insan olduğu çok ortada. Sevdiğim çözümler ve şifa yöntemlerinin zaten bu olduğuna asla inanmıyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kilidi açıp akarsuya atın. Sonra da arınma yapın. Güvenmiyorsanız madem. Yanlız kara büyücülerin koruması daha sağlam oluyor....

Şiron

Kayıtlı Üye
Kilidi açıp akarsuya atın. Sonra da arınma yapın. Güvenmiyorsanız madem. Yanlız kara büyücülerin koruması daha sağlam oluyor....
Anladım işin özüne bakarsak kara taraf kadın bence öyle olmasa her akşam varlıklar neden onu dövüyor olsun ki .. sürekli varlık şiddeti görünür akşamları bunu bilgi edinmek istediğim de öğrendim. Bilmiyorum su nasıl etki eder önce sirkelesem mi acaba.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anladım işin özüne bakarsak kara taraf kadın bence öyle olmasa her akşam varlıklar neden onu dövüyor olsun ki .. sürekli varlık şiddeti görünür akşamları bunu bilgi edinmek istediğim de öğrendim. Bilmiyorum su nasıl etki eder önce sirkelesem mi acaba.
Sirkileyin tabi. Kadın varlıklardan dayak yiyorsa size bir faydası olmaz. Zararı olabilir. Ne biçim büyücü bu...

Şiron

Kayıtlı Üye
Sirkileyin tabi. Kadın varlıklardan dayak yiyorsa size bir faydası olmaz. Zararı olabilir. Ne biçim büyücü

Sirkileyin tabi. Kadın varlıklardan dayak yiyorsa size bir faydası olmaz. Zararı olabilir. Ne biçim büyücü bu...
Tabi ben zaten hiç bir fayda olacağını düşünmedim. Aile büyüklerim de akıllı da onlar da itimat etmedi. Ne bileyim şifacı dediğin temiz olur , aurası parlar , güzel tütsüler pozitif enerjiler yayar ortama. Cinlerin bile rahmani olanı olmadıkça Neye yarar verilen savaş. Ben o halde bol bol bildiğim dualar ile sirkelerim iptal derim. Akar suya atar yine iptal derim bişiler yaparım. Arınmamı da yaparım. Zaten her zaman yapıyorum arınma. Kilit elime geçeli biraz zaman oldu önemsemediğim için duruyordu öyle. His geldi uzaklaştırmak gerektiğine dair öyle yapıyorum. Normalde biz şifamızı bulduk artık zarar vermek isteyen akrabalarım zarar veremiyor. Bunlarla savaşmak da benim hayat yolumda öğretilerimmiş. Herşeye rağmen iyiki diyorum kalp gücümün iyi olmasından ötrü. Sizede teşekkür ederim sizin yorumlarınızı form da okuyorum ara sıra. İlginc konular oluyor ruhani bazen sembolik hoşuma gidiyor. Sembolleri seviyorum.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Kilidi açmaya unutmayın.
Sevgili Absoluta yardımınıza ihtiyacım var https://www.gizlimabet.com/konular/sevdiginize-erosun-okunu-yollamak-icin.6160/
Şu uygulamayı yaptım. Açıkçası çok konstre oldum mu bilmiyorum meditasyon yapan enerjiyi hisseden biriyim ama galiba dengemi bozdum ağır geldi ya da enerjiyi tam yükseltmedim. Mumu falan arındırmamıştım. Çember açıp yaptım fakat psikolojik olma ihtimali de olabilir kendimi garip yorgun uykusuz kaygılı hissediyorum mumu bahçede saksıya gömdüm İğneyle iptal etmek istiyorum. Gerçi tutacak mı o da bilmiyorum ama saksıdan muma sapladığım iğneyi çıkarayım mı ne önerirsiniz? Topraklama aura temizleme nefes egzersizleri yapıyorum lütfen yardımcı olun. Sonra mumu falan ne yapayım?

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Sevgili Absoluta yardımınıza ihtiyacım var https://www.gizlimabet.com/konular/sevdiginize-erosun-okunu-yollamak-icin.6160/
Şu uygulamayı yaptım. Açıkçası çok konstre oldum mu bilmiyorum meditasyon yapan enerjiyi hisseden biriyim ama galiba dengemi bozdum ağır geldi ya da enerjiyi tam yükseltmedim. Mumu falan arındırmamıştım. Çember açıp yaptım fakat psikolojik olma ihtimali de olabilir kendimi garip yorgun uykusuz kaygılı hissediyorum mumu bahçede saksıya gömdüm İğneyle iptal etmek istiyorum. Gerçi tutacak mı o da bilmiyorum ama saksıdan muma sapladığım iğneyi çıkarayım mı ne önerirsiniz? Topraklama aura temizleme nefes egzersizleri yapıyorum lütfen yardımcı olun. Sonra mumu falan ne yapayım?
Çok güçlü bir uygulama olduğunu sanmıyorum ama pimpirikli biri olduğum için biraz da stresten uyku uyuyamadım dünden beri. Alakası var mıdır bilmiyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Konunun içinde soru sorun bir dahaki sefere. İğneyi ve mumu toprağa gomdugunuze göre temizlenmisler. Çıkarıp çöpe atın. Durmasınlar saksıda. Arınmak için yaptınız şeyler gayet yeterli.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Konunun içinde soru sorun bir dahaki sefere. İğneyi ve mumu toprağa gomdugunuze göre temizlenmisler. Çıkarıp çöpe atın. Durmasınlar saksıda. Arınmak için yaptınız şeyler gayet yeterli.
Kusura bakmayın. Burada da iptal arındırma konusu geçince sordum dikkatsizlik olmuş. O zaman yaşadığım şeyler psikolojik ya da ağır geldiyse topraklamaya devam edeyim. Uygulamada toprağa gömün diyince gömdüm ben de. Zamanla düzelir değil mi eğer bundansa. Dediğiniz gibi yapacağım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın. Burada da iptal arındırma konusu geçince sordum dikkatsizlik olmuş. O zaman yaşadığım şeyler psikolojik ya da ağır geldiyse topraklamaya devam edeyim. Uygulamada toprağa gömün diyince gömdüm ben de. Zamanla düzelir değil mi eğer bundansa. Dediğiniz gibi yapacağım.
Aşk büyüsü yaptığınız. Böyle bir etki hem de hemen olmamalı. Bu durum tamamen psikolojik. Bu yazıyı okur okumaz geçsin lütfen. :) Topraklama ve aura temizleme uygulamaları yeterli zaten yeni yapılmış büyüler için.

Şiron

Kayıtlı Üye
Neden daha sağlam oluyor peki
Ak ve kara büyücü aynı korumayı yapsalarda mı öyle? Çalıştığı varlıklardan mi kaynaklı?
Benim naçizane fikrim Kara daha sağlam diye bir şey yok. Ak her zaman galip gelmiştir ve gelecektir. İyi ve kötü sebep ve sonuç hep bu 2lik savaşı ve denge dünya arenası çok derin