Kehanet

Ü

Üye silindi 58480

Mesela Atakan sorulan sorulara özgün değil şartlanılmıș cevaplar veriyor.

Bence defolu bir kristal çocuk olabilir. Belki de kristali catlamistir. Masumiyeti biraz zedelenmiş. En az benim kadar antipatik resmen. Ergenliğin çirkinliği de çöktü mü üstüne Allah yardımcısı olsun artık. Gerçi ateist eğilimli.

Mesela sorulan soruya iki şekilde tepki verilir

1 soruyu cevaplarınız
2 soruyu yanıtlarsınız

İkisi farklı tepkilerdir.

Cevap ezber bilgidir. Bir yerdeki paragrafta yazıyordur siz de o yazıyı dillendirirsiniz. Kelimelerle sükse yaparsınız.

Ama yanıt yansıtmaktan gelir. Siz ruhsal ve bilișsel deneyim yansitirsiniz. Kelimeler sadece işin bahanesi olur artık. Öyle bir yansıtma yaparsınız ki hem soran, hem siz hem de kulak misafiri olanlar bir anda istifade etmeye başlarlar. Çünkü yanıt yansıtmak kökünden gelir. Kozmik bilinç kanalı kuvvetli olan kişi o kanalı açıverir ve bir anda bilinç aydınlanması oluşur. Kendisi bile bilmediği yerden aydınlanır.

E Atakan abartıldığı kadar bir marifete sahip olmadığı gibi, yasitlarindaki masumluk hatta doğuştan gelen sevimliliği de çoktan kaybolmuş.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mesela Atakan sorulan sorulara özgün değil şartlanılmıș cevaplar veriyor.

Bence defolu bir kristal çocuk olabilir. Belki de kristali catlamistir. Masumiyeti biraz zedelenmiş. En az benim kadar antipatik resmen. Ergenliğin çirkinliği de çöktü mü üstüne Allah yardımcısı olsun artık. Gerçi ateist eğilimli.

Mesela sorulan soruya iki şekilde tepki verilir

1 soruyu cevaplarınız
2 soruyu yanıtlarsınız

İkisi farklı tepkilerdir.

Cevap ezber bilgidir. Bir yerdeki paragrafta yazıyordur siz de o yazıyı dillendirirsiniz. Kelimelerle sükse yaparsınız.

Ama yanıt yansıtmaktan gelir. Siz ruhsal ve bilișsel deneyim yansitirsiniz. Kelimeler sadece işin bahanesi olur artık. Öyle bir yansıtma yaparsınız ki hem soran, hem siz hem de kulak misafiri olanlar bir anda istifade etmeye başlarlar. Çünkü yanıt yansıtmak kökünden gelir. Kozmik bilinç kanalı kuvvetli olan kişi o kanalı açıverir ve bir anda bilinç aydınlanması oluşur. Kendisi bile bilmediği yerden aydınlanır.

E Atakan abartıldığı kadar bir marifete sahip olmadığı gibi, yasitlarindaki masumluk hatta doğuştan gelen sevimliliği de çoktan kaybolmuş.

"Uzaylılara inanıyor musun?" sorusu yöneltildi. Bu soru karşısında bir süre duraksayan Atakan, "Evet, uzaylılara inanılmaz. Zaten vardır" ifadelerini kullandı. Konuşmanın devamında Erol Köse, Atakan'a "Sence dünyada insan kılığında uzaylılar olabilir mi?" şeklinde bir soru daha sordu. Atakan da bu soruya "Eğer bulursak mutlaka onları silahlarımızla taramalıyız" diyerek yanıt verdi.
böyle bir haber var.. Açıkcası ben kendisinin öyle olduğunu düşündüğü için bu şekilde cevap vermiştir dedim kendini gizlemek için. Pozitif bir enerjisi yok. Çocuk masumluğunu yansıtmıyor. Proje ürünü gibi..Sen antipatik değilsin ki..

S

Sehane

Başlıklarda, (özellikle aktüel ve yaşam bölümü hariç, orada daha esnek yaklaşılıyor sanırım) sohbetvari/laubali mesaj silsilerine yönetim tarafından çok sıcak bakılmadığını hatırlatmak isterim. Bu linki tekrar okumak iyi bir fikir olabilir. İnsanları sohbet silsilesi içinden geçerek konu hakkında bilgi bulmaya mahkum etmek pek makul değil .))

Konuya gelirsek. Bu kehanetin doğruluğunu görmek için 2 günümüz var sanırım, sona bırakılan tarihe bakarsak. O akşam haberleri özellikle izleyip sokağa çıkma yasağı olacak mı diye kontrol etmek istiyorum. Umarım durum o kadar vahim olmaz ?

Ü

Üye silindi 62179

Sayın Marble sosyal medyada şu sıralar epey takipçisi olan Kızıl Deli Kahin'i tanıyor musunuz?

Ü

Üye silindi 58480

O akşam haberleri özellikle izleyip sokağa çıkma yasağı olacak mı diye kontrol etmek istiyorum. Umarım durum o kadar vahim olmaz ?

Aslında sokağa çıkma yasağı olursa bu herkesin iyiliği için olan bir ultra tedbir olur en fazla. Vahim bir durum olarak görmem bilakis erken teşhis konmuş bir hamle olarak sayarım.

İtalya bugün umursamaz davrandığı için bu halde. Hatta tüm Avrupa.

Avrupada yönetimde olan bakanların icraat yapmayan hortumcular oldukları tartışılıyor artık kanallarda.

Zaten mülteci krizi dolayısı ile sınıfta kaldı medeni Avrupa dünyaya insan hakları nutukları çekerken, şimdi de virüsle baședemeyen bir beceriksizlik örneği de sergiliyor.

Bence Türkiye hem ön panik aşamasını iyi atlattı hem de süreç soğukkanlı bir şekilde yönetilmeye devam ediyor.

Evden çıkma yasağı olursa benim yerime de uyun yasağa)))

Enerjisinerji

Banlı Kullanıcı
@marble uzaktan bi akrabam olur.Siz dalga geçmeye devam edin.Sevgili akrabam @marble mezarcı;kutsanmamış insanlar bizi anlayamaz.Tanrı onları kutsasın.Amen

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Bakıyorum tüm dünyada bu yeni salgın en çok avrupa kıtasını etkiliyor, dünyanın en geri kalmış afrika ülkelerinde bile bu kadar adam ölmüyor..

eğer virüs bu kadar etkiliyse afrikada adam kalmaması gerekiyordu ama durum hiçte öyle olmadı, teknoloji harikası başta avrupa ve italya olmak uzere çin ve amerika etkileniyor..

bu sizede biraz garip gelmiyor mu...

Ü

Üye silindi 58480

Bakıyorum tüm dünyada bu yeni salgın en çok avrupa kıtasını etkiliyor, dünyanın en geri kalmış afrika ülkelerinde bile bu kadar adam ölmüyor..

eğer virüs bu kadar etkiliyse afrikada adam kalmaması gerekiyordu ama durum hiçte öyle olmadı, teknoloji harikası başta avrupa ve italya olmak uzere çin ve amerika etkileniyor..

bu sizede biraz garip gelmiyor mu...

Çünkü avrupada nüfus yaşlı. O yüzden ölüm oranı doğal bir matematik ile avrupada daha yüksek.

Amerika ise bağışıklık Anlamında çok zayıf. Fast food kültürleri kola ve paketli gıda tüketme oranı amerikada en yüksek. Obezitede dünya 1.si.

Afrikada düşük çünkü açlık en kadim şifadır. Ciddi anlamda açlık çeken kişi hasta olmaz.
Açlığın kendisi üzerinden bünye self defance modunda diretir.

Ayriyetten virus sıcak yerde yaşayamıyor.
Yani 1 ay sonra buharlasacak heryerden

Ü

Üye silindi 58480

Yani virus çok ustaca bir politik manevra olarak kullanılmış ve Çine dünya nasıl ogrutlenir dersi verilmiş olacak.

Amerika zaman kazanmış olacak. Ekonomik savaş yeni bir platforma taşınacak.

Yani rahat yok. En fazla bi soluk alacağız. Sonra da ekonomi savaşları kizismaya devam edecek. Çin kendi hamlesini yapacak. Ya daha ölümcül bir virüs ya da ekonomik bir terör.

ÇİNE karşı tüm dünya kışkırtıldı. Cin ise tüm dünyaya meydan okumanın planlarını yapabilir. Çünkü yecucle mecuc bekliyoruz artık. Bunun kodlari sevki kader ile yazılıyor artık

star53

Kayıtlı Üye
Edilmedi dkdmdmdmmd
Yav o Amerika için dedi Kanada için dedi. İlla Türkiye mi olacak. Zaten bir sonraki konusunda Türkiyede iki gün sonra kararın alınacağını söyler merak etmeyin. Ben Marble'dan bakıyorum hiç başka kaynak açmaya gerek yok. Dennise'ye bu konuda ben de kırgınım ama üst yönetimle ilgili çalışmalarım sürüyor. Dokunmayacaklar ona eğer sağlam bir diplomasi ortaya koyarsam. (Helvayı yapın)

Psichi

Kayıtlı Üye
Hocam daha sırada zombi istilası nuh tufanı falan var. Senin virüsün mutasyonunu göremeyebiliriz :)